ساخت روغن زالو طبی خراطین با پودر

ساخت روغن زالو طبی خراطین با پودر

ساخت روغن زالو طبی یا خراطین با پودر طبق دستور العممل قوانین طب سنتی می باشد که استفاده از پودر مرغوب می تواند نتیجه بهتری داشته باشد.

ساخت روغن زالو طبی

دو نمونه از محصولاتی که در طب سنتی به منظور افزایش سایز مورد استفاده قرار می گیرند روغن زالوی طبی و روغن خراطین نام دارند. این روغن ها کاملا طبیعی بوده و بر اساس دستورات طب سنتی به علاوه علم نوین ساخته می شوند. در تمامی مراحل ساخت روغن زالوی طبی و خراطین، بهداشت امل رعایت می شود تا مبادا برای مصرف کننده مشکلی بوجود بیاورد. استفاده از پودر یا خشک شده کرم و زالوی طبی بر طبیعی بودن این محصولات دلالت دارد. پودر یا خشک شده این جانداران را بعد از نظافت کامل یا اصطلاحا روده شویی در محیطی مخصوص بدست می آورند که خواص آنها به طور کامل حفظ شود.

خواص ساخت روغن زالو

بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم مروتئینی در بدن زالوی طبی وجود دارد که با خشک کردن یا پودر نمودن آن خاصیتها کاملا منتقل خواهند شد. دستور ساخت این محصولات بر اساس پودر زالو یا خراطین را می توان از کتب طب سنتی ایرانی استخراج نمود. خواص بیشمار زالو سبب می گردد تا افزایش سایز در اندام کوچک مانده اتفاق بیوفتد. یکی از مهم ترین دلایل ساخت روغن زالو در خانه یا محل خود اطمینان از اصالت آن خواهد بود. ساید شما بتوانید روغن را با قیمت مناسب یا حتی بسیار پایینتری از بازار تهیه نمایید اما بهترین روش آن است که این محصول را خود تولید نمایید. بسیاری از اشخاص روغن را به صورت لیتری در منزل تولید نموده آنرا به اطرافیان خود می فروشند. شما نیز می توانید همین کار را به راحتی انجام داده و به سود اقتصادی نیز برسید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *