سرمایه پرورش زالو طبی در تعداد انبوه

سرمایه پرورش زالو طبی در تعداد انبوه

شناخت زالو طبی

زالوها از خانواده کرمهای حلقوی هستند که بیش از ۶۵۰ نژاد از آنها در سراسر دنیا زندگی می کنند. این جانداران آبزی و خشکی‌ای می باشند که درصد بیشتری از آنها در آب و مناطق سرد و مرطوب به حیات خود ادامه می دهند. در این میان بخش کوچکی از زالوها امکان استفاده برای درمان امراض و مصارف پزشکی را دارند. سه نژاد از زالوهای پزشکی نیز در ایران زندگی می کنند. هیرودومدیسینالیس، هیرودو اورینتالیس و هیرودو وربانا که اولین نژاد را می توان قالب ایران دانست اما اورینتالیس با نام گذاری ایرانی مختص کشور عزیزمان می باشد. وجود آنزیمهای فراوان پروتئینی که در درمان بسیاری از امراض خونی مفید است سبب گشته این جاندار کوچک از ارزش ویژه ای برخوردار باشد.

پرورش زالو طبی در محیط های صنعتی

زالوها به سرعت با شرایط و محیطی که در آن زندگی می کنند خو پیدا کرده می توانند به تولید مثل بپردازند. همین عامل سبب گشته پرورش و تکثیر این جانداران کوچک به محیطهای صنعتی نیز کشیده شود. البته سرمایه پرورش زالو طبی در محیط های کارگاهی زیاد نیست و حتی می توان با وسایل ابتدایی نیز این کار را انجام داد. به عنوان مثال با حداقل ۵ میلیون تومان نیز می توان سرمایه پرورش زالو طبی را فراهم نمود. سرمایه پرورش زالو شامل تجهیزات، هزینه های جاری و خرید زالو طبی می شود. البته این سرمایه پرورش زالو از بین رفتنی نیست و در صورت موفق نبودن در امر پرورش می توان به راحتی آنها را در بازار به فروش رسانید.

سرمایه پرورش زالو طبی

برآورد سرمایه پرورش زالو طبی در خانه

علاوه بر تولید زالو در تعداد انبوه و بزرگ صنعتی، می توان در حجم کوچک و خانگی نیز پرورش زالوی طبی را به انجام رسانید. سرمایه پرورش زالو طبی در منزل زیاد نیست و به عنوان مثال برای تولید و تکثیر ده هزار زالو طبی در خانه به مبلغی بالغ بر ۱۲ میلیون تومان نیاز است. البته در مدت زمان حدود ۶ ماه اصل سرمایه پرورش زالو طبی به همراه سود آن به پرورش دهنده باز خواهد گشت. امر تولید زالوی طبی در خانه سخت نیست و با ایجاد شرایط و رفع آلودگی و استرس می توان بیشترین مقدار بازدهی را به ارمغان آورد. اگر قصد راه اندازی کارگاه پرورش زالوی طبی را دارید می توانید هزینه های آن را برآورد نمایید یا با نماینده سایت تخصصی ما مشاوره ای داشته باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *