زالو طبی بهداشتی برای ساخت لوازم آرایشی

زالو طبی بهداشتی برای ساخت لوازم آرایشی

زالو طبی بهداشتی برای ساخت دارو

زالو طبی بهداشتی علاوه بر مصارف درمانی به صورت مستقیم خواص دیگری نیز دارد. این جاندار با بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید در بدن این موجود وجود دارد که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم می توان از آنها برای بدن انسان استفاده کرد. هیرودین و هیستامین دو نمونه از معروفترین و بهترین این آنزیم ها هستند که خاصت های زیادی در طب سنتی و پزشکی نوین دارند. اما از زالو طبی بهداشتی در ساخت مواد آرایشی و بدنسازی نیز بهره گیری می شود. همچنین این موجود در صنعت ساخت دارو نیز بکار گرفته می شود تا بهترین داروها برای درمانهای متفاوت مورد استفاده قرار بگیرند. مهمترین مورد مصرف در مواد آرایشی ساخت کرم ها و روغن حجم دهنده گونه، لب و پیشانی است.

دلیل بکار گیری زالو طبی بهداشتی در ساخت دارو

داروهایی که به کمک زالو طبی بهداشتی ساخته می شوند عموما برای درمان گرفتگی های عروق و رفع لخته های مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل اثرات آنها سبب می گردد مشکلات زیادی از افراد مبتلا به برخی مشکلات از قبیل بیماری های قلب و عروق همچنین دردهای عضلانی یا غضروفی مصرف شوند. اما موادی که برای بدنسازان تهیه می شود شامل درصد بخصوصی از آنزیم های زالوی طبی نیز می باشد. این مواد به صورت خوراکی یا روغن هستند که بایستی در طول دوره ای مشخص استفاده شوند. همچنین مواد آرایشی بهداشتی که ساخته می شوند و بیشتر برای افزایش سایز و حجم دادن مورد مصرف قرار می گیرند از مقداری مشخص از آنزیم های زالو برخوردار می باشند.زالو طبی بهداشتی

خرید بهترین نمونه پودر و خشک شده زالوی طبی

در ایران مراکز زیادی برای انواع زالو طبی بهداشتی وجود دارد که به طرق مختلف فعالیت می نمایند. اما هنوز فناوری دقیقی برای خشک کردن زالوها به بهترین روش وجود ندارد. زالوهای خشک وارداتی با کیفیت نیز در ایران وجود دارد که با قیمت مناسب به فروش می رسند. بهترین نژاد زالو طبی بهداشتی ایران با نام هیرودو اورینتالیس شناسایی می شود که خشک شده آن گرانترین نوع زالوی خشم است. این زالو زیستگاه طبیعی و اصلی در شمال غرب کشور دارد. زالو پلاس نمونه پرورشی آن را در بهترین شرایط ممکن خشک کرده و با قیمت مناسب به بازار عرضه می دارد. برای تهیه این محصولات می توانید با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *