زالو طبی صادراتی بایستی چه پارامترهایی داشته باشد

زالو طبی صادراتی بایستی چه پارامترهایی داشته باشد

زالو طبی صادراتی

همانطور که می دانید به دلیل شرایط آب و هوایی ایران می توان انواع آبزیان را در محیط های سرپوشیده یا روباز مورد تولید و تکثیر قرار داد. یکی از کم هزینه ترین آبزیانی که می توان به تکثیر و پرورش آن فکر کرد زالوی طبی است. در بین تمامی زالوهای موجود در دنیا تعداد محدودی برای مصارف درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین نوع و نژاد از زالوهای طبی در ایران با نام هیرودو اورینتالیس شناسایی می شود. ابته نژاد هیرودو مدیسینالیس نیز تفاوت زیادی با گونه ایرانی ندارد. اما چگونه می توان زالو طبی صادراتی با کیفیت بالا و مرغوب تولید نمود. برای تولید زالو طبی صادراتی بایستی معیارهایی در نظر گرفته شود تا به بهترین شکل ممکن زالوی مرغوب تولید گردد.

آموزش پرورش زالو طبی صادراتی

می توان از روش های مختلفی انواع زالوهای طبی را به تولید انبوه رسانید. اما همانطور که می دانید برای هر کشور پارامترهایی مد نظر قرار می گیرد و باید برای آنها تجهیزاتی تهیه کرد. به عنوان مثاب تولید زالوی طبی صادراتی برای اروپا سخت تر از زالوهایی است که برای آسیا تولید می شوند. اما با دریافت آموزش هایی که مراکز متبط با تولید زالو طبی صادراتی وجود دارد می توان کیفیت بالایی از این محصولات را تولید نمود. در کل اگر امر پرورش زالی طبی را همراه با آموزش انجام دهید بهترین کیفیت را در نهایت دریافت خواهید کرد. البته با صرف هزینه های بیشتر کیفیت که می توان ارائه نمود بسیار بیشتر است.زالو طبی صادراتی

صادرات زالو به کشور های دیگر

تا کنون ارسال زالو از ایران به کشور های دیگر بسیار سخت بوده و به راحتی نمی توان این جاندار را مخصوصا به اروپا صادر نمود. البته زالو طبی صادراتی از کشور های دیگر به ایران وارد می شود و با قیمت هایی بسیار ارزان به فروش می رسد. بایستی برای این مشکل چاره ای اندیشیده شود و با اتحاد پرورش دهندگان و فروشندگان در این صنعت روشی برای صادرات زالو انتخاب گردد. البته برخی از همکاران در حال حاضر توانسته اند قدمهای مثبتی در این زمینه برداشته و قسمتی از راه را هموار سازند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع محصولات و صادرات می توانید با مرکز تخصصی زالو پلاس در ارتبط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *