روغن زالو بهتر است یا خراطین طبی

روغن زالو بهتر است یا خراطین طبی

روغن زالو بهتر است

روغن زالو بهتر است یا خراطین؟

این سوالی است که در هنگام خرید و یا مصرف برای بیشتر افراد بوجود می آید. در طب سنتی ایرانی از هر دو این محصولات به منطور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن بهره می گیرند. یکی از اندامی که تجویز ویژه ای برای آن در طب سنتی صادر می شود آلت تناسلی مردانه است. این محصولات در تاثیر گذاری بی همتا هستند اما برای انیکه بفهمیم کدام بهتر است بایستی از لحاظ علمی بر آن تحقیق شود. طی تحقیقات انجام شده بر زالو طبی بیش از 100 نوع نزیم در آن یافت شده است. اکثر پزشکان معتقدند روغن زالو بهتر است.

اثبات اینکه روغن زالو بهتر است

شاید نتوان گفت کدام یک از روغن های زالو و خراطین بر افراد تاثیر بیشتری دارند. ممکن است بدن یک فرد جوابدهی بهتری در استفاده روغن زالو داشته باشد و فردی دیگر روغن خراطین را بیشتر پذیرا باشد. اما بر اساس تحقیقات علمی بیش از 100 نوع آنزیم پروتئینی فعال در روغن زالو طبی یافت شده است. پس مس توان گفت روغن زالو بهتر است و تاثیرات آن بیشتر است. مهم ترین این آنزیمها هیرودین و هیستامین نام دارند. این آنزیم های پروتئینی فعال به محض ورود به بدن اثرات خود را اعمال نموده می توانند حرکت خون در عروق را روانتر کنند.

خرید و فروش روغن زالو طبی یا خراطین اصل

یکی از مسائلی که در خرید و فروش اینترنتی مطرح است اصالت اجناس به همراه قیمت مناسب می باشد. امکان دارد در برخی از سایتها تبلیغاتی را ببینید که روغن زالو و خراطین را با قیمت های ارزان و یا خیلی گران به فروش می رسانند. اما زالو پلاس سعی داشته با توجه به اینکه روغن زالو بهتر است از خراطین هر دو را با قیمت مناسب ارائه نماید. به عنوان مثال میک این دو روغن می تواند بهترین کیفیت و قیمت را به خریدارن گرامی ارائه نماید. شما می توانید از طریق ارتباط تلفنی با نماینده زالو پلاس اطلاعات بسیار مفید در زمینه خرید و فروش یا محصولات به دست آورید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *