روغن زالو طبی یا خراطین بهتر است

روغن زالو طبی یا خراطین بهتر است

روغن زالو طبی یا خراطین

روغن زالو طبی یا خراطین

در طب سنتی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مانند سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان همچنین الت تناسلی مردانه از روغن زالو طبی یا خراطین استفاده می شود. بر خلاف پزشکی نوین و روش هایی که در بیشتر سایت ها تبلیغ می شود و بیشتر جنبه تبلیغتی دارند این محصولات به صورت کاملا طبیعی با خواص درمانی زیاد عمل می نمایند. روغن زالو طبی یا خراطین دو نوع روغن مجزا با یک کارایی هستند ولی خواص هر یک متفاوت می باشد. روغن زالوی طبی با وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم  در خود می تواند علاوه بر افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن بهترین نتیجه را داشته باشد. چرا که آنزیم های روغن زالوی طبی خواص ضد انعقادی فوق العاده قوی دارند. آنزیم هایی نظیر هیرودین و هیستامین از بهترین و معروفترین ترکیبات این روغن ها می باشد که لخته های خونی را حتی در مویرگ ها از بین خواهد برد.

روغن زالو طبی یا خراطین برای الت مردانه

در گذشته قبایلی که از سنت و اصول چند زنی پیروی می کردند از روغن خراطین استفاده می کرده اند. اما اکنون روغن زالوی طبی نیز برای این مورد استفاده می شود. می توان گفت خواص زالوی طبی زنده به تنهایی خدمات بسیار زیادی به انسان خواهد کرد. اما زالوها پس از خشک شدن نیز می توانند به انسان بهره رسانی کنند. در بین روغن زالو طبی یا خراطین برای افزایش سایز الت مردانه بایستی گفت روغن زالو بسیار بهتر از روغن خراطین می باشد. همانطور که اشاره شد میزان آنزیمها و تاثیر گذاری آنها در جریان خون باعث ایجاد تغییرات می گردد. در ساخت روغن زالو طبی یا خراطین بایستی از مواد اولیه مرغوب استفاده شود تا مشکلی برای فرد تحت درمان بروز ننماید. طول درمان روغن زالوی طبی نیز از روغن خراطین کوتاه تر است اما تاثیر بیشتری دارد و ماندگاری آن زمان بیشتری را برای مصرف کننده به ارمغان خواهد آورد.

روغن میکس زالو طبی و خراطین

به تازگی فرمولی جدید برای روغن افزایش سایز توسط زالو پلاس به دست آمده است که توسط آن سرعت در افزایش سایز بیشتر شده همچنین تاثیرات مطلوبی پدیدار می گردد. روغن میکس زالو طبی خراطین زالو پلاس با قیمت بهتر و مناسب تری نیز به فروش می رسد. البته این قیمت پایین تر دلیل بر کیفیت پایین این محصول نیست. در فرمول جدید مواد اولیه ای که مورد استفاده قرار می گیرند هزینه های کمتری نیز در بر دارند که می تواند در قیمت نهایی اثر بگذارد. پایه گیاهی استفاده شده در روغن میکس به سفارش مشتری است و می تواند نارگیل، زیتون یا کنجد باشد. هر کدام از پایه های گیاهی برای یک مورد مناسب است و بایستی در استفاده آن نیز دقت لازم را به خرج داد. یکی از نشانه های اصالت روغن میکس زالو و خراطین بویی است که دارد. این بو منحصر به فرد می باشد و بایستی رو به تندی باشد. در روغن میکس زالو خراطین از هیچگونه ماده شیمیایی استفاده نشده است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *