روش تهیه روغن زالو طبی و خراطین با پودر خشک شده حجم ۲ برابری

روش تهیه روغن زالو طبی و خراطین با پودر خشک شده حجم ۲ برابری

روش تهیه روغن زالو طبی و خراطین

بررسی ها نشان می دهد استفاده از روغن زالوی طبی و روغن خراطین در افزایش سایز اندامی که بنا دلایلی کوچک مانده اند نتیجه بخش است و می توان از این محصولات برای حجم دهی استفاده کرد. اما برای اینکه بتوان اصل این محصولات را تهیه کرد بایستی چه کرد؟ روش تهیه روغن زالو طبی یا روغن خراطین تا حدودی آسان است و می توان با فرا گرفتن آن از طریق کتب سنتی یا برخی منابع دیگر بهترین نوع از این محصولات را در اختیار داشت. روش تهیه روغن زالو با استفاده از پودر خشک زالوی طبی آسان است. با استفاده از مواد اولیه مرغوب بهترین روغن زالوی طبی یا خراطین را در مدت زمان کوتاهی در اختیار خواهید داشت. التبه در نظر بگیرید که تمامی اقداماتی که برای بدست آمدن یک روغن مرغوب نیاز است بایستی با دقت و وبهداشت فراوان انجام گیرد. همچنین اگر قصد تولید در مقیاس خانگی را دارید بهتر است در این مقاله با ما همراه باید.

روغن های ماساژ به عنوان حجم دهنده

از جمله مزایای برخی روغن ها این است که علاوه بر درمان امراض دارای فواید دیگری نیز هستند. این مزایا به عنوان روش های جلوگیری و جایگزین درمانی نیز به حساب می آید. روغن زالوی طبی و خراطین نیز به عنوان روغن ماساژ به حساب می آیند. از این روغنها با استفاده روزانه به حجم بزرگتری از اندام دست خواهید یافت. در نظر داشته باشید که بسیاری از کشورهای دنیا اقدامات گسترده ای برای معرفی و استفاده حداکثری مردم از محصولات ارگانیک می کنند. متاسفانه در کشور ما سالهای گذشته شاهد کاهش مصرف محصولات طبیعی توسط مردم بوده است. اما خبر خوب این است که در چند سال نزدیک گذشته مردم به صورت خودجوس مطالعه بیشتری در زمینه محصولات طبیعی، مزایا و روش های استفاده آن کرده اند و به نوعی می توان گفت اقدامات تحقیقاتی جدیدی هم آغاز شده است.

آموزش تولید روغن زالوی طبی و خراطین

همانطور که اشاره شد تحقیقات پیرامون محصولات ارگانیک بیشتر از گذشته شده است. همین امر سبب شده مراکز آموزشی نیز برای آموزش تولید این محصولات نیز بوجود بیایند که برخی از آنها فوق العاده قوی کار می کنند. در هر شهر چند آموزشگاه وجود دارد که با اندکی تحقیق می توانید به آنها دسترسی داشته باید. اما برای اطلاعات اولیه کافیست بدانید به منظور تولید روغن زالوی طبی یا خراطین مرغوب بایستی مواد اولیه درجه یک استفاده شود. این مواد اولیه به صورت تولیدات داخلی و محصولات وارداتی در کشور وجود دارند. زالو پلاس به عنوان تامین کننده مواد اولیه برای روغن زالوی طبی یا خراطین در ایران شناخته می شود. در این مرکز تخصصی علاوه بر تولید انواع زالوی طبی در سایز و نژادهای مختلف مواد اولیه برای ساخت روغن نیز عرضه می شود. دقت داشته باشید که مواد اولیه نامرغوب برای روغن گیری می تواند عوارض ناگواری برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. در بسیاری موارد عوارض یا بسیار حاد هستند یا امکان جبران آنها وجود نخواهد داشت. پس از آموختن روش تهیه روغن زالو طبی و تهیه مواد اولیه بهترین کیفیت از این محصول را در اختیار خواهید داشت.

روش تهیه روغن زالو

بهترین روش تهیه روغن زالو

تا کنون روش های زیادی برای تولید و ساخت روغن زالوی طبی یا خراطین بوجود آمده است و هر کدام نیز نتیجه بخش است. اما نمی توان کدام یک از دیگری بهتر است و در تاثیر آنزیمی بیشتر موثر است. ولی روش سنتی که از دیرباز تا کنون استفاده می شده است به عنوان پایه روش تهیه روغن زالو در نظر کرفته می شود. البته از روش های بن ماری و پروتو دهی هم استفاده می شود. اگر شما قصد تولید روغن زالو در منزل را دارید می توانید با تهیه خشک شده این جانداران و پایه گیاهی هترین روغن موجو در بازار را تهیه نمایید. پس اگر قصد استفاده از این محصولات برای افزایش سایز را دارید می توانید خودتان با بهترین کیفیت آنها را بسازید.

موارد استفاده از روغن زالوی طبی یا خراطین

از زنده زالوی طبی به منظور درمان امراض خونی به خصوص مشکلات قلب و عروق استفاده می شود که بیشترین تاثیر در مداوای این امراض را دارا است. اما از روغن و محصولات دیگر زالوی طبی کاربردهای دیگری انتظار می رود که اصلی ترین آنها افزایش سایز و حجم دادن به اندام کوچک مانده بدن است. در آقایان استفاده برای افزایش سایز الت مردانه است و برای خانمها نیز می شود برای حجم دادن به لب، گونه، سینه و باسن بهره گرفت. مدت زمان درمانی توسط روغن زالوی طبی یا خراطین ۴۰ تا ۶۰ روز است که برای هر منظور بایستی میزان مشخصی استفاده نمود تا به نتیجه مطلوب دست یافت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code