زالو طبی ایرانی دارای ۱۰۰ نوع آنزیم فوق العاده قوی با قیمت شگفت انگیز

زالو طبی ایرانی دارای ۱۰۰ نوع آنزیم فوق العاده قوی با قیمت شگفت انگیز

زالو طبی و انواع آن در ایران

امروزه پیشرفت علم با سرعتی در حال پیشروی است که بعضا بسیاری افراد از آن و هماهنگ شدن با علم روز جا می مانند. نه اینکه نتوانند خود را هماهنگ کنند بلکه شادی مشغله روزانه از اینکه بتوانند در همه امور برای خود راهکاری داشته باشند تقریبا ناممکن باشد. در مسائل مربوط به درمان نیز به همین صورت است. اگر شخصی قبلا دردی داشته و توسط یکی از شاخه های پزشکی نوین تسکین داده شده باشد سعی بر آن دارد که روش خود را به دیگران نیز معرفی کند. البته در هر صورت ما طب سنتی را به عموم جامعه ایرانی پیشنهاد می کنیم. درست است بنا به دلایلی ای روش ها تقریبا به فراخموشی سپرده شده است اما مطمعنا طبیعی ترین و بهترین روش برای درمان مشکلات جسمی حتی روحی انسان استفاده از روش های طبیعی درمانی است. شاخه های درمانی زادی در طب سنتی وجود دارد که یکی از مهمترین آنها زالودرمانی نام گذاری شده است. شاید شما با زالو طبی آشنایی نداشته باشید اما ما می خواهیم در این مقاله از این موجود شگفت انگیز بیشتر بگوییم تا شاید برای اشخاصی که راهی برای درمان توسط آن وجود دارد مفید واقع شود. بسیاری از امراض مربوط به خون توسط زالوی طبی مداوا خواهند شد. این جاندار بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم که بیشتر آنها ضد انعقاد و بسیار مفید هستند در بدن خود دارد که برای مداوای امراض خونی تا حدود بسیار بالایی تاثیر گذار هستند.زالو طبی

نژادهای موجود از زالو طبی در کشور

ایران از نظر آب و هوایی کشوری بسیار غنی با اقلیم های متفاوت است. یعنی شما در یک ماه از سال انواع مختلفی از آب و هوا را در نقاط مختلف مشاهده خواهید کرد. به همین دلیل زیستگاه موجودات شگفت انگیز بسیاری است که هر کدام از آنها به نوعی در قسمتی مختلف از کشور زندگی می کنند. اما زالو طبی موجودی آبزی است که بیشتر در قسمت های مرطوب زیستگاه دارد. انواع طبی زالوها در آب های شیرین زندگی می کنند. شمال تا شمال غرب و حتی غرب کشور بهترین زیستگها برای زالوهایی است که اصالت ایرانی دارند. در کل ایران زیستگاه ۳ نوع زالو است که بهترین نژاد آنها که به صورت علمی در دانشگاه های اروپایی با تحقیقات بسیار نتیجه آن مشخص شده است گونه هیرودو اورینتالیس نام گذاری شده است. اورینتالیس که به معنی شرقی است توسط خانم دکتر ملک که از بزرگان صنعت زالوی کشور هستند شناسایی و به دنیا معرفی و نامگذاری شد. ایشان در زمینه انواع زالوها تحقیقات علمی بسیار زیادی انجام داده اند. ۲ نژاد دیگر موجود در ایران به ترتیب هیرودو مدیسینالیس و هرودو وربانا نام دارند. از نظر تعداد آنزیم برتری با اورینتالیس و مدیسینالیس است. از نظر گزش اما درد وربانا در حدود چند اپسیلون کمتر از ۲ نژاد دیگر است. برای تکثیر می توان از هر ۳ نژاد در محیط های پرورش گاهی استفاده کرد. هر ۳ خوانخوار هستند و از خانواده کرم های حلقوی به حساب می آیند. وربانا از نظر ظاهری در رنگ با ۲ نژاد دیگر تفاوتهایی در روی گرده و شکم دارد اما اورینتالیس و مدیسینالیس تقریبا به یک شکل هستند.

استفاده از زالوی طبی در طب مدرن

این نکته نیز قابل توجه است که از زالوهای طبی در درمان و عمل های جراحی بزرگ استفاده می شود. کشورهای اروپایی سرمایه گذاری های زیادی در زمینه درمانهای طبیعی از جمله زالودرمانی انجام داده اند. کشورهای انگلیس، روسیه و قزاقستان از جمله کشورهایی هستند که پرورشگاهی عظیم و تحقیقاتی بزرگ برای این کار تاسیس کرده اند. عمل جراحی قلب باز یکی از مواردی است که قبل و بعد حتی درحین عمل از زالوی طبی استفاده می کنند. این جاندار بیشترین تعدادا انزیم ضد انعقاد طبیعی را در بزاق خود دارد. آنزیم هایی مانند هیستامین یا هیلارونیداز که در حین عمل جراحی کمک بسیاری به عدم لخته شدن خون حتی در مویرگها دارند. این آنزیم ها به محض ورود به خون به کوچکترین مویرگها نفوذ می کنند و اگر لخته خونی یا گرفتگی در خون وجود داشته باشد به راحتی آنها را از بین خواهند برد. همچنین حرکت خون در رگها را آسانتر می کنند تا خونرسانی به تمام نقاط بدن به راحتی انجام شود. یکی دیگر از عملهایی که از زالو بهره می گیرد عمل پیوند اعضا است. عضوی که مجدد به باوفت متصل می شود نیازمند خونرسانی بیشتر است تا به راحتی با اتصال موفقیت آمیز همراه باشد. اولین استفاده از زالو دقیقا مشخص نیست مربوط به کدام کشور و در چه زمانی بوده اما تا کنون ادامه داشته و هر روز به کشفیات جدید در مورد این جاندار شگفت انگیز افزوده می شود.

تاریخچه استفاده از زالوهای طبی در درمان

ایران از نظر طب سنتی یکی از کشور های مدرن با تاریخچه ای پر افتخار در این زمینه است. یکی از اولین کشورهایی که از زالو در درمان امراضی چون سردرهای شدید یا دردهای لثه و دندان یا مشکلات قلبی از زالو استفاده کرده است ایران می باشد. به ظور دقیق مشخص نیست که اولین زالودرمانی در کدام کشور بوده است. اما طبق شواهد ناقصی که اکنون وجود دارد کشور مصر جزو اولین کشورهایی است که در آن زالو درمانی انجام شده است. هند، چین و یونان باستان از جمله دیگر تمدنهای باستانی هستند که زالو در آنها جایگاه ویژه ای داشته است. در برخی اسناد قدیمی آمده است که از به همراه مردگان خود تعدادی زالو نیز دفن می کرده اند که می تواند جالب باشد. اما اکنون متاسفانه در ایران اطلاعات اندکی به نیازمندان این جاندار ارایه می شود که در نوع خود بسیار دردناک است. اگر ایرانی ها بدانند که استفاده از زالوی درمانی چه مزایایی برای آنها دارد و می توانند با استفاده از زالو به سلامتی دست یابند هرگز به سراغ داروهای شیمایی با هزینه های بسیار بالا نخواهند رفت. مشکلات قلب و عروق یکی از عمده مشکلاتی است که علاوه بر درمان آن با زالو می توان پیشگیری قبل از حوادث ناگوار را نیز انجام داد. هر کدام از آنزیم های موجود در بزاق زالوی طبی مزایایی دارد که برای بدن انسان بسیار مفید خواهد بود.

موارد منع استفاده از زالوی طبی

انجام تحقیقات علمی از آنزیمهای زالو در موارد سرطانی در حال انجام است و در برخی از موارد جوابدهی خوبی را نیز در بر داشته است. مانند سرطان ریه که کنرتل و در مواردی درمان سرطان ریه را به ارمغان آورده است. اما توصیه می شود از زالوی طبی برای افرادی که دارای سرطان خون و بیماری کم خونی شدید روبرو هستند استفاده نشود. این جاندار پلاکت های خون را مهار می کند و امکان دارد برای افرادی که دارای بیماری های خونی از این دست مانند سرطان و کم خونی شدید رنج می برند مشکل آفرین باشد. بسیاری افراد می توانند از این جاندار بهره بگیرند اما بهترین راه ابتدا تشخیص درمان و سپس انجام آن توسط متخصص است. طبیعتا آموزش هایی که متخصصین در مورد زالو درمانی دیده باشند درمان را قوی تر و دقیقتر خواهد کرد که همین امر به بهبودی تا حدود بسیار زیادی می افزاید. در ایران مراکز زالودمرنای به کمک اطبا ماهر وجود دارد که به راحتی در درسترس افراد خواهد بود.

آیا درمان دیابت به کمک زالودرمانی امکان پذیر خواهد بود؟

دیابت در نوع پیشرفته خود می تواند مشکلات بیشماری را بوجود بیاورد. از جمله قطع عضو یا از دست دادن چشم ها یا کلیه ها که این موارد بسیار دردناک و غیر قابل جبران خواهند بود. اما به راحتی می توان با استفاده از آنزیم های زالوی طبی از بروز این مشکلات پیشگیری کرد و در موارد بسیاری حتی درمان دیابت حاد را مشاهده نمود. وقتی جریان خود به شدت در عروق محدود می شود عضلات یا اندام مانند انگشتان و حتی در موارد بحرانی تر حتی یک عضو مانند دست یا پا امکان از بین رفتن دارند. ساخت و تزریق آنزیمهای ضد انعقاد در آزمایشگاه ها به صورت مصنوعی هزینه های زیادی در بر خواهد داشت. اما استفاده از طبیعی ترین و بهترین راهکار در طب سنتی ایرانیکه زالودرمانی نام گرفته است کمترین هزینه در برابر داروهای شیمایی و عمل های جراحی به همراه دارد. یعنی با هزینه ای بسیار اندک در مدت زمان کوتاه بدون دوران نقاهت بهترین بهبودی را بدست خواهید آورد. همانطور که می دانید موثرترین راه برای متوقف کردن روند از دست دادن عضو یا قطع عضو افزایش گردش خون در عروق است. ماده ای به نام هیرودین علاوه بر رقیق کردن خون و سرعت بخشیدن به جریان خون در عروق، باعث گشادتر شدن عروق نیز می شود تا خون به راحتی در اختیار بافت مورد نیاز قرار بگیرد. پس نتیجه می گیریم که زالو طبی بهترین، طبیعی ترین و کم هزینه ترین روش درمان دیابت برای افراد است که به راحتی نیز در دسترس خواهد بود. فقط کافیست که بخواهید این کار را انجام دهید. برای دریافت مشاوره بیشتر می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید. این مشاوره برای شمات هزینه ای در بر نخواهد داشت.زالو طبی ایران

زالو طبی و استفاده در موارد آرایشی

از زالوها می توان در موارد آرایشی هم استفاده کرد. این جاندار برای افرادی که صورت های پر از جوش یا لکه های پوستی بعد از زایمان دارند هم بسیار مفید است. از خود زالوی طبی یا روغن زالو نیز برای این مورد استفاده می شود. روغن زالو بیشترین میزان آنزیمهای موجود در بدن و بزاق زالو را در خود دارد. این آنزیم ها به صورت مالشی و به مرور زمان از طریق پوست وارد بدن می شوند. افزایش گردش خون در مویرگها موجب خواهد شد که لکه ها و جوش هایی که به دلیل کمبود اکسیژن و املاح در سطح پوست بوجود آمده اند از بین بروند. روغن زالو همچنین برای بزرگتر کردن اندام زنانه و مردانه بسیار کاربرد دارد. البته اگر بتوان میکس  آن را به همراه خراطین استفاده کرد تاثیری ۲ یا چند برابری خواهید گرفت. اندامی که می توان با روغن میکس زالو خراطین به سایز بزرگتری از آنها دست یافت در بانوان سینه، باسن، لب و گونه ها هستند. در آقایان استفاده از روغن میکس زالو خراطین منجر به بزرگتر شدن آلت تناسلی یا عضلات در بدنسازان شود. می توانید بهترین نوع روغن میکس زالو خراطین را از طریق زالو پلاس در اختیار داشته باشید.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code