روغن خراطین چاقی صورت رو روغن زالو طبی

روغن خراطین چاقی صورت رو روغن زالو طبی

روغن خراطین چاقی صورت

روغن خراطین چاقی صورت

در طب سنتی ایرانی از روغن زالو طبی و روغن خراطین چاقی صورت را انتظار دارند. می توان پس از مصرف در دوره مشخص از این محصولات افزایش سایز گونه ها و لب را به ارمغان آورد. کیفیت روغن زالو و خراطین تاثیر مستقیم در اثر گذاری دارد و می تواند تا حدود بسیار زیادی تاثیرات را افزایش دهد. در تهیه و ساخت روغن خراطین چاقی صورت و روغن زالو طبی از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود. در نتیجه هیچ گونه عوارضی را نمی توان از آن انتظار داشت چرا که کاملا طبیعی می باشد.

نحوه مصرف روغن زالو و روغن خراطین چاقی صورت

برای اینکه به سایز بزگتری از لب و گونه ها دست یابیم و در اصطلاح آنها را حجیم تر کنیم می توان ۲ یا ۳ روز از روغن زالو طبی و روغن خراطین چاقی صورت استفاده کرد. قبل از مصرف روغن خراطین چاقی صورت بایستی صورت را با آب ولرم به خوبی شست و شو داد تا منافذ پوست باز شوند. پس از خشک کردن صورت با حوله یا دست مال نرم روغن را به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه به صورت مداوم و رو به بالا بر صورت ماساژ می دهیم. دلیل این ماساژ دادن گرم کردن گونه ها می باشد. اگر اجازه دهیم روغن مدت زمان بیشتری بر پوست بماند بهتر است. و اگر نه می توان آنرا پس از ۱۰ دقیقه شست و شو داد.

قیمت خرید روغن خراطین چاقی صورت

حتما اطلاع دارید برای اینکه حجم گونه ها و لب را در پزشی نوین به دست بیاورید بایستی چه هزینه ها و چه درد و عوارضی را تحمل نمایید. روغن زالو طبی و روغن خراطین چاقی صورت را در مدت زمان کوتاهی با هزینه بسیار اندک و بدون درد و عوارض به ارمغان خواهد آورد. این روغن ها از زمان های گذشته استفاده می شده اند که اکنن طبق همان فرمول و بر اساس علم ساخته می شوند. قیمت خرید روغن خراطین و زالو طبی در مقابل خاصیتی که دارد بسیر ناچیز است. چرا که برای یک سال حجم دادن به لب و گونه باید چیزی در حدود نیم میلیون تومان پرداخت کرد!


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *