درمان با زالوی طبی برای انواع بیماری ها

درمان با زالوی طبی برای انواع بیماری ها

درمان با زالوی طبی

اینکه انسان از چه زمانی به سراغ درمان با زالوی طبی رفته است به صورت دقیق مشخص نیست. اما بر طبق اسناد به اثبات رسیده است که ایران از اولین کشورهایی بوده که زالودرمانی  را برای درمان با زالوی طبی برخی بمیاری ها مورد استفاده قرار داده است. هر چند اکنون بنا به دلایل مختلف و وحشتناک طب از طب سنتی و روش های طبیعی درمان فاصله گرفته ایم اما بایستی گفت آموزش در این امر بسیار مهم می باشد. درمان با زالوی طبی خواص زیادی دارد که اولین و مهمترین آن طبیعی بودن و نداشتن عئارض است. در پزشکی نوین بسیاری از داروهایی که مورد استفاده قرار می گیرند دارای عوارض بوده و خطراتی را برای فرد تحت درمان به وجود خواهند آورد.

بیماری های قابل درمان با زالوی طبی

در گذشته کشورهایی که پیشتاز در زالو درمانی بوده اند درمان با زالوی طبی را برای امراضی همچون اختلالات سیستم عصبی، مشکلات ادراری و دستگاه تناسلی، التهاب و مشکلات دهان و دندان و به خصوص سردردهای شدید استفاده می کرده اند. اما با پشرفت علم و کسب تجربه از این جاندار اکنون درمان با زالوی طبی در پزشکی نوین و در سطوح بالا نیز انجام می گردد کشور های اروپایی از این جاندار هنگام عملهای جراحی پوست و زیبایی همچنین پیوند اعضا استفاده می کنند. آنزیم هایی که در بزاق این جاندار وجود دارد سبب می گردد گردش خون د عروق افزایش یابد. همچنین با رقیق تر شدن حرکت خون در رگها املاح مورد نیاز بیشتری به بافت خواهد رسید تا جوانسازی انجام گردد.درمان با زالوی طبی

اثرات زالو درمانی و مداوای امراض

همانطور که می دانید بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی در بزاق زالوی طبی وجود دارد که همزمان با مکش خون آلوده از سیاهرگ و عمق بدن آن را به بدن تزریق می نماید. این آنزیم ها قوی ترین مواد ضد انعقاد طبیعی در طبیعت هستند که با قیمت بسیار ارزان در اختیار انسان قرار می گیرند. اما زمان تاثیر گذاری این آنزیم ها از بدو ورود به بدن آغاز می شوند. با ورود ترکیبات به خون و گردش در سراسر بدن تغییراتی در بافت خون صورت می پذیرد که بسیار سودمند می باشد. هیرودین و هیستامین از مهمترین آنزیم های بزاق زالوی طبی است که بیشترین تاثیر در روانتر شدن حرکت خون در مویرگها را نیز دارا می باشند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *