روش استفاده روغن خراطین برای لب میکس زالوی طبی مخصوص ۱۳۹۸

روش استفاده روغن خراطین برای لب میکس زالوی طبی مخصوص ۱۳۹۸

روش استفاده روغن خراطین برای لب

امروزه زیبایی به امری مهم به خصص در جامعه ایرانی تبدیل شده است. روش های زیادی وجود دارد که ظاهر افراد به شکل زیباتری جلوه نماید. اغلب داروها و روشهایی که در بازار و پزشکی نوین وجود دارند از مواد شیمایی که عوارضی را به همراه خواهند داشت یا هزینه های زیادی را در طلب می کنند ساخته می شود. اما روش استفاده روغن خراطین برای لب می تواند نتیجه بسیار بهتری داشته باشد. همچنین اینکه نسبت به شیوه مصرف مواد و محصولات شیمایی روش استفاده روغن خراطین برای لب بسیار آسانتر است. این محصول اگر با زالوی طبی همراه باشد کیفیت بسیار بالاتری دارد. یعنی اینکه مواد پروتئینی خراطین که نوعی کرم چوب خوار است همراه با آنزیم های ضد انعقاد زالوی طبی توانسته است بدن را به طور طبیعی وادار به عضله سازی کند. منظور از وادار کردن بدن این است که با باز کردن عروق خونی همراه مواد پروتئینی که در روغن وجود دارد به مرور زمان با فرآیندی ثابت به سایز بزرگتری از عضو خواهیم رسید. این رشد کاملا طبیعی است و بدون استفاده از روشهای شیمایی بدست می آید. به همین خاطر ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. افراد زیادی پس از مصرف این محصولات به صورت دائمی نتایج مثبت روغنها را در بدن خود احساس کرده اند.

بهترین روش استفاده روغن خراطین برای لب

همانطور که اشاره شد روش استفاده روغن خراطین برای لب یا هر عضو دیگری از بدن به صورت طبیعی است. در این روش که بسیار آسان است در هر باز استفاده کافیست به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه ماساز دهید. در هنگام ماساژ روغن جذب پوست خواهد شد. آنزیم هایی که در روغن زالوی طبی و خراطین و جود دارد به خوت ورود پیدا خواهند کرد. یعنی اینکه هر قسمت از بدن که حتی مویرگی داشته باشد نیز از این آنزیم ها بهره کافی را خواهد برد. در مقابل دارهای شیمایی یا تزریقاتی که انجام می شود موضعی است و فقط برای همان نقطه از بدن تجویز یا استفاده می شود. همچنین روش استفاده روغن خراطین برای لب نسبت به سایر محصولاتی که برای حجم دهنده لب استفاده می شوند بسیار ساده است. پس می توان گفت طبیعی ترین و بهترین روش برای حجم دادن به گونه و لب ها استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی می باشد.

روش استفاده روغن خراطین برای لب

توضیحات در مورد خراطین و زالوی طبی

بسیاری از افراد تفاوت بین خراطین، زالوی طبی و حتی کرم خاکی را نمی دانند. البته منظور این نیست که از نظر شناسایی قابل تشخیص نیستند. فقط اینکه روغنهایی که خریداری می کنند را شناسایی نخواهند کرد. هر روغن مزیت های مخصوص به خود و خواص منحصر به فرد دارد. خراطین نوعی کرم چوب خوار است که اغلب از کشور های هند و پاکستان به ایران وارد می شود. زالوی طبی نیز تنها موجودی است که قوی ترین و طبیعی تری آنزیم های ضد انعقاد را در بدن و بزاق خود جای داده است. اما برخی افراد از کرم خاکی روغن می گیرند که می توان آن را هم برای این منظور استفاده کرد اما نتیجه ای که خراطین و زالوی طبی دارد بسیار بالاتر است.

آیا امکان عوارض در روغن خراطین و زالوی طبی وجود دارد؟

هیچ چیز غیر ممکن نیست! اما در مورد روغنهای اصل زالو و خراطین باید بگوییم انکان اینکه شما دچار عوارض شوید تقریبا صفر درصد است. روغنهای اصل با مواد اولیه مرغوب درجه یک طی فرآیندی علمی و تجربی تولید می شوند. این می تواند تاثیر خود برای عوراض را نیز از بین ببرد. یعنی اینکه به گونه ای کاملا طبیعی علاوه بر رسانیدن شخص به هدف بزرگتر کردن عضو هیچگونه عوارضی نیز نخواهد داشت. به طور کلی در مقایسه با روشهایی که در حجم دادن به صورت امروزی وجود دارد هم مقرون به صرفه تر است و هم نتیجه ای کاملا متفاوت با ماندگاری بالا دارد.

شناخت روغن اصل زالوی طبی و خراطین

در اصل روغن خراطین و زالوی طبی روغن ماساژ در طب سنتی به حساب می آیند. از این محصولات برای افزایش حجم و سایز بهره لازم گرفته می شود. می توان پس از مدت زمان مشخص نیز این تاثیرات را مشاهده کرد. اما برای اینکه بیشترین تاثیرات دریافت شود بهتر است از روغن اصل استفاده کنید. متاسفانه باید بگوییم در بازار ایران به خصوص فضای مجازی انواع تقلبی از این محصولات به وفور یافت می شود. حتی برخی از روغنهای بی کیفیت ادعا دارند که تمامی مجوزهای لازم برای تولید و فروش این روغن را دارند که این نکته می تواند صحت نداشته باشد. اصالت روغن را نمی توان به راحتی تشخیص داد و بایستی آزمایشاتی روی روغن انجام شود. اما برای اینکه بتوان تا حدودی تشخیص داد که از روغن مرغوب استفاده می کنیم یا خیر نشانه های کوچکی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. بهتر است مقاله را تا انتها بخواهنید. مطمئنا مطالب خوبی را دریافت خواهید کرد.روش استفاده روغن خراطین برای لب

نشانه هایی برای تشخیص اصالت روغن زالو و خراطین

همانطور که اشاره شد برای شناخت اصل یا تقلبی رودن روغن زالوی طبی و خراطین چند نشانه وجود دارد. یکی از آنها بوی نامطبوع روغن است. این بو در اولین بار تند و زننده است. البته برای برخی می واند خوشایند باشد. اما در اصل بویی که از روغن زالوی طبی منتشر می شود شبیه به حلوای قهوه ایرانی است. این بو به دلیل  جود زالو یا خراطین در این روغنهاست. دومین نشانه لردی است که در روغنها وجود دارد. این لرد یا تکه های خشک شده زالوی طبی و خراطین هستند. در فرآیند تولید روغنهای مذکور از روغن پایه و پودر خشک شده آنها استفاده می شود. اگر از خشک شده این جانداران استفاده شده باشد علاوه بر بوی نامطبوع، لرد نیز در روغن مشاهده می شود. بسیاری افراد رنگ روغن را نیز برای اصالت آن ملاک قرار می دهند. این نکته نمی تواند درست باشد اما اندکی برای راهنمایی مفید است. رنگ روغن را با هر ماده ای می توان تغییر داد. اما در اصل روغن اصل که با پایه زیتون یا کنچد تیه شده باشد به رنگ قهوه ای روسن یا تیره در خواهد آمد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *