زالو اصفهان زالوی طبی پرورشی با قیمت مناسب

زالو اصفهان زالوی طبی پرورشی با قیمت مناسب

زالو اصفهان

زالو اصفهان برای زالودرمانی

به منظور زالودرمانی در استان اصفهان می تواند از مراکز پرورش و تولید زالو اصفهان خرید حضوری انجام داد. البته محصولات پرورشگاه و تولیدات زالو اصفهان به سراسر نقاط ایران نیز ارسال می شود. این جاندار با بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید می تواند بسیاری از امراض خونی را به خوبی مداوا نماید. زالو اصفهان از نژاد هیرودو اورینتالیس می باشد که گونه اصلی قالب ایرانی می باشد. این زالو را می توان از طرح و نقش زیر شکم آن شناسایی کرد. بایستی زالوهایی که با نام اورینتالیس به فروش می رسند دارای خالهای رنگی تیره یا روشن در زیر شکم باشند.

فروشنده عمده زالو اصفهان با قیمت مناسب

در استان اصفهان طی چند سال اخیر پرورش دهنده زالو اصفهان زیاد شده و این نکته بسیار مثبتی است. چرا که علاوه بر تولید داخل از ورود رالوهای ترکیه و آذربایجان به داخل ایران جلوگیری به عمل آمده همچنین از انقراض زالو طبی نیز پیشگیری می شود. زالو اصفهان به صورت عمده توسط فروشنده آن که در سایت تخصصی زالو پلاس فعالیت می نماید به فروش می رسد. می توانید برای تهیه این جاندار از طریق ارتباط تلفنی اطلاعات دریافت نمایید. قیمتی که از زالو طبی در استان اصفهان ارائه می گردد بسیار مناسب است و برای افرادی که خرید عمده دارد دارای تخفیف نیز می باشد.

موارد مصرف زالو طبی

شاید اطلاعاتی در مورد استفاده های مختلف از زالوی طبی در درمان انواع بیماری ها داشته باشید. اما بهتر است بدانید بهترین روش درمانی برای امراض خونی همچون مشکلات قلب عرق همین زالو طبی می باشد. آنزیمهایی که از زالو طبی به خون و عروق وارد می شوند خاصیت ضد انعقادی بسیار قوی دارند. این آنیزمها انحصارا متعلق به زالو طبی هستند. هیرودین و هیستامین از جمله معروفترین و بهترین آنزیمهایی هستند که در بزاق زالو وجود دارد.علاوه بر این دو نوع آنزیم بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید دیگر در بزاق زالوها وجود دارد. ارسال زالوی طبی اصفهان به سراسر کشور ممکن می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *