درمان امراض با زالوی طبی هیرودومدیسینالیس

درمان امراض با زالوی طبی هیرودومدیسینالیس

درمان امراض با زالوی طبی

در گذشته به جای استفاده از مواد شیمیایی و داروهایی که از مواد مصنوعی تولید می شده اند درمان امراض با زالوی طبی و طب سنتی را در دستور کار قرار می داده اند. در درمان امراض با زالوی طبی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید و فعال به رگها وارد می شوند که این آنزیم ها از لحظه اتصال زالو به بدن فعالیت خود را آغاز می نمایند. آنزیم هایی از جمله هیرودین و هیستامین که به عنوان قوی ترین ماده ضد انعقادی در طبیعت شناخته می شوند از جمله معروفترین آنها به شمار می روند. برای ساختن این آنزیم ها در آزمایشگاه بایستی هزینه های زیادی را متحمل شد به همین خاطر استفاده از نوع طبیعی آنها بسیار کار آمد و به صرفه تر خواهد بود.

شاخه درمان امراض با زالوی طبی در طب سنتی

در طب سنتی ایرانی بسیاری از امراض با استفاده از روش های طبیعی درمان می گردند که یکی از شاخه های مهم طب سنتی ایرانی استفاده از زالوی طبی می باشد. در بین تمامی زالوهای موجود در کره خاکی ۳ نمونه بیشترین محبوبیت و شهرت را دارند که با نامهای هیرودومدیسینالیس، هیرودو اورینتالیس، هیرودو وربانا شناخته می شوند. امراض خونی از جمله مشکلات قلبی عروقی با زالوی طبی هیرودومدیسینالیس به خوبی درمان می شوند و بعضا در حدود ۹۰ درصد مشکل از این طریق رفع می گردد. سایت زالو پلاس به منظور سهولت در دسترسی به نژادهای مختلف زالو فعالیت می کند.

درمان امراض با زالوی طبی

خرید و فروش نوع مرغوب زالوهای طبی ایرانی

در دنیاه بهترین نوع زالوی طبی در ایران با نام هیرودو اورینتالیس زندگی می کند. این نژاد از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به هیرودو مدیسینالیس است اما در تعداد آنزیم یا اثرگذاری آنها بسیار قوی تر است. اما برای تهیه این نژاد زالو بایستی چه اقداماتی را انجام داد؟ مراکز زیادی در بازار به خصوص فضای مجازی وجود دارند که به دلیل ناآگاهی مشتری انواع زالوهای بی کیفیت را به ایشان عرضه می نمایند. بهتر است برای خرید زالوی طبی مرغوب از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی همچنین محصولات فرآوری شده آن فعالیت می نماید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *