زمان استفاده روغن زالو طبی خراطین حجم دهنده طبیعی لب

زمان استفاده روغن زالو طبی خراطین حجم دهنده طبیعی لب

زمان استفاده روغن زالو

زمان استفاده روغن زالو طبی و روغن خراطین

همانطور که می دانید بهترین و ماندگار ترین روش برای حجم دادن به گونه ها و لب استفاده از روغن زالوی طبی یا خراطین است. این محصولات با تغییراتی که در ساختار خون می دهند و رطوبت پوست را حفظ می کنند سبب می شوند که رشد بهترین در این اندام صورت پذیرد. اما زمان استفاده روغن زالو طبی یا خراطین بسیار مهم است و بایستی حتما اصول مصرف را رعایت نمود. مانند هر داروی دیگر با تکمیل دوره درمان و زمان استفاده روغن زالو بهترین نتیجه در افزایش سایز به دست می آید. شاید اندکی زمان برای این روش طولانی تر باشد اما در ازای آن از هزینه های زیاد و هر گونه عوارض در امان خواهید ماند.

بهترین زمان استفاده روغن زالو در طول روز

به مانند تمام داروهایی که در طب سنتی تجویز می شوند بایستی اصول و زمان استفاده روغن زالو به صورت کامل رعایت گردد. اما بهترین زمان برای استفاده از این محصولات آخر شب و میانه روز می باشد. در این زمان بدن در آرامش به سر می برد و قدرت جذب مواد و املاح برای بافت بیشتر می شود. روغن را به میزان 2 الی 3 قطره بر پوست به مدت 10 الی 15 دقیقا به صورت کاملا ملایم ماساژ دهید. زمان استفاده روغن زالو سعی کنید جهت حرکت دست نیز از بالا به پایین باشد تا علاوه بر حجم دادن به گونه ها فرم زیباتری نیز به آنها داده شود. پس از آن می توانید روغن را شست و شو دهید. البته اگر حساسیت پوستی برای شما ایجاد نکند اجازه دهید روغن بر پوست باقی بماند.

بهترین روغن زالوی طبی یا خراطین

هنوز بر سر این مسئله که روغن خراطین بهتر است یا روغن زالوی طبی اختلافاتی وجود دارد. هر چند تعداد آنزیم های مفید روغن زالوی طبی بیش از 100 نوع می باشد اما روغن خراطین نیز به میزان مشخصی مواد پروتئینی دارد. هر دو این مواد در زمان استفاده روغن زالو یا خراطین از طریق پوست جذب خون می شوند. روغن پایه ای که در ساخت این محصولات بکار گرفته می شود نیز به عنوان یک ماده گرم کننده تاثیر روغن را تا حدود زیادی افزایش می دهد. اما بهترین روغن برای افزایش سایز که با فرمولی جدید در زالو پلاس ارائه می شود روغن میکس زالو طبی و خراطین است. این روغن با دوز و درصد مشخص مخلوط شده تا هر دو اثر را با هم به شخص تحت درمان ارائه نماید.

 


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *