طریقه مصرف روغن خراطین و روغن زالو طبی

طریقه مصرف روغن خراطین و روغن زالو طبی

طریقه مصرف روغن خراطین

طریقه مصرف روغن خراطین و روغن زالو طبی بر اساس دستورات طب سنتی روزانه ۲ مرتبه است. بایستی قبل از مصرف موضع را به خوبی شست و شو داده سپس روغن را به آن ماساژ دهیم. روش و طریقه مصرف روغن خراطین بسیار مهم است و می تواند در تاثیر گذاری دخالت مستقیم داشته باشد. اگر بر روی نظم و میزان مصرف دقت نمایید در مدت زمان مشخصی به سایز دلخواه دست خواهید یافت. در طول ۴۰ روز الی ۶۰ روز می توان بهترین نتیجه از روغن خراطین یا زالو را دریافت کرد. البته بایستی گفت روغن زالو بسیار بهتر از روغن خراطین می باشد.

میزان مصرف روغن خراطین و زالو طبی

در طریقه مصرف روغن خراطین و زالو طبی میزان مشخصی برای هر کدام از اعضای بدن وجود دارد.به عنوان مثال برای آت مردانه بایستی چیزی در حدود ۱۲۰ میلی لیتر از روغن را استفاده کرد. برخی بانوان نیز برای افزایش سایز سینه و باسن از روغن خراطین یا زالو طبی استفاده می کنند که بایستی ۳۰۰ سی سی یا بیشتر مصرف کنند. در اصل هر بدن و مزاج در هر شخص متفاوت است و می تواند میزان مصرف روغن خراطین یا زالو را افزایش یا کاهش دهد.

طریقه مصرف روغن خراطین

صحیح ترین طریقه مصرف روغن خراطین

در طب سنتی ایرانی ذکر شده است که طریقه مصرف روغن خراطین روزانه ۲ مرتبه است. اما می توان از این محصولات روزی ۳ بار نیز استفاده کرد تا به نتیجه رسید. بایستی روغن را به خوبی بر عضو ماساژ داد. آغشته کردن عضو در حدودی باشد که روغن به تمام نقاط رسیده باشد و نیازی به چکه کردن روغن نیست. در این طریقه مصرف روغن خراطین پس از ۱۰ دقیقه ماساژ اگر اجازه دهید روغن به دقایق بیشتری بر روی پوست باقی بماند بهتر است. اگر نحوه مصرف را در رابطه با روغن خراطین و زالو رعایت کنید بسیار بهتر نتیجه خواهید گرفت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *