طریقه انداختن زالو طبی پشت گوش برای سردرد

طریقه انداختن زالو طبی پشت گوش برای سردرد

انداخن زالو طبی

طریقه انداختن زالو طبی روی پوست

طریقه انداختن زالو طبی بسیار حساس است و بایستی اصول قبل و بعد از آن را به خوبی رعایت نمود. یکی از مسائلی که در انداختن زالو طبی در زالو درمانی بسیار مهم است رعایت بهداشت است. منظور از بهداشت نگهداری زالو در شرایط بدون استرس و استریل است. همچنین محیطی که در آن زالو درمانی صورت می پذیرد بسیار حائز اهمیت می باشد. اتاق با دمای مناسب بدون رطوبت و ضد عفونی شده بهترین گزینه برای انجام این کار می باشد. طریقه استفاده از زالو هام دوره های آموزشی دارد و می توان مدرک آن را دریافت نمود.

اصول انداختن زالو طبی

در بحث استفاده از زالوی طبی هم در زمان زالو درمانی هم قبل و بعد از آن بایستی اصولی را رعایت نمود تا به مشکل پس از زالودرمانی برخورد نکرد. بهداشت در قبل، آرامش در هنگام و استراحت پس از زالودرمانی بسیار اهمیت دارد. اگر هر یک از این اصول رعایت نشود نی تواند مشکلاتی را برای فرد تحت درمان به وجود بیاورد.

زالو درمانی پشت گوش

بیشترین مورد استفاده از زالوی طبی در درمان سردرهای میگرنی می باشد. این نوع سردرد ها به دلیل بسته شدن عروق و مویرگ ها اتفاق می افتد. از نقاط اصلی زالو درمانی برای درمان سردرد انداختن زالو طبی پشت گوش است. پشت گوش محل مناسبی برای کشیدن خون های آلوده است چرزا که خون برگشتی از مغز نیز از همین نقطه عبور می نماید. زالو به صورت هوشمندانه ای این رگ ها و مویرگها را شناسایی نموده فقط از همین نقاط خون آلوده را می مکد همزمان با مکیدن خون بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید فعال را به خون تزریق می کند. این آنزیمها به محض ورود به خون فعالیت خود را آغاز می کنند تا شرایط بدن را به صورت اولیه یا نرمال در بیاورند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *