روغن زالو برای صورت بهتر است یا خراطین

روغن زالو برای صورت بهتر است یا خراطین

روغن زالو برای صورت

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد امکان دارد با آن دست و پنجه نرم کنند لاغر بودن صورت یا لک و جوش های پوستی می باشد. برای رفع این مشکل روش های گوناگونی وجود دارد. اولین راهی که در ذهن عموم می آید استفاده از داروهای شیمایی با هزینه های بالا در پزشکی نوین است. امکان دارد مدت زیادی برای درمان وقت بگذارید و پس از هزینه های زیاد نتیجه مطلوب بدست نیاید. اما در طب سنتی روغن زالو برای صورت به منظور حجم دادن، رفع چین و چروک و جوش و لک استفاده می شود. روغن زالو برای صورت کاملا طبیعی است و از داروهای شیمیایی کاملا عاری است. پس با اطمینان می توان گفت بهترین راه برای حجم دادن طبیعی به اندام کوچک مانده بدن است.

نحوه و میزان استفاده روغن زالو برای صورت

یکی دیگر از مزایای استفاده از روغن زالو برای صورت به جز طبیعی بودن آن هزینه ی اندک آن است. همچنین هیچکگونه عوارضی تا کنون در استفاده از روغن زالوی طبی گزارش نشده است. علاوه بر این مزایا نحوه استفاده آن نیز بسیار آسان است و می توان در مدت زمان مشخصی نتیجه مطلوب را حاصل نمود. دوره درمان روغن زالوی طبی ۴۰ تا ۶۰ روز می باشد که روزانه ۲ الی ۳ مرتبه بایستی روغن را به صورت ماساژ به پوست صورت رسانید. میزان استفاده در افراد بسته به مزاج و فرم صورت متفاوت است یعنی اینکه نمی توان ۱ میزان روغن را برای تمامی افراد در نظر گرفت اما در کل حدود ۶۰ سیسی می تواند کافی باشد.

روغن زالو برای صورت

خرید مرغوب ترین روغن زالوی طبی

مهم است که در استفاده از روغن زالو برای صورت بهترین نوع آن را تهیه کنید و استفاده نمایید. فروشگاه های زیادی در فضای مجازی وجود دارند که به دلیل تبلیغات زیاد محصول خود را که اغلب وارداتی هستند بهترین نوع از این محصول معرفی می کنند. اما بایستی دانست روغن زالوی طبی ایرانی که از نژاد هیرودو اورینتالیس تهیه شده باشد همچنین طبق دستورات طب سنتی تهیه شده باشد تاثیر چندین برابری بر روی پوست دارد. اما به تازگی روغن میکس زالو خراطین با کیفیت بسیار بالا توسط زالو پلاس به بازار عرضه شده است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *