طرز تهیه روغن زالو طبی و خراطین درجه یک با ۲ روش

طرز تهیه روغن زالو طبی و خراطین درجه یک با ۲ روش

طرز تهیه روغن زالو و روغن خراطین

در طب سنتی ایرانی محصلاتی همچون روغن زالوی طبی و روغن خراطین به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله مزایای روغن زالو طبی و روغن خراطین می توان به طبیعی و اثرگذار بودن آنها اشاره نمود. در بسیاری از موارد با استفاده از روش های نوین فرد تحت درمان نتیجه ای کاملا عکس گرفته و مضرات دارو یا وسیله افزایش سایز فقط حاصل استفاده از آنها بوده است. اما روغن زالو و خراطین بسیار سهل الاستفاده است و می توان با تکمیل دوره درمان بدون بازگشت به نتیجه ای قابل قبول دست پیدا کرد. اما اگر بتوان با استفاده از روش های خانگی این محصولات را در منزل تهیه کرد آیا کیفیت بالاتری از آن در اختیار نخواهد بود؟ اصلا می شود این کار را در منزل انجام داد؟ با توجه به طرز تهیه روغن زالو آیا به تجهیزات آزمایشگاهی برای اینکه بتوان کیفیت بالایی از آن را تولید کرد نیاز نیست؟ شوالاتی از این قبیل می تواند در ذهن افراد کنجکاو و فعال باشد که بایستی به تک تک آنها پاسخ داده شود. اما در ادامه بهتر است همراه ما باشید.

طرز تهیه روغن زالو در طب سنتی

در طب سنتی ایرانی طبق دستور ویژه طرز تهیه روغن زالو یا خراطین با استفاده از خشک شده این جانداران است. از اصلی ترین مواد اولیه در ساخت روغن زالو طبی یا خراطین پایه گیاهی آن است. علاوه بر تنظیم و حفظ رظوبت در ناحیه مورد نظر این روغن ها سبب می گردند آنزیم های موجود در پودر زالو یا خراطین آزاد شوند. پس این نکته می تواند کمک خوبی برای خریدار روغن باشد که رنگ روغن نمی تواند معیار خوبی برای تشخیص اصالت آن باشد. پس باید سعی کرد روغن زالو یا خراطین را با استفاده از دستور و طرز تهیه روغن زالو طب سنتی آماده نمود. در این صورت بهترین روغن چه برای فروش و چه برای مصرف شخصی به دست خواهد آمد. طول و دوره درمان با استفاده از روغن های مذکور اگر چه اندکی طولانی به نظر می رسد اما ارزش یک بار امتحان را خواهد داشت. البته در جواب این جمله باید مضراتی که استفاده از داروهای شیمایی یا روش های دردناک و پرهزینه پزشکی نوین به همراه دارند نیز در نظر گرفته شود. ما سعی بر آن داریم با افزایش اطلاعات و آگاهی عموم جامعه بتوانیم بهترین خدمت رسانی را انجام داده باشیم.طرز تهیه روغن زالو

موارد استفاده روغن زالو و روغن خراطین

از روغن خراطین و روغن زالوی طبی علاوه بر افزایش سایز در موارد دیگری نیز استفاده می شود. ماساژ درمانی، رفع چین و چروک، شفاف سازی پوست، درمان درد مفاصل از جمله مواردی است که می توان با کمک این محصولات درمان نمود. آنزیم هایی که در این محصولات وجود دارد موارد استفاده زیادی دارد. هیرودین و هیستامین از جمله معروفترین این ترکیبات هستند. خاصیت ضد انعقادی بسیار قوی از خواص این آنزیم ها می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع محصولات و کارایی با نماینده مرکز تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.

مواد اولیه برای ساخت روغن خراطین و زالو

ادر هر کدام از روش های ساخت روغن خراطین یا زالوی طبی استفاده از مواد اولیه مرغوب می تواند تاثیر نهایی این محصولات را تا چندین برابر افزایش دهد. البته فراموش نشود که این محصولات بایستی کاملا طبیعی تهیه شوند. در مواردی دیده شده است که مواد افزودنی مانند کورتون از کیفیت کاسته است و به سود فروشنده افزوده. پس می توان بهترین راه برای استفاده از محصولات را خرید از مراکز معتبر تخصصی یا تولید روغن به صورت دست ساز شخصی دانست. برای این کار نیاز به مواد اولیه دارید. این مواد اولیه روغن پایه که معمولا زیتون یا کنجد است به علاوه پودر خشک شده زالو طبی یا خراطین. زمانی که ترکیب این دو در نظر گرفته شود و فرآیند تولید روغن که مدت زمان مشخصی نیاز دارد به خوبی طی شود بالاترین کیفیت را در اختیار خواهید داشت.طرز تهیه روغن زالو

ارسال روغن به سراسر کشور با خرید اینترنتی

یکی از مشکلاتی که وجود دارد دسترسی به محصولات اصل است. البته اکنون به واسطه وجود بستر فضای مجازی و راه های ارتباطی متعدد بین شهرها به راحتی می توان خرید محصولات اصل با کیفیت را انجام داد. مرکز تخصصی زالو پلاس توانسته است بالاترین کیفیت از این محصولات برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن را تولید نماید. برای خرید اینترنتی این محصولات و دریافت راهنمایی های لازم می توانید با نماینده این مرکز تخصصی در ارتباط باشید. زمانی که شما اطلاعات کافی در مورد محصولی که خریداری خواهید کرد را داشته باشید می توانید در مورد استفاده از آن نیز اطمینان خاطر خواهید داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *