عرضه مستقیم روغن زالو طبی خراطین عمده

عرضه مستقیم روغن زالو طبی خراطین عمده

عرضه مستقیم روغن زالو

روغن زالو طبی و خراطین

در طب سنتی ایرانی برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مانند سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان همچنین آلت تناسلی و بدنسازی در آقایان از روغن زالوی طبی و خراطین استفاده می شود. تاثیرات روغن های مذکور اثبات شده و به صورت علمی نیز مواد و آنزیم هایی که در روغن زالو و خراطین وجود دارد ثبت شده است. عرضه مستقیم روغن زالوی طبی و خراطین به فروشگاه ها و مراکز طب سنتی ایرانی سبب گشته قیمت تثبیت شده ای از این محصول به دست مشتری برسد. علاوه بر ایران روغنهای یاد شده در خارج از کشور نیز موارد استفاده مشابهی دارد و کشورهای زیادی از جمله شرق آسیا از آن به خوبی بهره می گیرند.

فروش روغن خراطین و زالوی طبی

عرضه مستقیم روغن زالو و خراطین حجم دهنده برای افزایش سایز از طریق زالو پلاس صورت می پذیرد. شیشه های روغن زالو از ۲۰ میلی لیتر تا ۱۰۰۰ میلی لیتری است و بسته به سفارش فرد خریدار ارائه می گردد. روغن زالو و خراطین تفاوت هایی با هم دارند که در برخی فروشگاه ها آنها را مانند هم می دانند. اما باید گفت روغن زالوی طبی از بهترین زالوهای خشک شده تولید می شود که بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی در اتن وجود دارد. این آنزیمها جذب پوست شده سپس به بافت عضو اضافه می شوند. اما روغن خراطین از کرم نژاد ایزینیا فتیدا بدست می آید. نه اینکه روغن خراطین تقلبی باشد اما مطمئنا تاثیر آن بسیار کمتر از روغن زالو است. با عرضه مستقیم روغن زالو و خراطین این تردید از بین خواهد رفت و محصول خریداری شده با قیمت اصلی به دست خریدار خواهد رسید.

عرضه مستقیم روغن زالو طبی به صورت اینترنتی

گرایش افراد جامعه ایرانی به سمت فروش و خرید مستقیم و اینترنتی بیشتر شده است. چرا که علاوه بر حفظ کیفیت جنس تا رسیدن به دست مشتری بسیاری از هزینه ها از جمله دلالان کاسته خواهند شد. در این روش سفارش ثبت شده و محصول در سریعترین زمان ممکن در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. از جمله دیگر مزایای عرضه مستقیم روغن زالو امنیت آن است چرا که ارسال پستی با کیفیت ترین روش ارسال بار می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *