زالوی مدیسینالیس برای پرورش خانگی در تعداد ۱۰۰۰ قطعه پرسود

زالوی مدیسینالیس برای پرورش خانگی در تعداد ۱۰۰۰ قطعه پرسود

زالوی مدیسینالیس یا اورینتالیس ایران

در ایران می توان به صورت گسنرده انواع کارهای تولیدی را به مرحله اجرا در آورد. شاید از آن دسته افرادی باشید که می خواهید با سرمایه اندک و ساعت زمانی محدود شغلی را با مدیریت خود راه اندازی کنید. اگر قصد دارید این کار را انجام دهید این مقاله می تواند برای شما کاربردی باشد. زالوی مدیسینالیس یا همان زالوی طبی پس از دوره ای سکوت در کشور اکنون به روش درمانی محبوبی تبدیل شده که می تواند تجارت پولسازی نیز باشد. شما با راه اندازی یک فارم پرورش زالوی مدیسینالیس در مقیاس کوچک یا خانگی با سرمایه اندک هم می توانید به سود اقتصادی مناسبی برسید. البته هر چه میزان سرمایه و تعداد زالویی که برای تولید انتخاب می کنید بیشتر باشد طبعا سود بیشتری را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. البته برای اینکه بتوانید در امر پرورش یا تکثیر بهترین عملکرد را داشته باشید بایستی به صورت علمی و تجربی کار خود را پیش ببرید.

تولید انبوه زالوی مدیسینالیس

همانطور که شاره شد زالوی طبی می تواند برای پرورش در خانه گزینه مناسبی باشد. به خصوص اگر شما زمان محدود کار همچنین سرمایه اندک داشته باشید. بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که بهترین تعداد برای شروع به کار چه تعدادی است. یا اینکه سایز انتخابی برای شروع بایستی چه اندازه از زالو در نظر گرفته شود. این سوالات کلی است و بایستی در مورد آن به صورت تجربی بحث شود. اما شما می توانید به راحتی در زالو پلاس این تجربه را ببه صورت رایگان و خواندنی کسب نمایید. اکثر مشاوران یا تولید کنندگان انبوه زالوی طبی بر این باورند که در آغاز کار پرورش زالوی طبی بایستی سرمایه ای بالغ بر ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان به منظور راه اندازی فارم زالو در مقیاس ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع در نظر گرفته شود. این مساحت می تواند ۲۰۰۰ قطعه مولد یا ۱۰۰۰۰ قطعه لارو زالوی طبی درمانی را پوشش دهد. اما اگر مشکلی برای فارم بروز نماید می تواند باعث از بین روفتن کل سرمایه شود. پیشنهاد زالو پلاس این است که از تعداد کمتر با سرمایه اندک شروع کنید. یعنی تعداد ۵۰۰ قطعه مولد یا ۲۰۰۰ قطعه لارو. همچنین اگر از لارو زالو کار خود را آغاز نمایید بسیار عقلانی تر به نظر خواهد رسید.زالوی مدیسینالیس

مشکلات پرورش زالوی طبی

درست است که برای موفقیت باید جوانب مثبت کار به صورت روزانه تکرار شود تا ملکه ذهن گردد. اما حتما باید سختیها و مشکلاتی که در طول این راه وجود دارد را نیز در نظر گرفت. شاید اگر پلنی برای مسیر رساندن زالوها به بازار داشته باشید شکست در کار شما وجود نداشته باشد. اولین مورد احتیاط همین حفظ سرماه به علاوه کسب تجربه با کمترین هزینه است. اگر تعداد زیادی زالو داشته باشید و مشکلی برای آنها به وجود بیاید می تواند کل سرمایه شما را در معرض خطر قرار دهد. اما زمانی که تعداد کمی زالو (در پاراگراف بالا به آن اشاره شد) داشته باشید دو حالت وجود دارد. اول آنکه شما با حداقل ضریب زیان به موفقیت دست یافته اید. در این صورت شما بهترین زالوهای طبی را برای تولید مثل در اختیار خواهید داشت. در حالت دوم که شکست به همراه خواهد داشت شما سرمیاه زیادی را از دست نداده اید. همچنین اینکه در هر دو حالت شما با کمترین هزینه ها بهترین تجریبات را از جامعه آماری زالوها در اختیار خواهید داشت. پس بد نیست که در اوایل کار قدم اول را استورا برداشته و قدمهای بعدی را با طول و سرعت بیشتری بردارید.

میزان سود پرورش زالوی طبی

اصلی ترین فاکتور شاید میزان در آمد برای تولید کننده باشد که شرع به کار یا ادامه روند تولیدی را توجیه خواهد کرد. البته علاقه مندی به این کار درصد زیادی از توجه را به خود اختصاص داده است. یعنی آنکه تا زمانیکه علاقه ای به زالوی طبی یا امور پرورشی آبزیان نداشته باشید تا حدود زیادی کسب و کار خود را در معرض خطر قرار داده اید. در این پاراگراف می خواهیم میزان سود احتمالی برای تولید یا تکثیر این جاندار را شفاف سازی کنیم. در اولین دوره و پس از شروع به کار امکان دارد سود تقریبی شما در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد اصل سرمایه باشد. اما هر چه پیش بروید در دوره های بعدی این سود تا ۷۰ یا ۸۰ درصد نیز خواهد رسید. افزایش این سود به خاطر آن است که شما دوره های دوم به بعد نه خرید زالو خواهید داشت و نه تجهیزاتی برای راه اندازی نیاز دارید. البته اعلام اعداد و ارقام در کارهای تولید همیشه نسبی است و به صورت دقیق نمی تواند برای شما ارزش کار را تفهیم نماید.زالوی مدیسینالیس

خرید و فروش انواع زالوی طبی

در نظر داشته باشید که مزیت زالوها در آن است که می وشد از لارو تا مولد و حتی خشک شده آن را به بازار با قیمتهای مختلف ارائه کرد. قیمت گذاری در بحث زالوی مدیسینالیس به سایز، تعداد و فصل معاملات بستگی دارد. امکان دارد سایز طبی در تعداد یکسان در دو فصل متفاوت اختلاف قیمت فاحشی داشته باشد. برای اینکه بهترین قیمت از زالوهای طبی به خصوص زالوی مدیسینالیس را داشته باشید می توانید از طریق سایت تخصصی زال پلاس که جامعترین بانک اطلاعاتی زالوی ایران است استعلام نمایید. همچنین امکان همکاری در خرید و فروش نیز در این مرکز تخصصی وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه مبا نماینده ما از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید. مکان معامله در سراسر ایران به واسطه خرید و فروش اینترنتی زالوی مدیسینالیس وجود خواهد داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *