زالو طبی متخصص درمان مشکلات خون

زالو طبی متخصص درمان مشکلات خون

زالو

زالو بهترین درمانگر امراض خونی

برای اینکه بتوان مشکلات خونی از جمله لخته شدن خون در عروق را مداوا نمود بهتر است از روشهای طبیعی استفاده کرد. در پزشکی نوین برای درمان امراضی همچون مشکلات قلب و عروق به درمانهایی پر هزینه دردناک و دارای عوارض روی می آورند. به عنوان مثال باز کردن رگهای خونی قلب را با استفاده از روش آنژیوگرافی انجام می دهند که علاوه بر دوران درمان به درد شدیدی نیز دچر خواهید شد. اما در طب سنتی ایرانی بهترین روش برای درمان این مشکل وجود دارد. این شاخه از طب سنتی را زالو درمانی می نامد. زالودرمانی از دیرباز تا کنون برای کمک به انسان وجود داشته است. هر چند تاریخ دقیقی از همزیستی این جاندار با انسان وجود ندارد اما باید گفت از زمان متمدن شدن انسان زالو نیز درمانگر انسان شناخته می شده است.

انواع نژاد زالو طبی

برای اینکه بدانید روش کار زالودرمانی به چه شکل است بهتر است در مورد زالو ها بیشتر بدانید. بیش از ۶۵۰ گونه از انواع این جاندار در سراسر دنیا یافت شده است. در این بین تنها تعداد محدودی از آنها به منظور مداوای امراض کاربرد دارند و به اصطلاح طبی نامیده می شوند. سه نژاد از گونه های طبی در ایران وجود دارد که با نامهای هیرودو اورینتالیس ایرانی، هیرودو مدیسینالیس و هیرودو وربانا شناخته می شوند. نژاد زالوی هیرودو وربانان بهترین زالوی ایران است و بیشتر در نواحی شمالی کشور زیستگاه دارد. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید در بزاق زالو طبی وجود دارد. هیرودین و هیستامین از بهترین و معروفترین آنزیمهای موجود در بزاق این جاندار است. خاصیت قویترین ناده ضد انعقاد نیز متعلق به زالو طبی ایرانی و آنزیمهای آن است.

خرید و فروش انواع زالوها

در بازار ایران این جاندار را به راحتی مورد معامله قرار می دهند. می توان گفت در بیشتر موارد خرید و فروش مشکلاتی برای خریداران به وجود می آید. برای اینکه در خرید و فروش انواع زالو طبی به مشکل برخورد نکنید بایستی از مرکزی معتبر آنرا تهیه نمایید. زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای تمامی امور مربوط به این جاندار در ایران را انجام می دهد. ارسال سریع بار به علاوه کیفیت و قیمت مناسب از مزایای معامله با این مرکز تخصصی می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *