زالو انداختن صورت رفع مشکلات پوست زالو درمانی

زالو انداختن صورت رفع مشکلات پوست زالو درمانی
زالو انداختن صورت
زالو انداختن صورت

زالو درمانی

در طب سنتی ایرانی شاخه ای به نام زالو درمانی وجود دارد که ایران جزء قدیمی ترین کشورها در زمینه استفاده زالو طبی برای مداوای امراض به حساب می آید. کشورهایی نظیر مصر، هند، چین و یونان نیز از زالو طبی به منظور مصارف درمانی بهره می گرفته اند و اکنون نیز همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. هیرودین و هیستامین موجود در بزاق زالو پزشکی به محض ورود به خون بیش فعالیت خود را به همراه بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی دیگر آغاز می کنند. با جذب این آنزیمها حرکت خون در عروق روانتر شده و املاح مورد نیاز بافت بدن در اختیار آن قرار خواهد گرفت. زالو انداختن صورت در طب سنتی و زالو درمانی جایگاه ویژه ای برای رفع مشکلات پوستی دارد.

زالو انداختن صورت در طب سنتی

پس از تشخیص مزاج و مشکل فرد بیمار برای زالو انداختن صورت را انجام می دهند تا همراه با داروهای گیاهی که به وی توصیه می شود رفع مریضی او عاید شود. زالو انداختن صورت اگر جه اندکی آزار دهنده است اما در عرض تقریباً ۳ جلسه زالو انداختن صورت پوستی شفاف، جوان و عاری از جوش خواهید داشت. همچنین بسیاری از افراد به منظور از بین بردن تیرگی ها و لک و پیس اقدام به زالو انداختن صورت می کنند. این جاندار به صورت غریزی علم بر این دارد که خون آلوده را بمکد و این کار را از خون برگشتی به قلب انجام میدهد تا همزمان آنزیمهای تزریق شده به بدن به سراسر بدن ارسال گردد.

خواص زالو انداختن صورت

دوری از داروهای شیمیایی مضر، عمل های جراحی دردناک و عوارض پس از اینها را برای شخص بیمار می توان از مزایای زالو انداختن برای صورت دانست. همچنین هزینه ای که برای این کار پرداخته می شود در مقابل روش های دیگر بسیار ناچیز است همچنین ماندگاری آن بیش از بقیه شیوه های درمانی برای جوش و مشکلات پوستی خواهد بود. توصیه ما به شما این است که حتی برای یک بار برای رفع مشکلات پوستی چهره خود به پزشکی ماهر برای زالو انداختن صورت مراجعه نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *