روش استفاده روغن خراطین برای لب میکس زالوی طبی مخصوص ۱۳۹۸

روش استفاده روغن خراطین برای لب میکس زالوی طبی مخصوص ۱۳۹۸

روش استفاده روغن خراطین برای لب

امروزه زیبایی به امری مهم به خصص در جامعه ایرانی تبدیل شده است. روش های زیادی وجود دارد که ظاهر افراد به شکل زیباتری جلوه نماید. اغلب داروها و روشهایی که در بازار و پزشکی نوین وجود دارند از مواد شیمایی که عوارضی را به همراه خواهند داشت یا هزینه های زیادی را در طلب می کنند ساخته می شود. اما روش استفاده روغن خراطین برای لب می تواند نتیجه بسیار بهتری داشته باشد. همچنین اینکه نسبت به شیوه مصرف مواد و محصولات شیمایی روش استفاده روغن خراطین برای لب بسیار آسانتر است. این محصول اگر با زالوی طبی همراه باشد کیفیت بسیار بالاتری دارد. یعنی اینکه مواد پروتئینی خراطین که نوعی کرم چوب خوار است همراه با آنزیم های ضد انعقاد زالوی طبی توانسته است بدن را به طور طبیعی وادار به عضله سازی کند. منظور از وادار کردن بدن این است که با باز کردن عروق خونی همراه مواد پروتئینی که در روغن وجود دارد به مرور زمان با فرآیندی ثابت به سایز بزرگتری از عضو خواهیم رسید. این رشد کاملا طبیعی است و بدون استفاده از روشهای شیمایی بدست می آید. به همین خاطر ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. افراد زیادی پس از مصرف این محصولات به صورت دائمی نتایج مثبت روغنها را در بدن خود احساس کرده اند.

بهترین روش استفاده روغن خراطین برای لب

همانطور که اشاره شد روش استفاده روغن خراطین برای لب یا هر عضو دیگری از بدن به صورت طبیعی است. در این روش که بسیار آسان است در هر باز استفاده کافیست به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه ماساز دهید. در هنگام ماساژ روغن جذب پوست خواهد شد. آنزیم هایی که در روغن زالوی طبی و خراطین و جود دارد به خوت ورود پیدا خواهند کرد. یعنی اینکه هر قسمت از بدن که حتی مویرگی داشته باشد نیز از این آنزیم ها بهره کافی را خواهد برد. در مقابل دارهای شیمایی یا تزریقاتی که انجام می شود موضعی است و فقط برای همان نقطه از بدن تجویز یا استفاده می شود. همچنین روش استفاده روغن خراطین برای لب نسبت به سایر محصولاتی که برای حجم دهنده لب استفاده می شوند بسیار ساده است. پس می توان گفت طبیعی ترین و بهترین روش برای حجم دادن به گونه و لب ها استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی می باشد.

روش استفاده روغن خراطین برای لب

توضیحات در مورد خراطین و زالوی طبی

بسیاری از افراد تفاوت بین خراطین، زالوی طبی و حتی کرم خاکی را نمی دانند. البته منظور این نیست که از نظر شناسایی قابل تشخیص نیستند. فقط اینکه روغنهایی که خریداری می کنند را شناسایی نخواهند کرد. هر روغن مزیت های مخصوص به خود و خواص منحصر به فرد دارد. خراطین نوعی کرم چوب خوار است که اغلب از کشور های هند و پاکستان به ایران وارد می شود. زالوی طبی نیز تنها موجودی است که قوی ترین و طبیعی تری آنزیم های ضد انعقاد را در بدن و بزاق خود جای داده است. اما برخی افراد از کرم خاکی روغن می گیرند که می توان آن را هم برای این منظور استفاده کرد اما نتیجه ای که خراطین و زالوی طبی دارد بسیار بالاتر است.

آیا امکان عوارض در روغن خراطین و زالوی طبی وجود دارد؟

هیچ چیز غیر ممکن نیست! اما در مورد روغنهای اصل زالو و خراطین باید بگوییم انکان اینکه شما دچار عوارض شوید تقریبا صفر درصد است. روغنهای اصل با مواد اولیه مرغوب درجه یک طی فرآیندی علمی و تجربی تولید می شوند. این می تواند تاثیر خود برای عوراض را نیز از بین ببرد. یعنی اینکه به گونه ای کاملا طبیعی علاوه بر رسانیدن شخص به هدف بزرگتر کردن عضو هیچگونه عوارضی نیز نخواهد داشت. به طور کلی در مقایسه با روشهایی که در حجم دادن به صورت امروزی وجود دارد هم مقرون به صرفه تر است و هم نتیجه ای کاملا متفاوت با ماندگاری بالا دارد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *