روغن کلفت کردن سایز آلت تناسلی زالو طبی خراطین

روغن کلفت کردن سایز آلت تناسلی زالو طبی خراطین

روغن کلفت کردن سایز آلت تناسلی

شاید شما هم به دنبال روشی برای افزایش سایز اندام تناسلی خود می گردید. شاید برای شما این سوال مطرح باشد که آیا محصولی طبیعی وجود دارد که بتوان با استفاده از آن در مدت زمان مشخص با هزینه اندک بهترین تیجه را دریافت کرد؟ در جواب این سوال یاستی بدانید روغن کلفت کردن سایز در طب سنتی با نام روغن خراطین و روغن زالوی طبی عرضه می شود. روغن کلفت کردن سایز می تواند همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید. در این محصول از هیچگونه ماده شیمیایی استفاده نشده همچنین در مدت زمان مشخص تاثیر گذار است و با هزینه ای بسیار کمتر از روشهای نوین پزشکی که معمولا دارای عوارض هستند عمکرد مثبت آن را مشاهده خواهید کرد.

طرز تهیه روغن کلفت کردن سایز

همانطور که اشاره شد روغن کلفت کردن سایز آلت تناسلی مردانه از مواد کاملا طبیعی تولید می شود. اوین و اصلی ترین ماده ای که در این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد خراطین و زالوی طبی خشک شده است. برخی افراد از روشهای دیگری نیز برای روغنگیری استفاده می کنند. اما اصلی ترین شیوه برای ساخت روغن کلفت کردن سایز زالو طبی خراطین که در کتب طب سنتی ایرانی نیز درج شده است استفاده از خشک شده خراطین و زالو به همراه روغن پایه مانند کنجد یا زیتون و یا هر روغن دیگری می باشد. برای فعال شدن آنزیمهای موجود در بدن این جانداران باید که از خورشید کمک گرفت تا با استفاده از اشعه های مختلف آن تمامی آنزیمهای موجود فعال گردند.

روغن کلفت کردن سایز

محصولات دیگر افزایش سایز آلت تناسلی

اگر برای افزایش سایز آلت تناسلی در فضای وب اندکی جست و جو نمایید ملاحظه خواهید کرد که انواع مختلفی از دستگه های، قرضها، ژل و … تبلیغ شده است که هر کدام در مدت زمان کوتاهی نتیجه خود را نمایان خواهند ساخت! تا کنون هیچ روشی یافت نشده که یک شبه فرد را به خواسته افزایش سایز آلت برساند و اگر تعداد معدودی در این مورد وجود داشته باشد حتما یک جای کار می لنگد! پس توصیه ما به شما این است به جای اینکه بخواهید یک شبه به سایز بزرگتری از الت تناسلی دست پیداکنید مدت زمان مشخصی را برای این کار قرار دهید تا علاوه بر نتیجه واقعی و مطلوب از ماندگاری آن نیز مطمئن شوید. در بسیاری از موارد ذکر شده از داروهایی مانند کورتون استفاده شده که عوارض بسیار خطرناکی بهمراه دارد.

دستگاه های افزایش سایز آلت

چند سالی است که دستگاه های افزایش سایز که معمولا هم استفاده از آنها بسیار دشوار است همچنین قیمت بالایی دارند و زمانی که بایستی برای آنها قرار داد نسبتا زیاد است در بازار تبلیغ می شوند. این دستگاه ها از جمله وکیوم امکان قطع سیستم عصبی ناحیه تناسلی را دارند که برای ترمیم آن حتما بایستی از عمل جراحی باز استفاده شود. زمانی که این دستگاه در شرایط ویژه با حالت فیزیکی مخصوص روی آلت تناسلی نصب می شود بایستی مدت زمان زیادی روی عضو به حالت باز شده قرار بگیرد. همین کشیدگی سبب می گردد در ناحیه تناسلی اعصاب زیادی قطع شود. از جمله این عوارض می توان به از کار افتادن دستگاه تناسلی به طور کامل اشاره نمود.روغن کلفت کردن سایز

خرید بهترین ونع روغن افزایش سایز

اگر قصد خرید روغن خراطنی و زالوی طبی را دارید بهتر است در زمینه فروشگاههایی که برای این محصولات وجود دارند تحقیقاتی را به انجام برسانید. برخی از فروشگاه ها انواع مختلفی از محصولات را در فروشگاه خود قرار داده اند و هر کدام را نیز با مقداری تخفیف به مشتری می فروشند. به نظر شما محصولات تخصصی را از مراکز تخصصی تهیه نمایید بهتر است یا اینکه از واحدهای فروشگاهی که انواع مختلفی از محصولات را به خریدار عرضه می دارند؟ آیا کیفیت که در نوع روغن زالو و خراطین دست ساز وجود دارد را می توان در انواع شرتی آن هم تهیه نمود؟ یک روش این است که از طریق مراز تخصصی اقدام به خرید روغن خراطین یا زالوی طبی کنید. در روش دیگر هم می شود با استفاده از مواد واولیه طبیعی استفاده کرد و آن را در منزل تهیه نمود.

خرید از هر نقطه ایران

یکی از دغدغه های مشتریان این است که چگونه می توان به نوع اصل این محصولات دست پیدا کرد در صورتی که بایستی مسافت طولانی برای این منظور پشت سر گذاشته شود. زالو پلاس علاوه بر عرضه بهترین نوع زالوی طبی در سطح کشور توانسته است بالاترین کیفیت از روغن زالوی طبی و خراطین را نیز به بازار عرضه نماید. به همین دلیل شما از هر نقطه ایران می توانید از طریق خدمات پستی محصول خریداری شده خود را دریافت نمایید. البته امکان ارسال بارهای عمده از طریق اتوبوسرانی نیز وجود دارد که مدت زمان کوتاهی محصول در شهر مشتری به دسات ایشان خواهد رسید.

روغن کلفت کردن سایز

مدت زمان استفاده از روغن

برای اینکه بهترین نتیجه در این مورد حاصل گردد بایستی مدت زمان مشخصی از روغن زالو و خراطین استفاده کرد. در این مورد ۴۰ تا ۶۰ روز و روزانه ۲ تا ۳ مرتبه بایستی از این روغنها استفاده کرد. به این صورت که به صورت مالشی ۴ الی ۵ قطره را به عضو مورد نظر رسانیده و خوب ماساژ دهید. ۵ الی ۱۰ دقیقه ماساژ می تواند کافی باشد که البته ۵ دقیقه بدون روغن ۵ دقیقه همراه با روغن بالاترین عملکرد را خواهد داشت. برای این مدت زمان هم حجم ۱۲۰ میلی گرم روغن می تواند کافی باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *