فرمول ساخت روغن خراطین زالو طبی حجم دهنده

فرمول ساخت روغن خراطین زالو طبی حجم دهنده

فرمول ساخت روغن خراطین

فرمول ساخت روغن خراطین و زالو طبی

طبق دستورات طب سنتی ایرانی فرمول ساخت روغن خراطین و زالو طبی نسبتی مشخص دارد. در این فرمول از پایه گیاهی به نسبت ۲ تا ۶ به یک همچنین پودر خراطین و یا زالوی طبی یک واحد اضافه می شود. زمان تقریبی ۴۰ روز برای شکل گیری این روغن نیاز است. در فرمول ساخت روغن خراطین و زالوی طبی قرار دادن مواد اولیه در معرض نور و حرارت آفتاب دلیل علمی دارد. امروزه بایستی برای تولید صنعتی روغن خراطین و زالو طبی اشعه ماورا بنفش برای یونیزه کردن به آن تابانید. در این روند آنزیمهای پروتئینی در روغن فعال شده تأثیر آن افزایش می یابد. اگر قصد تولید روغن به میزان کم دارید می توانید از همان فرمول سابق استفاده نمایید.

فرمول ساخت روغن خراطین و زالو به روش جدید

در روش جدید با استفاده از فرمول ساخت روغن خراطین و زالوی طبی نیاز به زمان زیادی نیست. در این شیوه اشعه به صورت مشخص و با دوز تعیین شده به روغن تابانیده می شود. این کار همان خوابانیدن روغن به مدت ۴۰ روز در آفتاب است. اما زمان کوتاه تر همچنین اثرگذاری بیشتر می شود. فرمول ساخت روغن خراطین و زالوی طبی به روش نوین از افزودنیهای گیاهی نیز بهره مند است. این افزودنی که کاملاً طبیعی هستند سبب می گردد بوی بد روغن نیز گرفته شود. البته تأثیری که روغن با فرمول جدید خواهد داشت به مراتب بیشتر از روش سنتی تولید این محصولات خواهد بود.

خرید و فروش روغن خراطین و زالوی طبی

به منظور معاملات راحت تر کلیه محصولات زالوی طبی و خراطین سایت تخصصی زالو ملاس راه اندازی شده است. تولید این محصولات با فرمول ساخت روغن خراطین و زالوی طبی به صورت ویژه انجام می شود و کاهش بسیاری از هزینه ها را نیز در بر دارد. همچنین خرید و فروش اینترنتی سبب می گردد هزینه های جاری از جمله دلالان کاسته شود. در نتیجه قیمت عرضه به خریداران کاهش یافته قدرت خرید برای ایشان افزایش می یابد. در ارتباط تلفنی با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس اطلاعات مفیدی در زمینه تولید، خرید، فروش و عرضه این محصولات به دست خواهید آورد. میتوان گفت خرید و فروش اینترنتی محصولات در ایران به صورت اینترنتی به صورت چشمگیری در حال پیشرفت است.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *