طرز تهیه روغن کرم خاکی با پودر خراطین زالو طبی

طرز تهیه روغن کرم خاکی با پودر خراطین زالو طبی

روغن کرم خاکی

طرز تهیه روغن کرم خاکی (خراطین) و زالو طبی

طب ایرانی که از گذشتگان ما بر جای مانده رازهای بدن انسان را به خوبی شناخته در نتیجه طبیعی ترین مداوا را برای مشکلات در نظر گرفته است. روغن کرم خاکی خراطین و زالو طبی بهترین و طبیعی ترین روش افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن می باشد. بیش از ۶۰۰۰ مویرگ مسدود شده در اطراف ناحیه تناسلی به کمک این دو روغن بازگشایی می شوند آن هم فقط با ماساژ روغن به پوست. از روغن کرم خاکی خراطین و زالو طبی برای رفع جین و چروک نیز استفاده می کنند. همچنین با این روغن ها می توان تا حدود زیادی سیاهی و کبود پوست صورت بخصوص دور چشم را درمان نمود.

تهیه پودر خراطین برای روغن کرم خاکی

طبق دستور ساخت روغن کرم خاکی و زالو طبی بایستی از پودر خراطین یا خشک شده زالو استفاده شود. در این روش روغن مایه گیاهی را تهیه نموده سپس پودر را به آن می افزاییم و مقداری داروهای گیاهی به آن اضافه می کنیم. پس از آن عملیان گرفتن روغن کرم خاکی یا زالو طبی را آغاز می کنیم. طبق دستور ساخت این روغن ها بایستی بهداشت در تمامی مراحل رعایت شود تا برای مصرف کننده مشکلی پیش نیاید. بعضاً به خاطر استفاده از روغنهای تقلبی نتایج معکوس گرفته اند. این افراد امکان دارد به بیماریهای پوستی نیز دچار شوند. پس بهتر است روغن کرم خاکی یا زالو طبی را از مکانی تهیه کنید که مطمئن باشد. سایت تخصصی زالو پلاس به عنوان مرجع تخصصی زالو طبی و محصولات آن فعالیت می نماید و در سراسر کشور توزیع محصول دارد.

فروش و خرید روغن کرم خاکی و زالو طبی

بازار امروزی به محلی برای افراد سودجو تبدیل شده و دلالان زیادی به عنوان واسطه فقط به دنبال فروش محصولات خود هستند. خرید روغن کرم خاکی و زالو طبی از طریق سایت تخصصی زالو ملاس دست این افراد را کوتاه کرده و محصول را به صورت مستقیم به دست خریدار می رساند. خرید و فروش اینترنتی این محصول علاوه بر صرفه جویی در زمان و بسیاری هزینه ها کیفیت مرغوبی نیز در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. اگر قصد خرید و فروش زالو، روغن و پودر زالو، خراطین یا روغن کرم خاکی را دارید می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید. تماس تلفنی می تواند اطلاعات خوبی را در اختیار شما در مورد محصولات و قیمت آنها قرار دهد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *