روغن کرم خاکی خراطین میکس زالو طبی

روغن کرم خاکی خراطین میکس زالو طبی

روغن کرم خاکی خراطین

روغن کرم خاکی خراطین و زالو طبی

اگر اولین بار است با نام روغن کرم خاکی خراطین یا روغن زالو طبی برخورد می کنید بهتر است اطلاعاتی در این مورد به شما بدهیم. در طب سنتی ایرانی برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن از روغن کرم خراطین یا روغن زالو طبی استفاده می شود. این محصولات با دارا بودن بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید و کاملا فعال سبب می گردد املاح مورد نیاز بافت به راحتی در اختیار آن قرار بگیرد. دستور ساخت روغن کرم خاکی خراطین و روغن زالو طبی از کتب و آثار قدیمی بر جا مانده از پزشکانی همچون ابوعلی سینا استخراج شده است. در این دستور و نحوه تولید آن از هیچ گونه مواد شیمیایی نباید استفاده شود.

عرضه مستقیم روغن کرم خاکی خراطین

در ایران فروشگاه های زیادی برای عرضه محصولات متنوع به صورت فیزیکی و در فضای مجازی وجود دارد. یکی از دلایلی که بایستی روغن های مذکور را با کیفیت بالا و اصل تهیه کرد آن است که مستقیم با خون سروکار دارند. روغن کرم خاکی خراطین و روغن زالو طبی از طریق پوست جذب خون می شود و سبب می گردد آنزیمها فعالیت خود را انجام دهند. به همین دلیل بایستی روغن خراطین یا زالو طبی را از مرکززی معتبر تهیه نمود. زالو پلاس به صورت تخصصی در بازار خرید و فروش و پرورش زالو طبی فعالیت دارد. این مرکز به ضورت مستقیم انواع روغن خراطین و زالو طبی را در بسته بندی های مختلف برای خریداران عرضه می کند.

قیمت روغن کرم خاکی خراطین با روغن زالو طبی

در مقایسه با روغن خراطین بایستی گفت روغن زالوی طبی دارای قیمت بالتری است و دلیل آن نیز مشخص می باشد. زالو به صورت مستقیم در درمان بیماری های خونی بسیاری بکار گرفته می شود. آنزیمهایی همچون هیرودین و هیستامین از جمله مواد منحصر به فرد زالو طبی می بالشد. اما در روغن کرم خاکی خراطین تنها مواد پروتئینی وجود دارد. با میکس کردن این دو همراه با فرمول ویژه گیاهی می توان بهترین نتیجه در افزایش سایز را بدست آورد. میکس ر.غن خراطین و زالو طبی قیمت میانگین خراطین و زالو طبی ر دارد که این امر می تواند برای مصرف کننده نیز بهتر باشد. چرا که قدرت خرید وی را افزایش خواهد داد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *