روغن خراطین اصل چیست یا میکس ۲ روغن با زالوی طبی موثر است

روغن خراطین اصل چیست یا میکس ۲ روغن با زالوی طبی موثر است

روغن خراطین و روغن زالو طبی

در طب سنتی ایرانی از روغن خراطین و زالو طبی برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن استفاده می شود. منظور از اندام کوچک مانده بدن اعضای خاصی هستند که پس از تکمیل صفحه رشد بدن همچنان با رسیدگی بیشتر امکان رشد را دارند. مانند سینه، باسن، گونه ها و لب در بانوان همچنین آلت تناسلی در آقایان. بسیاری افراد نیز در رشته هایی مانند بدنسازی که به رشد عضلانی نیاز دارد از آنها بهره می گیرند. روغن خراطین از کرم مخصوصی به نام علمی کالیفرنیا تولید می شود. البته بسیاری افراد به دلیل عدم آگاهی یا حتی پایین بودن اطلاعات در این زمینه به اشتباه از کرم های ایزینیا فتیدا با قیمت های بسیار بالاتر از ارزش واقعی خریداری می کنند. نه اینکه نمی توان از ایزینیا روغن تولید کرد، منظور کیفیت نهایی است که مواد پروتئینی موجود در خشک شده این جانداران در آنها تاثیر گذار هستند. مواد پروتئینی موجود در کرم کالیفرنیا تا حدود ۷۰ درصد است اما در ایزینیا تا تقریبا ۳۵ درصد می رسد. این یعنی شما با نیمی از طرفیت روغن انتظار افزایش سایز یا حجم را خواهید داشت. اگر تفاوت های میان کرم خراطین و ورمی کمپوست را مطالعه نمایید متوجه خواهید شد که تاثیرگذاری نهایی کدام یک بیشتر خواهد بود. از ورمی کمپوست بیشتر در زمینه تغذیه دام و طیور استفاده می شود و برای زمینهای زراعی از آنها کودهای غنی شده می گیرند. همچنین در برخی مواد آرایشی یا حتی بدنسازی از آنها به همراه چندین مکمل دیگر بهره می گیرند. پیشنهاد ما این است که اگر قصد خرید خراطین مرغوب دارید در این زمینه تحقیقات خود را افزایش دهید تا بتوانید خریدی دقیق با قیمت و کیفیت مناسب داشته باشید.

داروهای گیاهی یا طبیعی در طب سنتی

فرمول های زیادی برای درمان انواع بیماری ها در طب سنتی ایرانی و جهانی وجود دارد. هر کدام از این فرمول ها بر اساس نیاز بدن در آن زمان و به منظور برطرف کردن مشکل موجود در بدن است. هر کدام از محصولاتی که در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرند به صورت علمی و تجربی می توانند نیازی از انسان را بطرف کنند. این امکان وجود دارد که با ترکیب چندین داروی گیاهی هم مشکلات بیشتری از انسان برطرف شود. اما فرمولی بسیار ساده در مورد روغن خراطین یا زالو وجود دارد. در این فرمول از مواد ویژه زیادی استفاده نمی شود. بلکه از مواد اولیه مرغوب برای ساخت روغن خراطین و زالو استفاده می شود. مهمترین نکته روشی است که روغنها با آن ساخته می شوند. در گذشته از روش های قدیمی تر و سنتی برای این کار استفاده می شود. روشی بسیار جالب که بیشتر توسط قبایلی که از قوانین چند همسری پیروی می کرده اند به کار گرفته می شده است. در این شیوه خشک شده این جانداران که قبلا تمیز شده است را در مدت زمان مشخص در روغن های پایه گیاهی که آنها هم حکم داروی درمانی دارند جوشانیده می شده است. این شیوه هنوز هم در مقیاس های کوچک مانند خانگی یا عطاری های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و اگر از مواد مرغوب بهره گیری شود روفنی با کیفیت به دست خواهد آمد. اما روش دومی هم وجود دارد که علمی تر است و می تواند میزان بیشتری از آنزیم ها یا مواد پروتئینی موجود در بدن این جانداران را آزاد کند. در این شیوه که با استفاده از دستگاه بن ماری می باشد فرآیند تولید روغن تسریع بخشیده شده همچنین حجم بیشتری از روغن تولید می شود. به همین دلیل بیشتر شرکت ها یا مجموعه هایی که به صورت انبوه روغن تولید می کنند از آن استفاده می کنند. پیشنهاد می شود در مورد دستگاه بن ماری تحقیقات بیشتری کرده و شاید به صورت دستی بتوانید آن را در منزل بسازید. مطمعنا هزینه زیادی در بر نخواهد داشت.روغن خراطین اصل

تجهیزات مورد نیاز برای تولید روغن خراطین در خانه

اگر قصد تولید روغن زالوی طبی و خراطین را در خانه دارید بهتر است ابتدا مکانی با بهداشت بسیار بالا برای آن در نظر بگیرید. روغن زالو یا خراطین به عنوان روغن ماساژ به حساب می آیند که امکان دارد در صورتی که ناخاصی در آن پدیدار شود و در روند تولید از بهداشت پایینی برخوردار باشد کیفیت روغن را پایین آورده و فرد مصرف کننده را دچار عوارض ناگوار کند. ابتدا به روغن پایه نیاز دارید. روغن پایه گیاهی روغنی است که آنزیم ها و مواد پروتئینی موجود در خراطین و خشک شده زالوی طبی در آن کوفاکتور یا آزاد می شوند. این فرآیند با روغنهایی نظیر زیتون، کنجد و بادام شیرین بسیار بهتر انجام خواهد شد. روش تولید روغن های ماساژ در خانه مانند تولید روغن گل بنفشه است. به این صورت که در مدت زمان مشخصی روغن به همراه پودر را بجوشانید. یا می توانید بیش از ۴۰ روز آن را در ظرفی در معرض نور خورشید قرار دهید تا عمل کوفاکتور انجام شود. پس از ۴۰ روز آن را صاف کنید و بعد از ته نشین شدن مواد مورد استفاده قرار دهید.

تولید و ساخت روغن خراطین و زالو طبی

بهترین نوع از این محصولات با مواد اولیه مرغوب تولید می شود. بسیاری افراد هستند که هزینه و زمان زیادی صرف کرده اند و بدلیل استفاده از مواد اولیه بی کیفیت به کوچکترین نتیجه ای دست پیدا نکرده اند. همین امر می تواند موجب شود اعتماد عمومی به این مصولات کاهش یابد. متاسفانه در هر بازاری که تقاضای بالا در مورد محصول ارائه شده وجود دارد ورود اشخاص سودجو انکار ناپذیر خواهد بود. اشاره کردیم اگر با آگاهی خرید خود را انجام دهید این احتمال که مواد نامرغوب در اختیار شما قرار بگیرد بسیار کمتر خواهد بود. می توان گفت زالو پلاس با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید داخل توانسته است بهترین نوع از روغنهای ذکر شده را تولید نماید. زالو پلاس با فعالیت تخصصی در زمینه انواع زالوها همچنین مواد تولید شده از این جاندار در سراسر ایران فعالیت می نماید. همچنین با عرضه مواد اولیه مانند کرم خراطین خشک یا پودر زالوی طبی رضایت اغلب مشتریان را جلب نموده. در تولید روغن خراطین اصل از نوعی کرم خشک شده وارداتی بهره گیری می شود که در پایه گیاهی خوابانیده می شود. افزودن مقدار مشخصی از داروهای گیاهی سبب می گردد تاثیر در افزایش سایز بیشتر شود.روغن خراطین

فروش بهترین روغن خراطین و زالو طبی در ایران

برای اینکه بتوانید بهترین نمونه از این محصولات را تهیه نمایید بهتر از خرید خود را از مرکزی معتبر انجام دهید. زالو پلاس با فعالیت تخصصی در زمینه انواع زالوها و تولید محصولات انبی در ایران فعالیت می نماید. شما عزیزان می توانید با ارتباط تلفنی با نماینده ما اطلاعات مناسبی در زمینه محصولات همچنین خرید و فروش انها دریافت نمایید. پس از ثبت سفارش خرید این محصولات به صورت پستی برای شما ارسال می گردند و در مدت زمان کوتاهی به دست شما خواهد رسید.

 

روغن خراطین


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code