زالو طبی آرایشی با قیمت مناسب

زالو طبی آرایشی با قیمت مناسب

زالو طبی آرایشی

زالو طبی آرایشی

درمان با کمک زالوی طبی دارای تاریخ عمیقی است. این روش از مداوا در کتب حکیمان بزرگی همچون ابوعلی سینا نیز توضیح داده شده است. یکی از موارد استفاده از زالو طبی در درمان امراض پوستی و به خصوص جوش صورت است. زالو طبی آرایشی سایزی از زالو است که برای موارد این چنینی مورد استفاده قرار می گیرد. منظور از زالو طبی آرایشی سایز آن است. اندازه زالو طبی آرایشی بر حسب سانتی متر بین ۴ تا ۶ سانتی متر مربع است. نژاد زالو در مورد آرایشی یا طبی بودن آن تاثیر گذار می باشد و بهتر است از زالوی اورینتالیس ایرانی برای موارد حساسی همچون امراض پوستی استفاده کرد.

فروش زالو طبی آرایشی و سایزهای دیگر

بهتر است برای خرید زالو طبی آرایشی یا سایز هایدیگر از زالوهای اورینتالیس یا هر نژادی از مرکزی معتبر اقدام نمایید. زالو پلاس با فعالیت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی توانسته است سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد. بهترین زالوهای پرورشی و صیدی برای ارسال به سراسر ایران با قیمت مناسب آماده هستند. شما در هر زمان از سال می توانید از طریق ارتباط تلفنی با نماینده زالو پلاس بهترین قیمت را خریداری نمایید. خرید یا فروش در حجم های بالا می تواند در قیمت تاثیر گذار باشد. افرادی که به صورت عمده زالوهای طبی را خریداری می نمایند از تخفیف بیشتری برخوردار خواهند شد.

تاثیرات زالو در رفع جوش و لک صورت

حتی برای صورت های دارای جوش زیاد نیز می توان از زالودرمانی بهره گرفت. این جاندار با بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید و فعال همرمان با تزریق این آنزیمها خون آلوده را نیز از سیاهرگ مکیده و آنرا خارج می کند. دو نوع از بهترین و مفید ترین این آنزیمها هیرودین و هیستامین نام دارند. برای تولید هیرودین و هیستامین در آزمایشگاه بایستی هزینه های زیادی را متحمل شد. پ چه بهتر که از زالوی زنده برای دریافت بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی استفاده کرد. روانتر شدن جریان خون نیز از جمله مزایای زالو درمانی می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *