سود آوری پرورش زالو طبی به عنوان کسب و کار

سود آوری پرورش زالو طبی به عنوان کسب و کار

سود آوری پرورش زالو طبی به عنوان کسب و کار

امروزه به دلیل کاهش شغل های اداری همچنین افزایش جمعیت با کمبود شغل مواجه هستیم. می دانیم که شغل های بسیاری که وجود دارند نیز مناسب با افرادی که به دنبال کار می گردند نیست. پس بهتر است به راه اندازی کی کسب و کار نوین و آینده دار اندیشید. سود آوری پرورش زالو طبی در سال های اخیر افراد بسیاری را به خود جذب نموده است. با هزینه های اندک نیز می توان شغلهای گوناگون راه اندازی کرد اما مهم است که توجیه اقتصادی داشته باشد. همانطور که اشاره شد سود آوری پرورش زالو طبی با سرمایه اندک ممکن است اما بایستی در این زمینه پشت کار داشت و با قدرت به کسب تجربه و علم پرداخت.

میزان سود آوری پرورش زالو طبی

گفتیم که سود آوری پرورش زالو طبی با سرمایه های اندک نیز امکان پذیر است اما در این کار هرچه بیشتر سرمایه گذاری شود سود حاصل از آن نیز افزایش خواهد یافت. با مبلغ ۵ تا ۸ میلیون هم می توان فارم پرورش زالوی طبی راه اندازی کرد اما سود اقتصادی زیادی نخواه داشت و فقط با در آمرد آن می توان مخارج خود فارم را تامین نمود. اما اگر می خواهید سود آوری پرورش زالو طبی را افزایش یابید نیاز به حداقل ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان سرمایه اولیه می باشد. با این سرمایه در ابتدای کار با ۱۰۰۰۰ قطعه لارو زالو یا ۲۰۰۰ قطعه مولد کار آغاز خواهد شد. پس از گذشت یک سال با افزایش سرمایه و نیاز نداشتن به خرید تجهیزات و خرید زالوی طبی اولیه سوددهی کار شما بیشتر خواهد شد.

سود آوری پرورش زالو طبی

خرید تجهیزات ابتدایی برای تکثیر زالوی طبی

برای اینکه بتوان تعدادی از زالوهای طبی را در محیط های کوچک نگهداری کرد نیاز به تجهیزات آنچنانی نیست. به عنوان مثال چند عدد وان ساده یا پت می تواند به عنوان مخازنی که زالوها در آن زندی می کنند در نظر گرفته شود. همچنین مخزن آب اولیه را یک تانکر آب ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ لیتری تامین کننده خوبی خواهد بود. البته وسایل دیگری از جمله دستگاه تصفیه آب، لوله و اتصالات، قفسه بندی برای استفاده از سطح و ارتفاع و تجهیزات ارزان قیمت دیگری که برای این کار مورد استفاده قرار میگگیرند نیاز است. برای خرید تمام این تجهیزان نیاز به حداکثر ۱۰ میلیون تومان خواهید داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *