روغن زالو بهتر است یا خراطین افزایش سایز اندام ۲ جنس آقا و خانم

روغن زالو بهتر است یا خراطین افزایش سایز اندام ۲ جنس آقا و خانم

روغن زالو بهتر است یا خراطین ؟

برای اینکه بتوان به سوال روغن زالو بهتر است یا خراطین پاسخ صحیحی داد بایستی ابتدا اطلاعاتی در مورد این محصولات داشت. در گذشته برای مردان در قبایلی که از رسوم و قوانین چند زنی پیروی می کرده اند از روغنی به نام روغن خراطین استفاده می شده است. شاید در آن زمان تنها راه همین بوده. اما این نکته را بدانید که طبیعی ترین، بهترین و کاربردی ترین روش در قرن ۲۱ هم همین محصول است. یعنی اگر بتوانید نوع اصل آن را در مدت زمان مشخصی استفاده کنید علاوه بر سایز مناسبتر و بزرگتر به قدرت جنسی بیشتری نیز دست پیدا خواهید کرد. این محصول به روش مخصوصی در پایه های گیاهی و با حرارت دادن بدست می آمده است. البته منظور از پایه های گیاهی انواع مشخصی از روغن ها هستند که در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد. مواد پروتئینی موجود در روغن باعث می شده است سایز الت جنسی مردانه افزایش پیدا کرده و شادابی در آن نمایان گردد. جذب این مواد پروتئینی مزایای بسیاری بری مردان داشته است که از جمله آن افزایش میل جنسی نیز می باشد. همچنین در اندامی از بانوان که دارای بافت به اصطلاح فیبری هستند افزایش سایز را مشاهده خواهیم کرد. اندامی مانند سینه، باسن، لب و گونه ها که به زیبایی بانوان تا چندین برابر خواهد افزود.روغن زالو بهتر است یا خراطین

کاربرد اصلی روغن خراطین و زالوی طبی اصل

این مطلب بسیار مهم است که بدانیم چه محصولی را برای چه مورد و در چه بازه زمانی یا چه مقدار استفاده می کنیم. محصولی مانند روغن خراطین یا روغن زالوی طبی به منظور روغن ماساژ در طب سنتی شناخته می شوند. یعنی با استفاده از آن از طریق پوست به خواص آن دست پیدا خواهیم کرد. اما موارد استفاده از این روغن بسیار زیاد است. به صورت تخصصی از روغن زالوی طبی و خراطین برای افزایش سایز و حجم اندام کوچک مانده بدن بهره گیری می شود. همانطور که اشاره شد اندامی در آقایان و بانوان مورد هدف هستند که امکان مشکل در سنین مختلف برای آنها وجود دارد. برخی افراد از سنین پایین با مشکل کوچک بودن اندام مواجه هستند. برخی دیگر در ادامه زندگی به دلایل مختلفی با مشکل کوچک بودن عضو روبرو می شوند. همچنین افرادی هستند که به خاطر بیماری به مشکلات کوچک بودن عضو دچار می شوند. اما استفاده صحیح و به موقع از روغن های مذکور می تواند نتایج بسیار شگفت انگیزی را حاصل نماید. بهتر است در مورد افرادی که مشکل دارند از سوال روغن زالو بهتر است یا خراطین گذر کنیم . بگوییم اگر انواع اصل آن را در دسترس دارید حتما استفاده کنید. مدت زمانی هم که برای مصرف روغن نیاز دارید نسبت به دوران نقاهتی که در عمل های جراحی وجود دارد بسیار کمتر است. چیزی در حدود ۴۰ تا ۶۰ روز به صورت نرمال زمان نیاز خواهید داشت تا نتیجه ماندگار را دریافت کنید. در این مدت زمان راهکارهایی وجود دارد که با رعایت آنها تا ۲ الی چند برابر نتیجه را بهبود خواهد بخشید. مقداری هم که برای هر فرد نیاز است تا دوره کامل را پشت سر بگذارد متفاوت است که بهتر است در این زمینه با نماینده ما در ارتباط باشید. اما به صورت طبیعی برای صورت حدود ۶۰ میلی گرم و هر عضو بدن ۱۲۰ میلای گرم از این روغن ها کافی خواهد بود.

چطور بفهمیم روغن زالو بهتر است یا خراطین ؟

برای مقایسه اینکه روغن زالو بهتر است یا خراطین باید گفت روغن زالو طبی تاثیر بسیار بیشتری نسبت به روغن خراطین دارد. اما نه اینکه بهتر باشد و استفاده آن معجزه ای برای مصرف کننده به همراه دارد. هر کدام از این روغن ها دارای خواص ویژه ای هستند. اگر بتوانید مخلوط آنها را استفاده کنید بالاترین درصد افزایش حجم و سایز را دریافت خواهید کرد. دلایل منطقی برای این ادعا وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. بهتر است با ما همراه باشید. در روغن زالوی طبی به دلیل وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم بیار قوی در بزاق و بدن زالوها مقدار زیادی از آنزیمها موجود است. هر کدام از آنها خواص بیشماری برای بدن انسان به همراه دارند. به عنوان مثال آنزیم هیلارونیداز به عنوان رقیق کننده خون استفاده می شود. همچنین در خراطین مقدار فراوانی از مواد پروتئینی موجود است. این مواد پروتئینی می توانند میان بافت فیبری بافت جدید ایجاد کرده و به مرور زمان باعث افزایش حجم و سایز ان عضو شوند. زمانی که هر دو روغن به صورت همزمان به بدن برسند خواص فوق العاده ای مشاهده می شود. میکس زالو خراطین محصولی جدید از زالو پلاس است که به تازگی در بازار ایران عرضه می شود. این محصولات در سالهای اخیر نیز بیش از پیش مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. روش هایی که در پزشکی نوین وجود دارد اغلب پر هزینه، دردناک و با عوارض هستند. اما محصولاتی که در طب سنتی هستند از مواد کاملا طبیعی بدست می آید. طبیعی بودن این محصولات موجب می شود هیچگونه عوارضی در موارد مختلف استفاده روغن خراطین یا زالو بوجود نیاید.

میکس روغن زالو و روغن خراطین اصل

شاید تردید شما در مورد اینکه روغن زالو بهتر است یا خراطین هنوز برطرف نشده باشد و برای خرید این محصولات تصمیم نهایی را نگرفته باشید. حق دارید این نکته نیاز به تحقیق و زمان برای خرید و مصرف دارد. زالو پلاس با دستیابی به فرمولی جدید در زمینه محصولات افزایش سایز کاملا طبیعی روغن میکس زالو و خراطین را برای عرضه به بازار آماده نموده است. این روغن آنزیمهای روغن زالو و مواد پروتئینی روغن خراطین را یکجا داراست و علاوه بر افزایش سایز می تواند میل و قوای جنسی را تا چندین برابر افزایش دهد. در بالاتر اشاره به نحوه عملکرد این آنزیم ها و مواد پروتئینی کردیم. در ناحیه تناسلی مردانه بیش از ۶۰۰۰ مویرگ مسدود شده با همین روغن ها بازگشایی می شوند که موجوب حجم دهی بیشتر خواهند شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات و نحوه خرید و فروش آن می توانید با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.

روغن زالو بهتر است یا خراطین

نحوه سفارش روغن خراطین و زالوی طبی میکس

یکی از دغدغه هایی که در گذشته برای ارسال هر محصولی وجود داشت بعد زمان و مسافت بود. به عنوان مثال شخصی از شمالی ترین یا جنوبی ترین نقطه ایران قصد خرید محصولی را داشت. اگر فاصله از آن زیاد بود و محصول بایستی حضوری خریداری می شود بایستی مسافت زیادی پشت سر گذاشته شود. همچنین زمان و هزینه ای که صرف این امر می شود شاید رقمی بالا باشد. اما به لطف اینترنت و روش های انتقالاتی دیگر مانند پست یا تیپاکس یا حتی اتوبوس رانی با سرعت هر چه بیشتر می توان سفارشات را در اختیار مشتری قرار داد. در این روش ها کاهش هزینه، زمان تحویل و بعد مسافت تحویل بسیار به نظر مفید است. برای اینکه بتوانید روغن میکس زالو خراطین مرغوب را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code