روغن خراطین تقویت قوای جنسی آقایان

روغن خراطین تقویت قوای جنسی آقایان

روغن خراطین تقویت قوای جنسی

روغن خراطین تقویت قوای جنسی

برای سالیان متمادی بومیان قبایلی که از سنت چند زنی برخوردار بودند روغن خراطین تقویت قوای جنسی آقایان آنها را تقویت میکرد. روغن زالوی طبی و روغن خراطین تقویت قوای جنسی مردانه را تا چندین برابر افزایش میدهد. این محصولات برای مراقبت از آلت مردانه و افزایش سایز آن نیز استفاده می شود. می توان گفت دو نمونه از محصولات پر طرفدار در طب سنتی ایرانی روغن زالو و روغن خراطین تقویت قوای جنسی مردانه می باشد. در ساخت این محصولات از بهترین مواد اولیه استفاده می شود. پس از خشک کردن در شرایط ویژه کرم خشک و زالوی طبی آنها را به پودر تبدیل می کنند تا آماده روغنگیری شوند.

طرز استفاده روغن خراطین تقویت قوای جنسی

از روغن خراطین و زالوی طبی برای دوره های مشخصی می توان بهره گرفت. اما به طور قطع به یقین طبیعی ترین روش برای افزایش سایز و میل جنسی استفاده از این محصولات می باشد. روش استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی نیز به صورت ویژه ای است تا بیشترین جذب را داشته باشد. در این روش بایستی قبل از استعمال روغن آلت را به خوبی با آب ولرم شست و شو داد. پس از خشک کردن سعی کنید موضع را به روغن آغشته نمایید. نیازی به ریختن روغن در حجم زیاد نیست و چند قطره اکتفا خواهد کرد. سپس به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه بدون ارضا شدن آنرا ماساژ دهید. اگر اجازه دهید روغن زمان بیشتری بر پوست باقی بماند بهتر است.

دوره استفاده روغن خراطین تقویت قوای جنسی

تاثیر روغن خراطین یا روغن زالو بر افزایش سایز در افراد متفاوت است. یعنی انتظاری که میرود بایستی در تمامی افراد حداقل اثرات مشاهده شود اما امکان دارد بعضی تاثیر بیشتری بگیرند. این عامل به حالت بدن بستگی دارد و طبع بسیار زیاد در آن اثرگذار می باشد. اشخاصی که دارای طبع گرم با تغذیه و فعالیت بدنی هستند جذب روغن بیشتری خواهند داشت. آنزیمهایی که در روغنها وجود دارد به خوبی فعالیت می کنند و سبب افزایش سایز و تاثیرات دیگر روغن می شود. بهتر است دوره درمانی را کامل کنید و تا حصول نتیجه صبور باشید. طول درمان روغن خراطین و زالوی طبی بین ۴۰ تا ۶۰ روز می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *