روغن زالو طبی و روغن خراطین افزایش سایز الت مردانه

روغن زالو طبی و روغن خراطین افزایش سایز الت مردانه

روغن زالو طبی و روغن خراطین

این دو محصول علاوه بر طب سنتی ایرانی که استفاده زیادی از آن در این مکتب می شود در کشور های آسیای شرقی نیز موارد استفاده زیادی دارد. برخی آقایان به دلایل مختلف از کوچک بودن الت خود رنج می برند. در بازار محصولات زیادی به منظور افزایش سایز این عضو وجود دارد که مشکلاتی در آنها دیده می شود. به عنوان مثال استفاده از دستگاه وکیوم می تواند منجر به قطع سیستم عصبی در ناحیه تناسلی شود. همچنین هزینه زیادی را نیز در بر دارد. اما استفاده از روغن زالو طبی و روغن خراطین در مدت زمان مشخص بدون بازگشت سایز و حجم الت را بزرگتر می کند.

تاثیرات روغن زالو طبی و روغن خراطین

همانطور که اشاره شد از روغن زالو طبی و روغن خراطین به منظور افزایش سایز استفاده می شود و این محصولات با فرمول و مواد اولیه متفاوت ساخته می شوند. تاثیر روغن زالو طبی بسیار بیشتر از خراطین است و دلیل آن نیز وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید می باشد. دوره درمانی به واسطه این محصولات نیز متفاوت می باشد و استفاده از روغن روغن زالو طبی در مدت زمان کمتری نتیجه نهایی را حصول می نماید. اما به تازگی فرمولی توسط زالو پلاس به بازار عرضه شده است که تاثیر بسیار بیشتری دارد. روغن میکس زالو و خراطین با نسبت مشخص که قیمتی بسیار مناسب تر نیز دارد.روغن زالو طبی

فروش و خرید محصولات افزایش سایز طبیعی

در زالو پلاس علاوه بر زالوی زنده انواع محصولات این جاندار نیز مورد معامله قرار می گیرند. روغن زالو، روغن خراطین، روغن میکس، پودر خشک زالو و خراطین و کرم زالو از جمله مواردی است که در این مرکز تخصصی به فروش می رسد. اگر تولید کننده این محصولات هستید هم می توانید با ما همکاری داشته باشید. در کل تمامی محصولات طبیعی زالو طبی را می توانید در این مرکز بخرید و بفروشید. ارسال بار به تمامی نقاط کشور از جمله مزایایی است که زالو پلاس به مشتریان خود ارائه می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات و معاملات می توانید با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *