صادرات روغن زالو طبی و خراطین به کشور های اروپایی

صادرات روغن زالو طبی و خراطین به کشور های اروپایی

صادرات روغن زالو طبی و روغن خراطین درجه یک

بازارهای جهانی نیز در استفاده از فضای مجزی به حد زیادی کوشا هستند و به خوبی می دانند که از طریق فضای مجازی به راحتی می توانند محصولات و کالاهای خود را به جهان عرضه نمود. فروش زالوی طبی و روغن زالو در سالهای اخیر در کشور ایران به خوبی و به میزان قابل توجهی انجام می گردد. اما برای صادرات روغن زالو طبی و ارسال آن همچنین دریافت وجه از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟ بایستی چه نکاتی را در صادرات روغن زالو طبی در نظر گرفت تا به بهترین شکل ممکن معاملات را انجام داد؟ با دانستن اطلاعات کافی در مورد کشور هدف فروش کالایی که مد نظر است با آسایش بیشتری صورت می پذیرد.

قیمت صادرات روغن زالو طبی

یکی از پارامتر هایی که در مبحث صادرات روغن زالو طبی یا روغن خراطین مهم است قیمت آن می باشد. درست است که نرخ مصوب در این گونه معاملات وجود ندارد اما بسته ه کیفیت بایستی قیمت معقولی نیز در نظر گرفته شود. قیمتی که در کشور هدف نیز برای خریداران مناسب باشد. البته که صادرات زالو و روغن زالو مزایای زیادی دارد اما بایستی در تولید این محصول توجه و دقت بالایی به خرج داد تا بهترین کیفیت محصول برای عرضه به بازار آماده شود. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی فعالیت می نماید و توانسته است فرمول جدیدی از روغن زالوی طبی همراه با خراطین را برای عرضه به بازار آماده نماید.

صادرات روغن زالو طبی

طرز استفاده از روغن زالوی طبی و خراطین

برای افرادی که با کوچک بودن اندام جنسی خود مواجه هستند در طب سنتی از روغن زالوی طبی و خراطین تجویز می شود و استفاده می نند. این روغن ها به صورت کاملا طبیعی با اضافه کردن بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی به خون می توانند رطوبت زیر پوست را حفظ نمایند. همچنین عمل اکسیژن رسانی و خون رسانی به بافهای مورد نظر را با سرعت و حجم بالاتری به انجام می رسانند. اما طرز استفاده روغن زالو یا خراطین نیز اهمیت دارد و می تواند تاثیر روغن را کم یا زیاد کند. روزانه ۲ تا ۳ نوبت می توان از این محصول استفاده کرد. همچنین ماساژ ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بدون ارضای شدن برای آقاین تاثیر بهتری دارد و می توان در مدت زمان کوتاهتری به نتیجه مطلوب دست یافت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *