روش مصرف روغن زالو طبی و روغن خراطین افزایش سایز

روش مصرف روغن زالو طبی و روغن خراطین افزایش سایز

روش مصرف روغن زالو طبی

همانطور که می دانید روغن زالوی طبی و روغن خراطین در طب سنتی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات برای هی محدوده سنی دارای محدودیت نمی باشد و می توان آن را برای عموم تجویز نمود. البته پرهیزاتی نیز خواهد داشت. در مقایسه با دستگاه ها و روش هایی که در پزشکی نوین وجود دارد روش مصرف روغن زالو طبی بسیار آسان است. همچنین تاثیری که این محصولات دارند بسیار طبیعی و بیشتر از شیوه هایی است که فقط جنبه تبلیغاتی دارند. در اصل اگر روش مصرف روغن زالو طبی یا خراطین همراه با نظم استفاده رعایت شود بیشترین تاثیرات را مشاهده خواهید کرد. در این مورد استفاده از روغن برای فرد تحت درمان هیچگونه محدودیتی در بر نخواهد داشت.

آموزش روش مصرف روغن زالو طبی

در مصرف روغن زالوی طبی اگر بتوانید ترتیب استفاده در مدت طول درمان را رعایت نمایید مطمعنا تاثیر بسیار بیشتری را ملاحظه خواهید کرد. روش مصرف روغن زالو به این صورت است که روزانه ۲ مرتبه بایستی استفاده شود. هر بار پیش از استعمال روغن موضع را به خوبی با آب ولرم و صابون شست و شو دهید. پس از خشک کردن موضع را با روغن به میزان ۲ تا ۳ قطره آغشته نمایید. سپس به خوبی و آرامی بدون ارضا شدن ۵ تا ۱۵ دقیقه با دست یا حوله گرم ماساژ دهید تا آنزیم ها به خوبی جذب شوند. این فرآیند می تواند رطوبت زیر پوست را افزایش داده همچنین با روانتر شدن جریان خون املاح مورد نیاز برای رشد در اختیار عضو قرار خواهد گرفت. آنزیم هایی نظیر هیرودین و هیستامین که قوی ترین ماده ضد انعقادی در طبیعت هستند.روش مصرف روغن زالو

عرضه مستقیم روغن خراطین و زالوی طبی در جه یک

بازار ایران مملو از فروشگاه هایی است که در زمینه های غیر تخصصی اقدام به عرضه انواع محصولات می کنند. اما برای اینکه بهترین نمونه از روغن خراطین یا زالوی طبی را در اختیار داشته باشید بهتر است از طریق مراکز معتبر اقدام به خرید نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی همچنین محصولات مربوط به آن فعالیت می نماید. برای اینکه به صورت مستقیم و بدون واسطه از این مرکز خرید خود را انجام دهید بهتر است با نماینده ما در ارتباط باشید. علاوه بر ارائه اطلاعات در زمینه خرید و فروش و محصولات می توانید در مورد پرورش یا کاربردهای این جاندار نیز اطلاعات بسیار مفیدی را کسب نماید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *