رفع زود انزالی روغن خراطین و زالوی طبی ۱ درو ه ۶۰ روزه تضمینی

رفع زود انزالی روغن خراطین و زالوی طبی ۱ درو ه ۶۰ روزه تضمینی

رفع زود انزالی روغن خراطین و روغن زالوی طبی

درمان بسیاری از مشکلات از جمله مشکلات جنسی در طب سنتی وجود دارد و بصورت تخصصی در مورد آنها داروهایی نیز تجویز می شود. علاوه بر اینکه می توان از محصولات طب سنتی به منظور افزایش سایز و لذت جنسی استفاده کرد در رفع زود انزالی روغن خراطین و روغن زالو تاثیر بسیاری دارند. این محصولات با فرمول ویژه و کاملا طبیعی تولید می شود. البته بجر روش ساختی که در گذشته وجود داشته است فرمول جدیدی بدست آمده که توانسته است تاثیر را تا حدود بسیار زیادی افزایش دهد. در کتب طب سنتی جتی ابوعلی سینا روش هایی را ذکر کرده اند که با استفاده از آنها توانستیم به بهترین فرمول برای ساخت روغن افزایش سایز دست پیدا کنیم. برای ساخت روغن خراطین و زالوی طبی به پایه گیاهی نیاز است. داروها و پایه گیاهی استفاده شده در ساخت این محصولات سبب می گردد کیفیتی بی نظیر برای رفع مشکلات جنسی در اختیار بیمار قرار بگیرد. در رفع زود انزالی روغن خراطین و زالو استفاده می شود اما تاثیر میکس این دو بسیار بیشتر است و جوابدهی در مدت زمان کوتاه تری خواهد بود. آنزیم هایی نظیر هیرودین، هیستامین و هیلارونیداز که طبیعی ترین و قوی ترین آنزیم های های ضد انعقاد هستند با ورود به خون فعالیت خود را آغاز می نمایند.

مدت زمان انزال آقایان به طور طبیعی

مطالعات بر روی ۵۰۰ زوج جسی نشان داده است که مدت زمان انزال آقایان به طور میانگین در حدود ۵و نیم دقیقه است. البته این زمان برای افرادی که آمیزش بیشتری دارند می تواند کمتر یا بیشتر باشد. در هر صورت اگر بخواهیم در مورد کیفیت زمانی یک معاشقه مطلوب سخن بگوییم زمانی که ذکر شد بهترین است. اما امکان دارد این زمان بنا به هر دلیلی با کاهش روبرو شود. برخی افراد تغذیه را دلیل اصلی این نکته می دانند اما بهتر است بدانید دلیل آن هر چیزی می تواند باشد که بحث پیرامون آن بسیار طولانی خواهد بود. رفع زود انزالی روغن خراطین و زالوی طبی می تواند کمکی به این مشکل داشته باشد؟ می شود با استفاده از یک روغن در این مشل نیز نفوذ و آن را از بین برد؟ خبر خوب این است که شاید بهترین و طبیعی ترین روش درمانی زود انزالی و کوچک بودن اندام جنسی مردانه تنها استفاده از میکس زالو خراطین است. این محصول به صورت تخصصی برای همین مورد در نظر گرفته شده است. اما این نکته را در نظر داشته باشید اگر انزال زودرس شما به خاطر مشکلات جسمانی یا ضعف هستند حتما با مراجعه به یک پزشک این مشکل را برطرف نوده پس از آن به سراغ مصرف روفن خراطین یا زالوی طبی بروید. چند مشکل دیگر نیز می تواند انزال زود رس را به همراه داشته باشد. مانند

  • خودارضایی ۱ تا ۲ ساعت قبل از رابطه جنسی
  • استفاده از کاندوم ضخیم برای کاهش احساس
  • نفس عمیق کشیدن برای خاموش کردن کوتاه مدت رفلکس انزال (یک رفلکس خودکار بدن ، که در طی آن انزال می کنید)
  • از بالا با شریک زندگی خود رابطه جنسی برقرار کنید (برای اینکه به آنها اجازه دهید وقتی نزدیک به انزال هستید دور شوند)
  • استراحت در حین رابطه جنسی و حواس پرتی با فکر کردن در مورد چیز کاملا متفاوت
  • اگر در یک رابطه طولانی مدت هستید ، ممکن است از انجام زوج درمانی بهره مند شوید.رفع زود انزالی روغن خراطین و زالوی طبی

عملکرد روغن های زالو و خراطین در افزایش سایز

به نظر می رسد گرایش اکثریت افراد جامعه به سمت داروهای شیمایی یا روش هایی است که اغلب مضر هستند. دلیل آن هم عدم آگاهی فردی یا عمومی است. اطلاع رسانی در زمینه محصولات ارگانیک در کشور ما بسیار پایین بوده اما اکنون تا حدودی رو به افزایش است. روغنهایی که تنها با ماساژ روزانه می توانند تا چندین برابر حجم و سایز بزرگتری از اندام کوچک مانده بدن را به ما هدیه ببخشند به نوعی جامعه آشنایی اندکی با آنها دارد. در عوض در صورت بروز این مشکل اولین فکری که به سر مخاطب نفوذ می کند داروهایی شیمیایی است. اما اگر بدانیم نحوه عملکرد روغن خراطین زالو به چه صورت است به خوبی می توانیم حتی این محصولات را به دیگران نیز معرفی کنیم. روغن خراطین بدارای مواد پروتئینی بسیار است که بین بافت فیبری عضلانی قرار می گیرد و باعث رشد عضلانی خواهد شد. زالوی طبی هم علاوه بر مواد پروتئینی دارای بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم از جمله آنزیم های ضد انعقاد بسیار قوی است که گردش خون را افزایش می بخشد. با افزایش گردن خون اکسیژن و املاح مورد نیاز برای رشد بیش از پیش در اختیار بدن قرار خواهد گرفت. در صورتیکه این دو مواد به صورت همزمان به بافت برسند نتیجه نهایی بالاترین ضریب را خواهد داشت. در مورد میکس زالو خراطین برای شما توضیح خواهیم داد.

رفع زود انزالی روغن خراطین یا زالو بیشتر است؟

در جواب به این سوال بایستی گفت روغن زالو قدرت و تعداد آنزیم بیشتری برای رفع این اشکال دارد اما در گذشته رفع زود انزالی روغن خراطین را شامل می شده است و فقط از این محصول برای مشکلات جنسی آقایان بهره می گرفته اند. البته بایستی گفت با پیشرفت علم و دست یابی به فرمول های جدید در حال حاضر محصولات بسیار بهتری نیز در این زمینه وجود دارد. مرکز تخصصی زالوی ایران با تحقیق در این زمینه توانسته است بهترین نوع از روغن میکس زالو خراطین را برای عرضه به بازار آماده نماید. این محصول از بهترین مواد اولیه تولید می گردد تا تاثیر بیشتری از خود نشان دهد. میکس زالو و خراطین علاوه بر مواد پروتئینی آنزیم های زالوی طبی را نیز دارا می باشد.رفع زود انزالی روغن خراطین

روغن میکس زالو خراطین یا مخلوط دو روغن

در بالا اشاره کردیم کردیم که می توان با استفاده از روغن مخلوط نتیجه ای بهتر گرفت. فرض کنیم بتوان روغن زالوی طبی و خراطین را همزمان استفاده کرد. یعنی آنکه آنزیم های زالوی طبی و مواد پروتئینی خراطین همزمان به بدن برسند. این نکته می توان فواید بیشماری برای بدن به همراه داشته باشد. علاوه بر افزایش سایزی که به عضو مورد نظر خواهد رسید توانایی رشد به خاظر مواد پروتئینی هم بیشتر می شود. اما زالو پلاس به تازگی توانسته است ترکیب ویژه ای برای این محصولات عرضه نماید. هر کدام از روغن هایی که به منظور ماساژ مورد استفاده قرار می گیرند کاربرد خاصی دارند. اما روغن میکس زالو خراطین تنها و تنها برای حجم دهی و افزایش سایز مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به صورت علمی و تجربی اثبات کرده که می توانیم روغن میکسی که در فراآیند تولید بهینه شده باشد را استعمال نموده و علاوه بر دریافت سریعتر نتیجه تاثیر چند برابری نیز دریافت نماییم. به تازگی تحقیقات به این نتیجه رسیده است که اغلب افراد با سنین و شرایط مختلف می توانند از میکس ۷۰-۳۰ زالو خراطین استفاده کنند. هزینه این روغن نیز بسیار پایینتر از روش های درمانی موجود در بازار است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code