روغن خراطین اصل چیست

روغن خراطین اصل چیست

روغن خراطین

روغن خراطین و روغن زالو طبی

در طب سنتی ایرانی از روغن خراطین و زالو طبی برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن استفاده می شود. روغن خراطین از کرم مخصوصی به نام ایزینیا فتیدا تهیه می گردد. بیشترین موارد استفاده روغنهای مذکور الت تناسلی در آقایان و سینه و باسن در بانوان می باشد. همچنین لب و گونه ها می توان با این محصولات حجیم تر کرد که اگر صورت لاغر و استخوانی داشته باشید بسیار در ظاهر شما تاثیر گذار خواهد بود. همچنین یکی از اهداف دیگری که با روغن خراطین و  روغن زالو طبی می توان به آن دست یافت عضلات بزرگتر در بدنسازی می باشد. شما این محصول اگر در حین تمرینات استفاده نمایید بیشترین جذب مواد و املاح را برای عضلات به ارمغان خواهید آورد.

تولید و ساخت روغن خراطین و زالو طبی

بهترین نوع از این محصولات با مواد اولیه مورغوب تولید می گردد. می توان گفت زالو پلاس با استفاده از مواد اولیه رغوب تولید داخل توانسته است بهترین نوع از روغنهای ذکر شده را تولید نماید. زالو پلاس با فعالیت تخصصی در زمینه انواع زالوها همچنین مواد تولید شده از این جاندار در سراسر ایران فعالیت می نماید. در تولید روغن خراطین اصل از نوعی کرم خشک شده ایزینیا فتیدا بهره گیری می شود که در پایه گیاهی خوابانیده می شود. افزودن مقدار مشخصی از داروهای گیاهی سبب می گردد تاثیر در افزایش سایز بیشتر شود.

فروش بهترین روغن خراطین و زالو طبی در ایران

برای اینکه بتوانید بهترین نمونه از این محصولات را تهیه نمایید بهتر از خرید خود را از مرکزی معتبر انجام دهید. زالو پلاس با فعالیت تخصصی در زمینه انواع زالوها و تولید محصولات انبی در ایران فعالیت می نماید. شما عزیزان می توانید با ارتباط تلفنی با نماینده ما اطلاعات مناسبی در زمینه محصولات همچنین خرید و فروش انها دریافت نمایید. پس از ثبت سفارش خرید این محصولات به صورت پستی برای شما ارسال می گردند و در مدت زمان کوتاهی به دست شما خواهد رسید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *