طرز استفاده روغن خراطین و زالو طبی برای صورت

طرز استفاده روغن خراطین و زالو طبی برای صورت

طرز استفاده روغن خراطین

طرز استفاده روغن خراطین و روغن زالو طبی

دو نوع از محصولاتی که در طب سنتی مورد استفاده برای افزایش سایز و زیبایی پست مورد استفاده قرار می گیرند روغن خراطین و روغن زالوی طبی نام دارند. طرز استفاده روغن خراطین و روغن زالو بسیار آسان است و می توان با مصرف مقدار مشخصی از آنها با هزینه بسیار اندک سایز گونه و لبها را افزایش داد. برای اینه بتوانید به سایز بزرگتری در موارد ذکر شده دست یابید بهتر است طرز استفاده روغن خراطین و زالو طبی رابدانید. اگر به صورت منظم و به ترتیب روغن خراطین یا زالوی طبی را مورد مصرف قرار دهید می توانید بهترین نتیجه را در این مورد حاصل نمایید.

بهترین روش و طرز استفاده روغن خراطین

استفاده از روغن خراطین و زالو طبی علاوه بر افزایش سایز و حجم دادن سبب می گردد نشاط و شادابی پوست صورت حفظ شده همچنین چین و چروک آن نیز از بین برود. بهترین روش و طبیعی ترین راه برای دست یابی به پوستی زیبا از محصولات کاملا طبیعی که با پایه گیاهی تولید می شوند روغن خراطین و زالوی طبی می باشد. بر خلاف تصور بعضی از افراد این توضیحات جنبه تبلیغاتی نداشته و می توانید تمامی این مطالب را نیز در کتب ابوعلی سینا و حکیم جرجانی مطالعه نمایید. طرز استفاده روغن خراطین به صورت روزانه ۲ مرتبه است که می توان آن را به ۳ بار در روز نیز افزایش داد. قبل از اینکه از روغن استفاده نمایید بایستی پوست صورت را خوب شست و شو دهید تا منافذ آن برای جذب روغن باز شوند.

آیا باید روغن خراطین را پس از مصرف شست ؟

درست است که روغن هر چه بیشتر بر پوست بماند تاثیرات بیشتری خواهد داشت. اما باید گفت در مورد صورت بهتر است پس از یک ساعت ماندن روغن بر پوست آن را شست و شو دهید. البته در ابتدای مصرف بایستی  تا  دقیقه به صورت ملایم روغن را بر پوست ماساژ داد تا به خوبی جذب گردد. بهتر است در زمان استفاده از روغن خراطین یا روغن زالوی طبی آرامش داشته باشید و از چشن و چروک پوست خود بپرهیزید. برای اینکه تاثیر بیشتری از روغن خراطین و زالوی طبی دریافت نمایید بهتر است اصل این محصولات را تهیه کنید. ارتباط با نماینده زالو پلاس می تواند اطلاعات مفیدی را در زمینه انواع محصولات همچنین خرید و فروش آنها در اختیار شما عزیزان قرار دهد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *