طرزتهیه روغن خراطین زالو طبی در منزل

طرزتهیه روغن خراطین زالو طبی در منزل

طرزتهیه روغن خراطین یا روغن زالو طبی

در ابتدای کار بهتر است بدانید بین روغن خراطین و روغن زالوی طبی تفاوتهایی وجود دارد. البته از نظر کارآیی هر دو به یک منظور و آن هم افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرند. طرزتهیه روغن خراطین و روغن زالوی طبی با هم یکی است اما برای مواد اولیه ای که در آن مورد استفاده قرار می گیرد بایستی تفاوت هایی در نظر گرفت. در طرزتهیه روغن خراطین از کرم خاکی خشک شده همچنین روغن پایه برای تولید استفاده می شود که مواد پروتئینی از طریق روغنی که به عنوان پایه استفاده می شود به بافت و رگ ها انتقال می یابد. زالوی طبی یا کرم خشک شده به خودی خود روغنی ندارند و برای تولید آنها بایستی از یک پایه استفاده کرد.

بهترین روش و طرزتهیه روغن خراطین

در کتب طب سنتی ایرانی برای اینکه بتوان روغنی مرغوب داشت توصیه هایی شده است. البته در تاریخ آمده است که قبایلی وجود داشته اند که از قوانین چند زنی پیروی می کرده اند و آنها نیز طرزتهیه روغن خراطین را با استفاده از نارگیل انجام می داده اند. اما در طرزتهیه روغن خراطین به روش سنتی بایستی از مواد دیگری به منظور افزایش تاثیر گذاری استفاده شود. داروهای گیاهی می توانند علاوه بر شدت بخشیدن به جریان خون و به اصطلاح حرارت دادن به عروق جذب مواد پروتئینی خراطین و آنزیم های روغن زالوی طبی را افزایش دهند. با استفاده از دستگاه بن ماری هم می توان روغن تهیه نمود اما بهترین روش تولید روغن زالو یا خراطین همان روش طب سنتی ایرانی است.

طرزتهیه روغن خراطین

خرید مواد اولیه ساخت روغن زالو طبی

همانطور که اشاره شد می توان روغن زالوی طبی یا روغن خراطین را در منزل نیز تهیه کرد. در اصل اگر بتوانید روغنهایی که برای افزایش سایز در طب سنتی مورد استفاده می گیرد را در منزل تهیه نمایید بهترین کیفیت از آنها را در اختیار خواهید داشت. مرکز تخصصی زالو پلاس علاوه بر عرضه زنده زالوهای طبی در سایز و نژاد های مختلف عرضه مواد اولیه برای ساخت روغن های زالوی طبی و خراطین را انجام می دهد. برای تهیه بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای ساخت روغن های افزایش ساسز می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *