روغن میکس زالو خراطین برای صورت ۴ برابر تاثیر حجم دهندگی

روغن میکس زالو خراطین برای صورت ۴ برابر تاثیر حجم دهندگی

روغن میکس زالو خراطین برای صورت

آیا شما هم از جمله افرادی هستید که بر اثر گرفتن رژیم های سخت غذایی با افتادگی پوست صورت خود مواجه شده اید؟ معمولا آن دسته از افراد که اضافه وزن دارند یا اشخاصی که به خاطر رشته های ورژی سخت مجبور به تصحیح رژیم تغذیه هستند با افتادگی پوست صورت مواجه می وشند. برخی نیز به خاطر مواد مخدر یا بیماری به این عارضه دچار خواهند شد. اما آیا راهکاری برای این مشکلات وجود دارد؟ می توان به صورت کاملا طبیعی بدون مضرات اندامی مانند گونه و پیشانی را در صورت حجم داد؟ طبییعی ترین و بهترین روش موجود در دنیا روغن میکس زالو خراطین برای صورت است. در این مقاله قصد داریم به صورت علمی و تخصصی بیشتر در این زمینه توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

تولید روغن میکس زالو خراطین برای صورت با کیفیت بالا

در گذشته به خصوص قرن ۱۹ میلادی از زالوها به خصوص در اروپا فقط به منظور خونریزی استفاده می شد. به عنوان مثال اگر تشخیص می دادند که فردی مشکل خونی دارد وی را با زالو به صورت نامشخص تحت عمل زالودرمانی قرار می دادند. اما اکنون از زالوی طبی به خصوص آنزيم هاي آن به صورت آگاهانه و تخصصي استفاده مي شود. همچنين محصولاتی از آنزیم های آن تولید می شود که هر کدام به منظوری مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال از قرض هایی که بدست آمده از آنزیم های زالوی طبی است به منظور رفع لخته های خونی به منظور پیشگیری از سکته های قلبی یا مغزی است. اما در این مقاله ما قصد داریم روغن میکس زالو خراطین برای صورت را مورد بررسی قرار دهیم و نحوه ساخت آن در منزل را نیز آموزش دهیم.روغن میکس زالو خراطین برای صورت

عملکرد آنزیم های زالوی طبی

بهتر است بدانید در حدود ۶۵۰ نوع زالو در دنیا وجود دارد. از این تعداد در حدود ۵۰ گونه به عنوان زالوهای درمانی تشخیص داده شده اند. بهترین نوع زالوی منطقه آسیا و اروپا هیرودواورینتالیس نام دارد. نامگذاری این زالو که اصالت ایرانی دارد بر اساس کلمه اورینتال یا شرقی انجام شده است. آنزیم هایی که از اورینتالیس کشف شده تا کنون در حدود ۱۲۰ نوع هستند. در زالودرمانی از همان ابدا که زالو را روی پوست می گذارند ترشح این آنزیم ها شروع می شود. هیرودین مهمترین آنزیم زالوی طبی است. این آنزیم به عنوان قوی ترین و طبیعی ترین آنزیم ضد انعقاد در طبیعت است. زمانی که این آنزیم به همراه مواد پروتئینی موجود در کرم خراطین به مرور زمان وارد بدن می شود سبب خواهد شد بافت فیبری زیر پوست شکل بگیرد. این مواد را می توان از طریق روغن میکس زالوی طبی و خراطین به بدن وارد کرد.

بهترین روغن میکس زالو خراطین برای صورت

در سنین مختلف امکان دارد جوابدهی یک محصول برای افراد مختلف متفاوت باشد. به عناون مثال دارویی را در نظر بگیرد که به منظور یک بیماری عمومی در نظر گرفته می شود. بدن یک فرد به سرعت واکنش نشان می دهد و فردی دیگر دارو را بی تاثیر می بیند. اما این پایان کار نیست و بایستی دارویی را برای هر ف رد متناسب با بدن وی تجویز کرد. روغن های ماساژ به خصوص زالوی طبی خراطین جوابدهی حداقلی را برای هر فرد خواهند داشت. به منظور اینکه حداکثر جوابدهی برای روغن میکس زالو خراطین برای صورت وجود داشته باشد بایستی اطلاعات اولیه ای از فرد در اختیار باشد. برای خرید روغن میکس زالو خراطین زالو پلاس متناسب با خود می توانید با مشاور و نماینده مرکز تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.

انواع کرم خاکی و خراطین

در ایران ورمی کمپوست را به عنوان خراطین به فروش می رسانند. خراطین نوعی کرم چوب خوار است که تقریبا شبیه به کرم خاکی می باشد. اما از نظر سایز و درصد مواد پروتئینی بالاتر از ورمی کمپوست یا کرم خاکی قرار دارد. بیشتر خراطین ها از هند یا پاکستان به ایران وارد می شوند. بهتر است بدانید در انگلستان و کشو های پیشرفته انجمن کرم خاکی به منظور شناخت انواع کرم های خاکی وجود دارد که می توان به وسیله آن انواع این جاندار را شناسایی کرد. اندازه، رنگ، نوع حلقه ها، شکل سر و … در شناسایی انواع نژاد تاثیر گذار است. یهتریسن نوع کرم ها برای روغنگیری کالیفنیا نام دارد که از پاکستان به ایران وارد می شود. برای خرید کرم خراطین می توانید با نماینده ما تماس حاصل فرمایید. قیمت این محصول به صورت روزانه ثابل استعلام می باشد.

انواع روغن برای زیبای پوست صورت و بدن

اگر در فضای مجازی چرخی بزنید متوجه خواهید شد که به منظور زیبایی پوست صورت انواع روغن ها و کرم ها وجود دارد. هر کدام از محصولات موجود به منظور خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. برخی از آنها نیز بیشتر به صورت جامع کاربرد دارند. اما روغن میکس زالو خراطین برای صورت برای شفاف سازی پوست و پر کردن نقاط خالی مانند گونه ها و چین و چروک صورت استفاده می شود. پس از زایمان امکان دارد تیرگی و لکه هایی در صورت بانوان پیدیدار شوند که با استفاده از روغن زالوی طبی امکان رفع آنها وجود خواهد داشت. در کل برای مراقبت از پوست صورت نکاتی وجود دارد. اما اگر قصد ترمیم پوست در موتاه ترین زمان ممکن با طبیعی ترین روش و هزینه اندک را بهتر است برای یک بار هم که شده روغن میکس زالو خراطین را استفاده کنید.روغن میکس زالو خراطین برای صورت

نحوه ساخت روغن میکس زالو طبی خراطین

در طب سنتی اگر کتب حکیم ابوعلی سینا یا حکیم جرجانی را مطالعه کنید متوجه خواهید شد که بخش هایی مربوط به زالو و روغن خراطین است. همچنین نوع این جانداران و نحوه ساخت روغن ها نی توضیح داده شده است. قبایلی که در گذشته دارای قوانین چند همسری بوده اند از اولین افرادی بودند که این روغن را به روش کاملا جذاب تولید و مورد استفاده قرار داده اند. روغن خراطین و زالوی طبی چونکه روغن ماساژ به حساب می آیند حتما به پایه گیاهی نیاز خواهند داشت. این پایه گیاهی اغلب کند یا زیتون است. اما از روغن های دیگر که خاصیت های حجم دهندگی را افزایش دهند نیز می توان استفاده کرد. در روش سنتی ساخت روغن میکس زالو خراطین پودر شده زال و خراطین را به مدت زمان مشخص در روغنهای پایه می خوابانیم. پس از مدتی که آنزیم ها به اصطلاح کوفاکتور یا آزد می شوند می توان روغن را تصفیه کرد. البته اگر بار میروبی در روغنها وجود داشته باشد بایست حتما بار میکروبی را کاهش داد تا به صفر برسد. همچنین برای آزادسازی بهتر و بیشتر به نور مستقیم خورشید نیزا خواهید داشت. همچنین برای اینکه کیفیت روغن بالا برود دمایی یکسان را برای آن در نظر بگیرید. اختلاف دما می تواند باعث خراب شدن روغن شود.

خرید روغن میکس زالو خراطین برای صورت بانوان

نوعی از میکس زالو خراطین وجود دارد که به صورت ۵۰ درصد ترکیب شده است. البته این ترکیب در فرآیند تولید به این شاخص رسیده است. به نظر می رسد اگر به میزان مشخص از روغن زال و خراطین تهیه شود و آناه را ترکیب کرد یا جداگانه مورد استفاده قرار داد نتیجه مورد نظر دریافت خواهد شد. حقیقتا باید این مورد را در مینا بگذاریم که از ترکیب مواد پروتئینی و آنزیم های ضد انعقاد در فرآیند تولید است که بالاترین کیفیت حاصل می شود. مرکز تخصصی زالو پلاس علاوه بر تولید بهترین گونه زالوی طبی و توزیع آن در سراسر ایران توانسته است بهترین و مرغوب ترین روغ ترکیبی را نیز به بازار عرضه نماید. باری خرید روغن میکس زالو و خراطین به صورت مستقیم بدون واسطه بهتر است از طریق همین مرکز تخصصی اقدام نمایید.

نحوه استفاده از روغن میکس زالو خراطین

اگر قصد استفاده از این محصولات را دارید بایستی نحوه صحیح استفاده از آن را هم بدانید. خیلی از افراد برای دانستن این پاسخ از مراکز زیادی مشاوره می گیرند که این باعث سردرگمی خواهد شد. بهترین روش برای استفاده آن است که قبل از مصرف نایجحه مورد نظر را خوب با آب گرم و صابون شست و شو دهید. اگر از روغنهای طبیعی استفاده کنید که چه بهتر! پس از آن روغن بادام شیرین منافذ را بازشگشایی کرده و اجازه جذب بیشتر آنزیمها را به بدن خواهد داد. این روش بسیار خاص است. نیازی به استفاده از دستمال خیس هم نخواهد بود! بعد از اینکه روغن بادام یرین را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه کاملا عادی ماساژ دادید می توانید بالافاصله وغن میکس را مورد استفاده قرار دهید. این روغن هم مانند بادام شیرین با ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ همراه است. این کار به منظور جذب هر چه بیشتر توسط پوست و خون است. اگر حساسیت به روغن ندارید بهتر است اجازه دهید حداقل یک ساعت روی عضو باقی بمایند.روغن میکس زالو خراطین برای صورت بانوان

توصیه هایی برای تاثیر بیشتر روغن میکس زالو خراطین

از مواردی که برای تاثیر گذاری بیشتر توصیه می شود اصلاح روش تغذیه است. استفاده از غذاهای طبع گرم به شدت توصیه می شود. در مقابل اگر بتوانید از رژیم غذایی خود غذاهای طبع سرد را حذف کنید نتیجه دریافت شده چندین برابر خواهد شد. همچنین ورزش در حدود نیم حداقل نیم ساعت در طو روز برای کمک به گردش خون و رسانیدن املاح مورد نیاز به نقاط مختلف بدن کمک بسزایی خواهد داشت. سعی کنید اگر مصرف دود و دخانیات دارید در دت زمان استفاده از روغن به طور کامل آن را کنار بگذارید. همچنین رژیم های سخت غذایی به منظور کاهش وزن یا ورزش تاثیر کاملا منفی دارد. سعی کنید از رژیمهایی که باعث لاغری شدید خواهد شد به طور کل پرهیز کنید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *