روغن خراطین خارجی در مقایسه با روغن زالو طبی ایرانی

روغن خراطین خارجی در مقایسه با روغن زالو طبی ایرانی

روغن خراطین خارجی یا ایرانی؟

بسیاری از افراد به محض اینکه کلمه خارجی به یک محصول بچسبد سریعا آن را نسبت به محصولات ایرانی دارای برتری دانسته و در خرید سعی بر آن دارد از انواع خارجی تهیه نمایند. در مورد روغن های خراطین و زالوی طبی که در طب سنتی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرند بایستی گفت روغن خراطین خارجی نامرغوب به وفور در بازار ایران یافت می شود و ایرانیها مقادیر زیادی از آنها را استفاده می کنند. در مقایسه با روغن خراطین خارجی نامرغوب روغنهای زالوی ایرانی و خراطین ایرانی کیفیتی چندین برابری دارند و می توانند در افزایش سایز بیشترین تاثیر را داشته باشند. اما سعی کنید نوع اصل روغن زالو یا خراطین ایرانی را تهیه نمایید.

کشور مبدا روغن خراطین خارجی

روغن خراطین خارجی که در ایران به فروش می رسد بیشتر از کشور های هند یا پاکستان به بازار آمده است. البته نا اینکه این دو کشور از اعتبار پایینی برخوردار باشند ولی به طور قطع به یقین می توان گفت روغن های افزایش سایز دست ساز ایرانی که با مواد اولیه مرغوب تولید شده اند به صورت بومی و با استفاده از دستورات طب سنتی ایرانی تولید می شوند. پس اگر قصد خرید روغن خراطین خارجی یا همان هندی را دارید بهتر است اندکی بیشتر در مورد هر دو نوع آنها یعنی ایرانی و هندی تحقیق به عمل بیاورید. باید توجه داشت که روغن خراطین از نوعی کرم ساخته می شود و روغن زالوی ایرانی از بهترین نژاد زالوی اصیل ایرانی یعنی هیرودو اورینتالیس.

روغن خراطین خارجی

تهیه بهترین نوع روغن زالوی ایران

برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مانند آلت تناسلی مردانه یا سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان بهتر است از روغن میکس زالو خراطین استفاده شود. این روغن را هم می توان خریداری کرد و هم در منزل تولید نمود. زالو پلاس علاوه بر عرضه بهترین نوع از روغن زالوی طبی همراه با راطین ایرانی به بازار در حجم عمده توانسته است مواد اولیه برای ساخت این محصولات را نیز به بازار برساند. پودر زالو خشک شده و کرم خراطین خشک از جمله مواد اولیه ای هستند که به منظور ساخت و تولید روغنهای مذکور مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه هر کدام از محصولات می توانید با نمایند ما در ارتباط باشید.

روغن های افزایش سایز تحت عنوان هندی یا تایلندی

متاسفانه در ایران رسم بر این شده است که اگر محصولی نام خارجی گرفت حتما از کیفیت بالایی نیز برخوردار خواهد بود. درست است که در بسیاری از موارد می توانید بر کیفیت و اصالت در محصولات خارجی تکیه کنید. اما بد نیست بدانید روش و شیوه ای که برای تولید این روغنها مورد استفاده قرار می گیرد توسط حکیمان بزگی همچون بوعلی سینا یا حکم جرجانی بدست آمده است. در این روشها با توجه به خصوصیات ایرانیان یا روش تغذیه آنها تولیدات انجام می شود. همچنین مواد اولیه ای که در ساخت این محصولات مورد استفاده قرار میگ یرند از کیفیتی برخوردارند که تاثیر گذاری را تا چندین برابر افزایش می دهد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. محمد
  10:42 2019/09/02

  سلام با روغن خراطین تا چند سانت به طول و ضخامت آلت تناسلی اضافه میشه؟

  • علی کریمی
   12:56 2019/09/04

   درود بر شما دوست عزیز
   بستگی به عواملی چون سن، طبع بدن و … داره
   اما در کل از یک تا شش سانتی متر در طول و تا یک سانتی متر در قطر افزایش حجم و سایز داره که با رعایت موارد مربوطه به نتیجه بهتری دست پیدا خواهید کرد.
   اگر تغییر خاصی در بدنتون صورت نگیره نتیجه ماندگار هست.
   لطفا برای اطلاعات بیشتر از طریق پلهای ارتباطی با ما در ارتباط برقرار کنید.
   سپاس از توجهتون