روغن خراطین چگونه درست میشود به همراه ۳ راز مهم قدیمی

روغن خراطین چگونه درست میشود به همراه ۳ راز مهم قدیمی

روغن خراطین چگونه درست میشود ؟

اگر در کشور ایران زندگی کرده باشید حتما می دانید که تولید اجناس تقلبی ه به سهولت امکان پذیر است. دلیل این امر نیاز به واکاوی و سخت گیری هایی دارد. اما برای اینکه بتوانید محصول اصل با کیفیت در اختیار داشته باشید بایستی چکار کرد؟ به عنوان مثال اگر بخواهید از محصولاتی همچون روغن خراطین یا زالوی طبی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن بهره بگیرید می توانید نوع اصل آن را تهیه نمایید؟ چگونه می توان اعتماد کرد؟ شاید با دانستن اینکه روغن خراطین چگونه درست میشود و از چه راهی می توان مواد اولیه آن را تهیه کرد بتوانید خودتان این محصول را در منزل تولید کنید! درست است شاید اندکی عجیب به نظز برسد اما با کسب اطلاعات لازم در این زمینه به بهترین روش ممکن می توانید بالاترین کیفیت از روغن های خراطین و زالوی طبی را در اختیار داشته باشید. در سال ۲۰۱۹ میلادی و با پیشرفت علم زیاد سخت نیست فقط کافیست تصمیم به انجام کاری بگیرید و شروع کنید. البته این پیشنهاد فقط به منظور مصرف شخصی روغنهای خراطین و زالوی طبی است.روغن خراطین چگونه درست میشود

ترکیبات روغن خراطین یا زالوی طبی

اولین راز در اینکه روغن خراطین چگونه درست میشود آن است که مواد اولیه به کار رفته در ساخت روغن ها بایستی از بالترین کیفیت برخوردار باشد. امکان دارد قیمتی که برای بهترین کیفیت از مواد اولیه تولید روغن زالوی طبی و خراطین می پردازید اندکی بالاتر باشد اما نسبت به کیفیتی که به شما ارائه خواهد کرد حتما ارزش خواهد داشت. در ضمن مواد اولیه نامرغوب مقداری ناخالصی هم دارند که در تولید روغن یا مراحل مختلف حتما موجب ناراحتیها و سخت شدن کار خواهند شد. پس حتما این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه کیفیت مواد اولیه بالاتر باشد خلوص نهایی روغن خراطین و زالوی طبی محصول بهتر خواهد بود. این موضوع را هم در نظر بگیرید که روغن خراطین و زالوی طبی با پوست یدن در ارتباط است و امکان دارد اگر محصول نامرغوبی در ساخت روغن مورد استفاده قرار گرفته باشد حساسیت پوستی یا مشکلاتی برای آن به همراه داشته باشد. برخی افراد اعتقاد بر این دارند که بایستی از زنده خراطین یا زالوی خشک روغن تهیه کنند! این امکان شاید به صورت صنعتی و آزمایشگاهی وجود داشته باشد اما نمی توان به صورت خانگی از زنده این جانداران روغن مناسب تولید کرد. اما می توانید زنده همین جانداران را خشک کنید سپس تبدیل به روغن نمایید. حتما بهداشت را در تک تک امور مربوط به ساخت این روغنها در نظر بگیرد.

مواد افزودنی به روغن خراطین و زالوی طبی برای تاثیر بیشتر

در بین ایرانینان به دلیل سبک تغذیه و رژیم غذایی افراد بیشتر گرایش به طبع سرد یا سرد مزاجی دارند. اگر بخواهید روغن خراطین بهتر و بیشتر تاثیر گذار باشد می توانید از راز دوم روغن خراطین چگونه درست میشود استفاده کنید. در این مورد باید از مواد اولیه در طب سنتی که دارای طبع گرم هستند استفاده کنید. خولنجان، جوز هندی، دارچین و … از جمله این موارد هستند. البته این محصولات پس از شناخت طبع فرد می تواند اضافه شود. بهتر است در این زمینه هم مطالعه داشته باشید تا بهتر و دقیقتر این کار را انجام دهید. روغن زالو به همراه خراطین خواص زیادی دارد که از جمله آن بازگشایی عروق است. زمانی که گرمی لازم در موضع ایجاد شود و گردش خون به واسطه این محصولات افزایش یابد مواد و املاح مورد نیاز بیشتر، با کیفیت بالاتر در اختیار عضو قرار خواهد گرفت. در نتیجه این عمل رشد عضلات بیشتر خواهد شد. یعنی بدن به صورت طبیعی وادار شده که به عضلات مورد نظر اکسیژن و مواد معدنی مورد نیاز را در اختیار آن قرار دهد.روغن خراطین چگونه درست میشود

 

راز سوم در روغن خراطین چگونه درست میشود

برای اینکه روغن خراطین و زالوی طبی خوب داشته باشیم بایستی از روغن پایه برای ساخت آن استفاده کنیم. این راز می تواند تا حدود زیادی در بهبود کیفیت تاثیر گذار باشد. به عنوان پایه روغن از زیتون و کنجد استفاده می شود. اما روغن کند خاصیت حجم دهندگی دارد. یعنی در نهایت روغنی که تولید می شود دو برابر افزایش سایز را به همراه دارد. معمولا روغن خراطین و زالوی طبی را به روش بن ماری یا شبیه به روغن گل بنفشه تولید می کنند. در این روش از حرارت غیر مستقیم استفاده می شود. اگر روغن خراطین به صورت مستقیم روی شعله قرار بگیرد امکان از بین رفتن آنزیمها و مواد پروتئینی موجود در آنها وجود خواهد داشت. همچنین روغن از کیفیت پایینتری برخوردار است. در نتیجه استفاده از آن نمی تواند تاثیر زیادی داشته باشد. با مطالعه صفحات موجود در همین سایت تخصصی می توانید بهترین روش ساخت روغن خراطین و زالوی طبی را به دست بیاورید.

خرید روغن خراطین اصل درجه یک

فروشگاههایی که در فضای مجازی وجود دارند به عرضه انواع محصولات می پردازند. برای اینکه بتوانید روغن خراطین و زالوی طبی اصل در اختیار داشته باشید آیا می دانید بایستی از کدام فروشگاه خرید خود را انجام دهید؟ مرکز تخصصی زالو پلاس توانسته است بالاترین دوز از زالوی طبی و خراطین را به صورت مخلوط به بازار عرضه نماید. زمانی که آنزیم های زالوی طبی و خراطین به صورت همزمان به بدن برسد بازگشایی عروق همراه خواهد با رسیدن املاح معدنی برای رشد عضلات که به میزان مشخصی به آن خواهد رسید. امکان دارد هر کدام از این محصولات به صورت جداگانه تاثیر خوبی از خود برجای بگذارند اما روغن میکس زالو با خراطین درصد بیشتری از تاثیر را در افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن خواهد داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *