عوارض مصرف روغن خراطین زالو طبی افزایش سایز الت تناسلی

عوارض مصرف روغن خراطین زالو طبی افزایش سایز الت تناسلی

مصرف روغن خراطین و زالو طبی

در طب سنتی ایرانی به منظور افزایش سایز الت تناسلی در مردان همچنین سینه و باسن در بانوان، مصرف روغن خراطین و زالو طبی توصیه می شود. مصرف روغن خراطین و زالو طبی در دوره های مشخصی می باشد که پس از آن حجم عضو مورد نظر تا چندین ساینتی متر بزرگتر خواهد شد. این دو محصول با دارا بودن بیش از ۱۰۰ آنزیم پروتئینی مفید قادر خواهند بود جذب املاح و پروتئینهای لازم در محیط عضو را تا چندین برابر افزایش دهند. هیرودین و هیستامین دو نوع از آنزیم های بسیار مفید و معروف مختص به زالو طبی هستند.

افزایش سایز الت تناسلی با مصرف روغن خراطین و زالو

اگر روزانه حداقل دو مرتبه مصرف روغن خراطین و زالو طبی را بر عضو مورد نظر تا حدود دو ماه ادامه دهید پس از آن بدون بازگشت شاهد افزایش سایز خواهید بود. برای مردان توصیه می شود مصرف روغن خراطین تا حدود ۱۲۰ میلی لیتر انجام دهند که سبب می گردد تا ۶ سانتی متر در طول همچنین ۱ سانتی متر در قظر افزایش سایز الت تناسلی را به همراه داشته باشد. طرز استفاده روغن زالو طبی به صورت مالشی می باشد که بدون ارضا شدن بهترین نتیجه را خواهد داشت. همچنین اگر اجازه روغن مذکور زمان بیشتری بر روی پوست باقی بماند تمامی تاثیرات آنرا دریافت خواهید نمود.مصرف روغن خراطین

عوارض مصرف روغن خراطین و زالو طبی

تا کنون هیچگونه عوارضی از روغن خراطین و زالو طبی گزارش نشده است. می توان گفت بیشترین عوارضی که روغن خراطین یا زالوی طبی می تواند داشته باشد مشکلات پوستی از جمله خارش و سوزش است. برای جلوگیری از این دست عوارض نیز می توان به مدت دو یا سه روز روغن را بر ناحیه ای مانند پوست بازو تست کرد تا مشکلی به وجود نیاید. پس شما عزیزان می توانید بدون نگرانی از عوارض مصرف این داروهای کاملا طبیعی به درمان مشکل خود بپردازید.

مصرف روغن خراطین

تولید سنتی روغن میکس زالو خراطین

این نکته را می دانیم که استفاده از محصولات طبیعی علاوه بر این که مضر نخواهند بود فواید زیادی هم دارند. به عنوان مثال روغن میکس زالو خراطین که به صورت سنتی تهیه می شود و فاقد مواد شیمیایی است خواص بی نظیر در افزایش سایز دارد. در گذشته امکانات پزشکی نوین وجود نداشته است و نمی توانستند به جز استفاده از این راه ها به حجم و سایز بزرگتری از اندام دست پیدا کنند. به همین منظور روشی را ابداع کردند که به صورت مداوام از سایز بزرگتری از اندام به خصوص در آقایان بهره مند شوند. در ابتدا تنها از کرم های دارای پروتئین استفاده می شده. امروزه به دلیل گستردگی دایره اطلاعات همچنین در دسترس بودن بسیاری از مواد اولیه امکان تولید میکس زالو خراطین نیز فراهم شده است. این روغن بالاترین کیفیت را برای حجم دهی دارد. می توانید برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنید تا ادعای در این باره را باور کنید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code