روغن زالوی طبی خراطین اصل ایرانی

روغن زالوی طبی خراطین اصل ایرانی

روغن زالوی طبی خراطین اصل

شاید بدانید که از روغن خراطین و زالوی طبی به چه منظور استفاده می شود. و حتما می دانید که افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن به کمک روغن زالوی طبی خراطین اندکی زمان بر خواهد بود اما طبیعی ترین و بهترین روش ممکن است. اما برای اینکه بتوانید روغن زالوی طبی خراطین اصل را تهیه نمایید بایستی از روشهایی که در طب سنتی وجود دارد استفاده کنید. البته روشهای نیز برای تشخیص روغن زالوی طبی خراطین اصل از نوع تقلبی وجود دارد که با آگاهی از آن می توانید این محصولات را از بازار با کییت مرغوب تهیه نمایید.

ساخت روغن زالوی طبی خراطین

همانطور که اشاره شد با استفاده از روش های طب سنتی می توان بهترین نوع روغن زالوی طبی خراطین را خریداری نمود. اما برای این کار نیاز به مواد اولیه مرغوب است. این مواد اولیه را می توانید از طریق مرکز تخصصی زالو پلاس خریداری نموده و با مشاوره اولیه برای ساخت این روغن در منزل اقدام نمایید. اما برای ساخت روغن زالوی طبی خراطین نیاز به خراطین یا زالوی طبی خشک دارید که از نظر کاربردی و قیمت با هم تفاوت دارند. این تفاوت به دلیل وجود آنزیمها و مواد پروتئینی در خراطین و زالوی طبی می باشد.روغن زالوی طبی خراطین

نحوه خرید محصولات زالو و خراطین

برای اینکه بتوانید نوع اصلی روغن زالوی طبی خراطین را از تقلبی آن تشخیص دهید بهتر است بیشتر روی بوی ان تکیه کنید. این بو تند ، گرم و نزدیک به حلوا می باشد. البته اگر مقداری لرد هم درون روغن وجود داشته باشد می تواند در کیفیت تاثیر گذار باشد. بسیاری افاد رنگ روغن را نشانه اصل بودن آن می دانند. این نکته حائز اهمیت است که با افزودن مقادیری از روغنهای دیگر می توان رنگ این محصولات را تغییر داد. پس رنگ روغن خراطین و زالوی طبی را ملاک برای اصالت آن قرار ندهید. تنها کافیست با بوی این محصول آشنا شوید تا نوع اصل آن را تهیه نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *