زالو خشک ایرانی یا خراطین برای تولید روغن افزایش سایز

زالو خشک ایرانی یا خراطین برای تولید روغن افزایش سایز

زالو خشک ایرانی و خراطین

برای ساخت روغن خراطین و روغن زالوی طبی نیاز است که مواد اولیه مرغوب را داشته باشیم تا محصول نهایی با کیفیت به دست آید. البته اینکه روغن های مذکور در بازار موجود می باشند و شاید برای خرید روغن آماده آنها هزینه کمتر به علاوه دردسر کمتری شامل حال مصرف کننده خواهد شد. اما هستند افرادی که به دلیل نیاز به اصالت بالای این محصولات دوست دارند خودشان آنها را آماده نمایند. اگر روش ساخت و تولید روغنی زالوی طبی یا خراطین را بدانید بایستی از زالو خشک ایرانی یا هندی همراه با خراطین برای این منظور استفاده کنید. تفاوت زالو خشک ایرانی با هندی مشخص است و زالوهای خشک شده ایرانی بیشتر به صورت ورقه ای هستند اما زالوهای خندی یا پاکستانی با دستگاه خشک می شوند.

قیمت زالو خشک ایرانی یا هندی

همانطور که اشاره شد تفاوت هایی میان زالو خشک ایرانی و هندی وجود دارد. البته شاید از نظر علمی و آنالیزی روعنی که از زالو خشک ایرانی یا هندی به دست می آید در یک سطح باشد. اما برخی افراد به دنبال ایرانی این محصول هستند و دوست دارند با نوع ایرانی آن روغنی مرغوب تهیه نمایند. بایستی گفت قیمت زالو خشک ایرانی در حدود ۳ یا ۴ برابر نوع وارداتی آن است و حتی کمتر نیز یافت می شود. اما برای دریافت قیمت اصلی این محصولات می توانید با مرکز تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید و بالاترین کیفیت از این محصولات را خریداری نمایید. یکی از مهمترین اصول در تهیه زالوی خشک آن است که آنها عاری از خون باشند و کاملا روده شویی شوند.

زالو خشک ایرانی

ارسال بار از طریق پست به سراسر ایران

پس از استعلام قیمت از طریق نماینده رسمی این مرکز تخصصی همچنین ثبت سفارش خرید می توانید محصول خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرید. قیمت های این محصولات به بازار خرید و فروش همچنین نرخ ارز بستگی دارد. اما باید گفت از روغن خراطین و زالوی طبی در تمام طول سال به میزان زیادی در کشور استفاده می شود. استفاده از این محصول برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن کاربرد دارد. برای بانوان در سینه، باسن، لب و گونه ها همچنین آقایان برای الت تناسلی و در بدنسایز می توانند این محصولات را استفاده کنند. مدت زمان رسیدن بار به دست مشتری از ۲۴ تا ۷۲ ساعت خواهد بود که امکان پییری محصول از طریق سامانه پیگیری مرسولات پستی ایران قابل پیگیری می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *