زالوی طبی سبز ایرانی اورینتالیس

زالوی طبی سبز ایرانی اورینتالیس

زالوی طبی سبز

زالوی طبی سبز ایرانی

در بین تمام ۶۵۰ نوع از زالوهای زنده کشف شده در دنیا تعداد محدودی از آنها به منظور موارد درمانی کاربرد دارند. تعداد زالوهایی که در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند در حدود ۵۰ نژاد از کل زالوهاست. زالوی طبی سبز ایرانی از جمله معروف ترین آنها می باشد که با نام علمی هیرودو اورینتالیس شناسایی می گردد. این زالوی طبی ایرانی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی فعال مفید را به بدن انسان وارد می نماید که هر کدام از آنها می توانند یک نوع بیماری را مداوا نمایند.

پزشکی نوین و زالوی طبی سبز

در ایران مردم عادی اطلاعات کمی از انواع زالوها دارند چه برسند به نژاد و تاثیر گذاری آنها. بهتر است در زمینه زالوی طبی سبز ایرانی مطالعات و همچنین تحقیقات بیشتری انجام شود. با شناخت بیشتر مردم از زالوی طبی سبز تقریبا مراکز پزشکی نوین به کمترین حد مراجعه کننده خواهند رسید. بسیاری از امراض خونی که حتی د پزشکی نوین نمی توان آنها را مداوا نمود با کمک طب سنتی به خصوص زالو درمانی قابل درمان هستند. آنزیم معروف هیرودین تنها یکی از آنزیم های منحصر به فرد زالو می باشد.

خرید و فروش زالوی طبی سبز

برای اینکه اطلاعات عموم جامعه ایرانی نسبت به زالوی طبی سبز ایرانی اورینتالیس بیشتر شود سایت تخصصی زالو پلاس راه اندازی گردید. همچنین خرید و فروش این گونه مهم در کشور به صورت عمده یا جزئی از طریق اینترنت انجام می گردد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه زالوی طبی و روش های درمانی زالو درمانی همچنین خرید و فروش انواع زالوها با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید. در این تماس اطلاعات بسیاری مفیدی به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *