فرق روغن خراطین و زالو طبی با محصولات مضر شیمیایی قیمت بالا

فرق روغن خراطین و زالو طبی با محصولات مضر شیمیایی قیمت بالا

فرق روغن خراطین و زالو طبی

خوشبختانه در دنیای امروز اطلاعات زیادی در مورد هر محصول وجود دارد که می توان بهترین این اطلاعات را با جمع بندی مطالبی که در سایت های مختلف وجود دارد بدست آورد. یکی از سوالاتی که در مورد محصولات افزایش سایز وجود دارد فرق روغن خراطین و زالو طبی است. این دو محصول در طب سنتی به عنوان روغن های ماساژ شناخته می شوند. اما در اصل بیشترین مورد استفاده را برای افزایش سایز دارند. نحوه عملکرد روغن های زالوی طبی و خراطین بسیار جالب و به نوعی شگفت انگیز است. روغن خراطین دارای مواد پروتئینی بسیار زیادی است که موجب قرار گرفتن بین بافت فیبری شده در نتیجه اندازه عضو مورد نظر را تا چندین برابر هم افزایش خواهند داد. اما زالوی طبی بیشترین مقدار آنزیم های ضد انعقاد همراه با پرتئینهای فعال داراست. این پروتئین ها توانایی حجم بزگتر بخشیدن به اعضیی که به هر دلیلی کوچک مانده یا کوچک شده اند را دارا هستند. به عنوان مثال در آقایان بیشترین مورد استفاده در مورد آلت تناسلی مردانه است. همچنین بانوان برای سینه، باسن، لب و گونه ها از آنها بهره می گیرند. در ادامه بیشتر در مورد این موارد صحبت خواهیم کرد.فرق روغن خراطین و زالو

مهمترین فرق روغن خراطین و زالو طبی

بسیاری افراد هنوز فرق روغن خراطین و زالو یا زنده این جانداران را نمی دانند. دلیل اصلی این عدم آگاهی نیز اطلاع رسانی ضعیف در رسانه هایی است که می تواند جمعیت بیشتری را با آن به آگاهی برساند. زالوی طبی و کرم خراطین از خانواده کرم های حلقوی هستند که می توانند خواص زیادی به عنوان دارو برای انسان داشته باشند. کشف این مطلب که کرم خراطین می تواند برای تقویت قوای جنسی همچنین افزایش سایز آلت تناسلی مردانه مفید باشد به سالیان بسیار دور بر میگردد. قبایلی که از قانون چند زنی پیروی می کرده اند به ناچار مجبور به تقویت جنس مذکر می شده اند. روش تولید این روغن در آن زمان به نوعی بوده که اکنون نیز در ساخت اولیه روغنهای زالوی طبی و خراطین کاربرد دارد. در این روش کرم خشک شده یا عصاره و کنسانتره کرم را در مقدار مشخصی روغن (نارگیل، کنجد، بادام شیرین، گلیسیرین و یا …) می جوشانده سپس صاف کرده و پس ز آن در آفتاب مستقیم قرار می داده اند. اکنون نیز از همین روش سنتی در برخی کارگاه ها استفاده می کنند. اما زمانی که اساتید طب سنتی مانند حکیم ابوعلی سینا در مورد خواص زالوی طبی سخن به میان آوردند به صورت تجربی اثبات شد که از زالوی طبی هم می توان به منظور رفع مشکلات جنسی استفاده کرد. درست است که به صورت تخصصی در زمینه روغن زالوی طبی و خراطین در آن زمان اطلاعاتی حاصل نشد اما همین اطلاعات ابتدایی برای ساخت روغنی مرغوب در زمان حال بسیار کاربرد داشته است. با استفاده این دو محصول نتایج شگفت انگیزی در مورد افزایش سایز و قدرت جنسی حاصل می شود که اطلاع پیرامون آن بسیار مفید است.

دلایل اصلی کوچک ماندن عضو جنسی در آقایان

شاید صحبت در مورد سایز آلت تناسلی مردانه غلط باشد و در یک رابطه جنسی بیشترین اهمیت روش های رسیدن به اوج لذت مطرح باشد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت رابطه به سایز آلت هم می تواند بستگی داشته باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که تنها در ۵ درصد آقایان سایز الت تناسلی در حالت نعوذ به ۱۶ یا بیشتر از آن می رسد. همچنین قطر آلت تناسلی با روغن میکس زالوی طبی خراطین قابل افزایش است اما سایز نرمال در حالت نعوذ برای آقایان تا ۷ سانتی متر خواهد بود. تحقیقات اندازه ی متوسط آلت تناسلی مردان را طبق آمار زیر نشان داده است:

متوسط طول آلت ناسلی در حالت شل و جمع شده: ۹٫۱۶ سانتیمتر (حدود ۳٫۶ اینچ)

متوسط طول آلت تناسلی در حالت کشیده اما شل: ۱۳٫۲۴ سانترمتر (حدود ۵٫۳ اینچ)

متوسط طول آلت تناسلی در حال نعوظ: ۱۳٫۱۲ سانتیمتر (حدود ۵٫۲ اینچ)

متوسط دور آلت تناسلی شل و جمع شده: ۹٫۱۳ سانتیمتر (حدود ۳٫۷ اینچ)

متوسط دور آلت تناسلی در حالت نعوظ: ۱۱٫۶۶ سانتیمتر (حدود ۴٫۶ اینچ)

اما چگونه میتوان سایز آلت تناسلی را اندازه گرفت. برای این کار از ابتدای آلت تناسلی یعنی نقطه ای که چربی است را فشار داده و از شروع استخوان ناحیه شرمگاهی تا نوک آلت را در حالت نعوذ اندازه گیری می کنیم. یکی از دیگر دلایلی که باعث کاهش سایز در آلت تناسلی مردانه می شود افزایش سن است که با بالا رفتن تا حدود ۱٫ نیم سانتی متر از سایز آلت تناسلی کاسته می شود. اما می توان با کاهش وزن و تناست اندام سایز الت را بزرگتر نشان داد. با این حال اگر فرق روغن خراطین و زالو طبی را بدانید به راحتی می توانید سایز را از ۱ تا ۶ سانتی متر در طول و تا ۲ سانتی متر در قطر افزایش دهید. این عملکرد بسته به سن، نظم استفاده، میزان استفاده و روغن مورد مصرف متفاوت خواهد بود.

آیا بانوان هم با کوچک بودن اندام مواجه هستند؟

در برخی سنین پایینتر در بانوان به دایل ژنتیکی امکان دارد یکی از سینه ها یا به طور کل هر دو یا باسن از سایز کوچکتری از حالت طبیعی روبرو باشند. در این مورد می توان روش هایی را برای درمان پیشنهاد کرد. اما در هر فرد صفحه رشدی وجود دارد که برخی اندام یا استخوانها حتی بهتر می توانند رشد کنند. به همین دلیل بهتر است در سنین نوجوانی برای این چنین افراد تصمیم به درمان گرفته شود. همچنین دلایل دیگری مانند زایمان و شیردهی امکان دارد سایز یا حالت ظاهری سینه در بانوان را از فرم طبیعی خارج کند. در کل بسیاری از بانوان بر این باورند که فرم و سایز در زیبایی تاثیر بیشتری دارد. به همین دلیل روغن میکس زالو خراطین پیشنهاد می شود. فرق روغن خراطین و زالو طبی با میکس در آن است که مزایای خراطین و زالوی طبی همزمان به بدن خواهند رسید. یعنی می توان بالاترین بهره را از این محصولات دریافت کرد. در برخی بانوان کم کاری بعضی از غدد مانند غده هیپوفیز و تیروئید می تواند دلیل کوچک بودن اندام زنانه باشد که بایستی به درمان آن پرداخت. البته برخی هم به دلیل لاغری مفرط و کمبود چربی و بافت فیبری در بدن با این عارضه روبرو می شوند. بهتر است برای این اشخاص روغن میکس زالو خراطین به عنوان داروی مکمل استفاده شود. در کل برای رفع مشکل کوچک بودن اندام در بانوان می توانید از میکس زالو خراطین بهترین نتیجه را دریافت نمایید. توجه داشته باشید که این روغن بدون عوارض بوده و به صورت کاملا طبیعی با هزینه اندک نتیجه دلخواه را حاصل خواهد کرد.فرق روغن خراطین و زالو طبی

خرید روغن میکس زالوی طبی خراطین

در بازار امروز متاسفانه انواع تقلبی هر محصولی بیشتر از نوع اصلی آن در دسترس است. یعنی ۵۰ درصد احتمال بدهید محصولی که خریداری می کنید شاید از نوع تقلبی باشد. اما برای اینکه بتوانید محصولات اصل را در اختیار داشته باشید بهتر است به چند نکته دقت داشته باشید. اول اینکه آگاهی و اطلاعات خود پیرامون کالای مد نظر را تا حد امکان بالا ببرید. سپس از مراکز تخصصی و معتبر اقدام به خرید آن کنید. این نکته مفید است که بدانید قیمت های بالا ضمانت اصل بودن محصولات نخواهند بود. مرکز تخصص زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبیعی ایران تحقیقات به عمل آورده و پس از سالها تحقیق توانسته است به کمک پودر خراطین بهترین نوع میکس زالوی طبی خراطین را به بازار عرضه نماید. این روغن به صورت صادراتی نیز آماده عرضه است. البته در شرایط حال حاضر کشور امکان ارسال محصولات بسیالر دشوار است. به همین منظور تمرکز بیشتر بر روی بازار داخلی بوده و خوشبختانه توانسته این بالاترین کیفیت موجود در بازار را ارائه نماییم. اگر قصد کسب اطلاعات یا خرید محصولات زالو پلاس را دارید می توانید با نماینده این مرکز تخصصی در ارتباط باشید. با خرید از طریق نماینده ما تا ۳۰ درصد تخفیف شامل حال خریدار خواهد شد. این تخفیف به مدت محدود و فقط تا پاییز ۹۹ در دسترس خواهد بود. در ازای خرید بالای ۵ عدد از روغنها با سایز بزرگتر ۲۰ درصد تخفیف آنی دریافت خواهید کرد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code