زالو برای قلب و مشکلات عروقی بسیار مفید است

زالو برای قلب و مشکلات عروقی بسیار مفید است

 

زالو برای قلب و موارد خونی کاربرد زیادی دارد

یکی از پرمصرف ترین موارد زالو در درمان استفاده از زالو برای قلب و مشکلات عروقی است. با بالا رفتن سن یا استفاده از الکل یا مواد مخدر همچنین نداشتن فعالیت یا ورزش روزانه رسوبات در عروق پدیدار می شوند. اما برای در امان ماندن از سکته قلبی در سن بالای ۴۰ سال می توان به صورت ماهانه یا چند ماه یک بار از زالو برای قلب استفاده کرد. آنزیم هایی که در بزاق زالوها وجود دارد بسیار قوی هستند و طبیعی ترین ماده ضد انعقادی در طبیعت را در بزاق خود جای داده است. این مواد می توانند به راحتی عروق مسدود شده را بزاگشایی کنند تا خون به راحتی در آن ها به جریان در بیاید. با روانتر شدن حرکت خون در عروق خطر ابتلا به سکته قلبی یا مغزی تا حدود بسیار زیادی کاهش می یابد.

قدمت استفاده از زالو برای قلب

در طب نتی ایرانی روش های طبیعی برای درمان امراض وجود دارد که تقریبا در روش صحیح آن هیچ گونه عوارضی برای بیمار در بر نخواهند داشت. یکی از بهترین روش ها که در این مکتب کاربرد زیادی دارد زالو درمانی نام گرفته است. البته اگر بتوان همراه با زالو درمانی اعمال یداوی نظیر فصد و حجامت که مکمل زالودرمانی می باشد را انجام داد به نتیجه بهتری از درمان دست خواهید یافت. اما اینکه قدمت استفاده از زالو برای قلب به چه زمانی بر می گردد دقیقا مشخص نیست. در کتب حکیمان بزرگ ایران از جمله بوعلی سینا و حکیم جرجانی در مورد زالوها و نحوه استفاده از آن توضحاتی بیان شده است. اما مصرف زالو برای قلب تاریخچه دقیقی نداشته است. هر چند در گذشته ای نه چندان دور از این جاندار در کوچه و خیابان نیز برای درمان بهره گیری می شده است.

مضرات زالودرمانی برای جلوگیری از سکته

برخی از افراد با طرز فکری نه چندان صحیح زالودرمانی را به خاطر تبلیغات سوئی که از برخی مراکز در مورد آن شده است کاری خطر ناک می دانند. اما به جرات می توان گفت برخلاف شکل ظاهری زالوها این جاندار بیشترین فایده را برای مشکلات خونی به خصوص قلب و عروق دارد. البته درمان برخی از امراض نظیر سرطان با زالو همچناان در دست تحقیق است ولی می توان امراض زیادی را با زالو درمانی مداوا نمود. کارکرد زالو طبی به گونه ای است که هیچگونه عوارضی را برای فرد تحت درمان به همراه نخواهد داشت. چرا که این جاندار علاوه بر مکش خون آلوده از سیاهرگ بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی را به قلب وارد می نماید. این آنزیم ها از بدو ورود به رگها فعالیت خود را آغاز می نمایند.

 


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *