روغن زالو چاق کننده صورت همراه با روغن خراطین

روغن زالو چاق کننده صورت همراه با روغن خراطین

روغن زالو چاق کننده صورت

به تازگی توجه ویژه ای در جامعه ایرانی به روغن خراطین و روغن زالوی طبی نشان داده می شود. این محصولات به عنوان طبیعی ترین و بهترین محصولات در زمینه افزایش سایز و حجم دهندگی می باشند. روغن زالو چاق کننده صورت قوی است که با حفظ رطوبت زیر پوست سبب می گردد به بهترین شکل ممکن گونه ها و لب علاوه بر حجیم تر شدن شکل ظاهری زیباتری نیز پیدا کنند. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن آگاهی لازم و تبلیغات نادرست از برخی محصولات تجاری به سراغ روش های پر ریسک می روند. اما در طب سنتی قددیم ایران روغن زالو چاق کننده صورت همراه با روغن خراطین برای افزایش سایز و رفع مشکلات کوچک بودن عضلات بدن بهره لازم را می گرفته اند.

آیا روغن زالو چاق کننده صورت واقعی است؟

در تماس های برقرار شده با زالو پلاس به این نتیجه رسیدیم که بسیاری از افراد به دنبال محصول اصل با کیفیت و قیمت مناسب هستند. مرکز تخصصی زالو پلاس به دلیل فعالیت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی همچنین محصولات به دست آمده آن توانسته است بهترین فرمول و کیفیت از محصولات این جاندار را به بازار عرضه نماید. همچنین نتایج بدست آمده از افراد مصرف کننده این روغن زالو چاق کننده صورت باعث دلگرمی ما شده است تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن به خریداران گرامی خدمات بهتر ارائه نمایید. استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت همراه با دستور ساخت ویژه و افزودن داروهای گیاهی با دوز مشخص سبب می گردد در تاثیر نهایی بهترین نتیجه دریافت شود.روغن زالو چاق کننده صورت

تاثیر روغن خراطین و زالوی طبی بر اندام کوچک مانده بدن

شاید جالب ترین تاثیر روغن خراطین و زالوی طبی بر روی بافت خون باشد. زمانی که از طریق ماساژ روغن بر پوست آنزیم ها و مواد پروتئینی جذب پوست می شوند فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. آنزیم هایی نظیر هیرودین و هیستامین که به عنوان طبیعی ترین و قوی ترین ماده ضد انعقادی در طبیعت یافت می شوند و فقط در بزاق زالوهای طبی وجود دارند. پس زمانی که به اندام کوچک مانده بدن املاح بیشتری برای رشد برسد و رطوبت زیر پوست نیز برای تامین املاح حفظ گردد با افزایش رشد روبرو خواهیم بود. از روغن های زالوی طبی و خراطین علاوه بر چاقی صورت برای سینه و باسن در بانوان همچنین آلت مردانه نیز استفاده می شود.

دستور مصرف روغن زالو چاق کننده صورت

از روغن زالو برای حجم دادن به گونه و لب ها بایستی روزانه ۲ مرتبه استفاده کرد. به این روش که قبل از مصرف صورت را به خوبی با آب و صابون شست و شو دهید. پس از خشک کردن میزان ۳ الی ۴ قطره از روغن را به پوست به خوبی ماساژ دهید تا روغن جذب پوست گردد. انجام عمل ماساژ بایستی بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه به صورت ۸ انگلیسی یا رو به بالا باشد. اگر بتوانید اجازه دهید روغن تا ۱ ساعت بر پوست باقی بماند و حساسیت پوستی نداشته باشید تاثیر بیشتری دارد ولی در غیر این صورت می توانید پس از ماساژ اولیه آن را شست و شو دهید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *