فروش زالوی طبی پزشکی در ایران

فروش زالوی طبی پزشکی در ایران

فروش زالوی طبی با بهترین قیمت

در ایران استفاده از زالوی طبی در سطح بالایی قرار دارد و آشنایی افراد جامعه سبب می گردد که درمان به واسطه این جاندار رو به رشد باشد. البته ناگفته نماند که ایران از جمله اولین کشورهای استفاده کننده از زالوهای طبی به منظور درمان امراض بوده است. اما برای اینکه بتوان به زالویی مرغوب با کیفیت دست یافت بایستی چه کار کرد؟ اگر بیماری یا مشکلی در زالوهای مصرفی وجود داشته باشد می تواند عوارض خطرناکی برای فرد تحت درماندر پی داشته باشد. اما به منظور فروش زالوی طبی در ایران فروشگاه های زیادی پدیدار شده اند. فروش زالوی طبی در مقیاس های متفاوتی صورت می پذیرد که در هر نوع معامله عوامل زیادی دخیل خواهند بود. بهتر است برای خرید این جاندار از مراکز معتبر اقدام نمایید.

قیمت فروش زالوی طبی ایرانی

در میان تمامی زالوهای موجود در کره زمین تعداد محدودی از آنها قابلیت استفاده به منظور درمان را دارند. اما بهترین نوع این زالوها نیز در ایران زندگی می کند و زیستگاه بومی آن در شمال غرب کشور است. نام علمی این زالو را هیرودو اورینتالیس نهاده اند که در بازار نیز با همین نام به فروش می رسد. فروش زالوی اورینتالیس با قیمتی کمی بالاتر از دیگر نژادها انجام می شود اما در گیرایی و تعداد آنزیم بسیار بالاتر است. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید و فعال از طریق گزش این زالو وارد جریان خون می شود که هر کدام از آنها به منظور درمان بیماری های خاص کاربرد دارد. بیشترین مورد استفاده از زالوی طبی برای مداوای بیماری های قلب و عروق همچنین مشکلات خونی است.

فروش زالوی

آنزیم های موجود در بزاق زالوی طبی

ساید از خود بپرسید که چگونه این جاندار کوچک می تواند سلامت را برای انسان به امغان بیاورد. اما دلایل و گواه زیادی وجود دارد که استفاده از زالو توانسته است انسانی را از قطع عضو یا مرگ حتمی نجات دهد. علاوه بر مکیدن خون آلوده از عمق بدن بیشترین تعداد آنزیم به صورت طبیعی به عروق وارد می شوند. این آنزیم ها که مهمترین و معروفترین آنها هیرودین نام دارد تنها در بدن و بزاق زالوی طبی وجود دارد. اگر بخواهند آنزیم های زالوی طبی را در محیط آزمایشگاهی تولید کنند بایستی هزینه های زیادی را متحمل شوند که اصلا صرفه اقتصادی در پی نخواهد داشت. پس بهتر است برای دست یابی به آنزیم های مفید بزاق زالو از زنده این جاندار استفاده شود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *