زالوی طبی سبز ارزان قیمت مناسب در ایران

زالوی طبی سبز ارزان قیمت مناسب در ایران

زالوی طبی سبز ارزان با قیمت مناسب در ایران از طریق سایت تخصصی زالو پلاس عرضه می شود و خریدارا یا فروشندگان می توانند از طریق این سایت اقدام نمایند.

در حدود ۶۵۰ نوع زالو در سراسر دنیا وجود دارد که تنها بخش جزئی آنها، شاید ۱۵ نژاد مصارف پزشکی دارند و برای درمان استفاده می شوند. اما در کشور ما ۳ نوع از این زالوهای پزشکی یافت می شود که نوع نژاد ایرانی آن هیرودو اورینتالیس می باشد. البته گونه ای ارزان با نام وربانا نیز وجود دارد که رنگ زیر شکم آن تقریبا سبز روشن است. این زالوی سبز برای درمان بسیاری از امراض خونی در ایران به کار گرفته می شود که از شایعترین آنها امراض قلبی و عروقی می باشد. زالوی سبز ایرانی بیشتر در نقاط شمالی ایران زندگی می کنند اما علم پرورش سبب گشته در هر نقطه از ایران این زالوها یافت شوند. برای خرید زالوی سبز طبی اورینتالیس می توانید از طریق سایت تخصصی زالو پلاس اقدام نموده بهترین کیفیت را دریافت نمایید.

خرید زالوی طبی سبز ارزان

بسیاری از عرضه کنندگان زالوی طبی در کشور از زالوهای صیدی استفاده می کنند. ایشان در فصول مختلف با تعیین قیمت مشتری را سردر گم می نمایند. شما عزیزان می توانید به منظور خرید زالوی طبی سبز ارزان با کیفیت بالا در هر زمان خریدی مناسب داشته باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : مهندس کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *