روش غذادهی زالو طبی با الک برای تکثیر و پروش

روش غذادهی زالو طبی با الک برای تکثیر و پروش

غذادهی زالو طبی با الک

غذادهی زالو طبی با الک در پرورش یا تکثیر

غذادهی زالو با الک در امور پرورش یا تکثیر امری است که علاوه بر علم لازم به تجربه نیز نیاز دارد. منظور از پرورش رسانیدن سایز کوچک زالو به سایزهای قابل فروش و عرضه آن در موقع نیاز بازار است. همچنین تکثیر به این معناست که از زالوی طبی مولد عمل تکثیر یا گرفتن بچه زالو به عمل بیاید. در هر دو روش غذادهی زالو طبی با الک را می توان انجام داد. پس از غذادهی است که شرایط نگهداری متفاوت است و بایستی آنها را به طور کامل رعایت کرد. برخی افراد در زمان مناسب غذادهی نکرده و فروش زالوی خود را به تعویق می اندازند. بازار به زالویی نیاز دارد که گرسنه باشد و گیرایی بالای به منظور درمان داشته باشد.

روش غذادهی زالو طبی با الک

در این روش غذادهی بایستی بهداشت و شرایط استرس زدایی به طور کامل رعایت شده باشد. یعنی شما بتوانید محیط را از لحاظ دما و استرسها به طور کامل تحت کنترل داشته باشید. در زمان غذادهی زالو طبی با الک بایستی خون را تا دمای مناسب گرم کرد و بهتر است از خون تازه بدون لختگی استفاده نمایید. اضافه کردن مقداری داروی ضد انعقادی که در برخی موارد واجب است می تواند کمک خوبی باشد. سپس تعدادی زالو را در الک ریخته اجازه می دهیم در زمان کافی تغذیه خود را انجام دهند. این کار نیازمند صبر و حوصله است و با عجله هرگز نباید آنرا انجام داد. پس از سیر شدن زالوها شما متوجه خواهید شد و باید آنها را جدا نمایید. سپس به محیط قرنطینه انتقال داده تا عمل هضم را انجام دهند.

آموزش غذادهی زالو با الک

برای اینکه بتوانید در بهترین شرایط ممکن غذادهی زالو با الک را انجام دهید بایستی آموزش ببینید. البته این امر بدیهی است که آموزش عملی نیز نیاز است تا تجربه کسب کنید. در امر پروش زالو طبی غذادهی زالو طبی با الک مهم ترین آن است که هر چه در آن ماهر تر شوید می توانید تعداد بیشتری از زالوها را غذادهی کنید. اضافه کردن زیاد یا کم داروی ضد انعقادی به خون در غذادهی زالو طبی ممکن است مشکلاتی را به وجود بیاورد. از جمله این مشکلات تغذیه نشدن صحیح زالو، بیمار شدن زالو، قی کردن و یا نابرابری تغذیه است. پس بهتر است هرگز بدون دریافت آموزش و کسب تجربه اقدام به تغذیه زالو نکنید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *